ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 14:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Znaci ovo sto je izaslo u 12.30h rast na capovima i panamaxima oko 3%

SAM PROTIV SVIH

ATPL ima ugovore od ova nova 4 broda za 180 mil. Koja će biti zarada na ovim ugovorima
za gradnju u razlici cijene.UH


ATPL ima ugovore od ova nova 4 broda za 180 mil. Koja će biti zarada na ovim ugovorima
za gradnju u razlici cijene.UH

misliš da ugovoren rizik povećanja cijene čelika pada samo na kineska pleća?
ne vjerujem baš, ali lijepo zvuči.

hate red

Stiže dividenda… kontrola tekućih računa…. još malo..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



ATPL ima ugovore od ova nova 4 broda za 180 mil. Koja će biti zarada na ovim ugovorima
za gradnju u razlici cijene.UH

misliš da ugovoren rizik povećanja cijene čelika pada samo na kineska pleća?
ne vjerujem baš, ali lijepo zvuči.
[/quote]

Milslim da se dio materijala(crna metalurgija) avansira i naručuje odmah tako da je cijena za materijal s dobavljačem već dogovorena.
Tako se radi koliko sam ja upoznat.

S kojim datumom treba imati ATPL a da se ostvari dividenda?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Stiže dividenda… cijena dionice svaki dan klizi po malo… nakon ex dividenda day bit će razloga za pad od još 50 Kn. Žao mi je što nisam prodao na 3000 Kn(to mi je bio target, ali pohlepa je bila jača). Sad čekam bolja vremena, doći će to na svoje, kad sve krene, ATPL će krenuti na novi ATH jer ima dobru podlogu za to [cool]


Milslim da se dio materijala(crna metalurgija) avansira i naručuje odmah tako da je cijena za materijal s dobavljačem već dogovorena.
Tako se radi koliko sam ja upoznat.

To bi bilo odlično.
U tom slučaju možemo već danas prodat ugovore nekom drugom brodaru i maznut 10-20 posto.

hate red

Baltic Indices 24/06/2008 BDI 9139 (-72) BCI 12860 (-252) BPI 8904 (+108) BSI 6128 (-75) BHSI 2759 (-24) Copyright Baltic Exchange Ltd. (2008) BCITCavg $149691(-3293) BPITCavg $71974(+860) BSITCavg $64071(-784) BHSITCavg $39825(-361)

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Dobio danas pošiljku od Atlanske …stiže dividenda….zna li itko kada je dividenda day ?

na 4300 sve prodajem...


Dobio danas pošiljku od Atlanske …stiže dividenda….zna li itko kada je dividenda day ?

Trebaš biti registriran kod SDA s 30.06.08.To znači da je danas zadnji dan za kupnju , da bi proteklo vrijeme između kupnje i registracije dionica na računu.
Ispravite me ako griješim…..

BIG BOSS, molim te reci mi gdje se mogu saznati brodarski indeksi za danas?

Uvijek su velike ribe papale male, tako se i sada po tko zna koji put dogadja na ovoj našoj "berzi".
Danima prometi niski sa transakcijama od par dionica. Očigledno ne pali više velika panika nego panika na mala vrata, igra živaca.
Sad će opet zavrnuti koji dan rasta da pokupuju oni "mudrijaši" koji su u kešu "čitaj male ribe koji žele nadmudriti velike ribe" pa onda opet trap.
Očigledno ima dosta keša kod onih koji su nekoć osjetili blagodati "berze" i treba im to otet. [cool] [embarass]



Dobio danas pošiljku od Atlanske …stiže dividenda….zna li itko kada je dividenda day ?

Trebaš biti registriran kod SDA s 30.06.08.To znači da je danas zadnji dan za kupnju , da bi proteklo vrijeme između kupnje i registracije dionica na računu.
Ispravite me ako griješim…..
[/quote]

tko će bolje proći, današnja kupnja ili prodaja?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



Dobio danas pošiljku od Atlanske …stiže dividenda….zna li itko kada je dividenda day ?

Trebaš biti registriran kod SDA s 30.06.08.To znači da je danas zadnji dan za kupnju , da bi proteklo vrijeme između kupnje i registracije dionica na računu.
Ispravite me ako griješim…..
[/quote]

Što nije danas 24

24 + 3 = 27

Mislim da je petak zadnji dan…

New Report

Close