Poslovni.hr slavi 20.rođendan
EN DE

Bandić predstavio zagrebački proračun za 2011. “težak” 6,9 milijardi kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Bandić predstavio zagrebački proračun za 2011. “težak” 6,9 milijardi kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Genijalno. Još samo da istu logiku primjenimo na sve druge troškove i ne treba nam taj glupi monetarni sustav!
Ovo nema socijalnu dimenziju (pomognimo onina koji nemaju) nego komunističku: svima jednako! Ovakav način razmišljanja opet nas vraća u dane kada se stvarno nema smisla se truditi nizašto. Zbogom prekovremeni, zdravo fušu!
Pa zar nije prirez već proporcionalan plaći? Čak progresivno proporcionalan? Kažnjavate pošten rad, a stimulirate nerad i sivu ekonomiju. Kao da se socijalni mir u državi već dovoljno ne kupuje preko radničkih leđa.
Stvarnom, samo prava kumunjara može biti ponosan na takvu ideju. Dajte više napravite razliku između socijalne pomoći ugroženima i izjednačavanja prava ljudi koje žele i koji ne žele pošteno raditi!

Mislim, zašto se onda i karte za bus, pa i sve ostale usluge Holdinga ne bi subvencionirale po istom principu? Prodavanje usluge po različitim cijenama ovisno o primanjima ne može biti ustavno! To je diskriminacija po imovinskoj osnovi. Po toj logici bi se cjenik mogao formirati i po spolu ili rasi!
Pa zašto bi neki vrijedni mladi par sa VSS-om za svoju djecu morao odvajati višestruko veće iznose? Pa ionako već doprinose višestruko više i gradu i državi. Zašto bi uopće svoje dijete onda i slali na fakultet? Zašto bi se uopće trudili kad ne treba. Najbolje da, zaposlit se u Holdingu preko veze za neki minimalac i onda pustit neke druge konje i magarce da plaćaju račun. Bitno je samo da svima bude jednako iako nismo jednaki.

looka potpisujem 100%
profitira opet onaj koji je u sivoj zoni a najebat će kvazi srednja klasa kojoj sva lova ide preko računa
i tako to iz godine u godinu a sad na naplatu dolaze megalomanske ideje bandića

mi smo ipak zemlja slučaj

New Report

Close