ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 25.04.2024. u 16:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,83
30.801
687
43,70
45,20
-1,34%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zadrzavanje cijene i skupljanje municije prije fin.izv. za napucavanje kroz iduci period. Izvjesce nece biti bajno ali nece ni cijena dolje jer kako sad zadrzava da ne ode gore tako ce biti potpora samo sa druge strane fronte dok ne prodje koji dan od objave izvj.kad se svi uzkomentiraju i uskomesaju. Dotad bdi raketa a onda ce i cijena…

Marielena, 16.02.2021. u 19:21

Ekipa se iskrcava jer zele srusiti cijenu prije FI za 4Q prosle godine i godisnje nekonsolidiranog FI za 2020.

po tebi ispada da se iskrcavaju van mali, a kupuje netko veliki, a baš je suprotno- prodajni nalozi imaju i po 1000 i više komada koje onda mali grickaju sa po 50-200 komada. burzovni znalci to zovu – distribucija od velikih k malima. ako ne znaš kako to završava, proguglaj malo

TAKA, 16.02.2021. u 14:52

Ma ne nema veze s izvjescem jer da je nesto neocekivano lose vec bi se znalo.

Jednostavno se nastoji ubit kupnju sto vise.

A kako bi se znalo ako se ocekuje lose izvjesce?! Mozda bi netko i znao, ali vecina ne.

Mislim da ovo izvjesce nema veze i nece imat veze, a razlog je sto dolaze neka druga vremena. Trziste i vozarine se oporavljaju, cijene lete u nebo, post Trump period izmedju Kine i Amerike dolazi, korona prestaje itd itd…izvjesce iz 2020 je najmanji problem. Po meni.

eto-mene, 17.02.2021. u 16:24

 





eto-mene, 17.02.2021. u 16:24
 




Marielena, 16.02.2021. u 19:21



 

Ekipa se iskrcava jer zele srusiti cijenu prije FI za 4Q prosle godine i godisnje nekonsolidiranog FI za 2020.

 



 

po tebi ispada da se iskrcavaju van mali, a kupuje netko veliki, a baš je suprotno- prodajni nalozi imaju i po 1000 i više komada koje onda mali grickaju sa po 50-200 komada. burzovni znalci to zovu – distribucija od velikih k malima. ako ne znaš kako to završava, proguglaj malo

a koji veliki




Marielena, 16.02.2021. u 19:21



 

Ekipa se iskrcava jer zele srusiti cijenu prije FI za 4Q prosle godine i godisnje nekonsolidiranog FI za 2020.

 



 

po tebi ispada da se iskrcavaju van mali, a kupuje netko veliki, a baš je suprotno- prodajni nalozi imaju i po 1000 i više komada koje onda mali grickaju sa po 50-200 komada. burzovni znalci to zovu – distribucija od velikih k malima. ako ne znaš kako to završava, proguglaj malo

[/quote]

A koji veliki nalozi? Pa da ovdje izlazi netko veliki ne bi se prodavalo po par tisuca dionica dnevno nego po 10-ak tisuca dionica. Mozda zeli zavrsiti izlazak CO ili SZAIF ali ako izlazi netko ispod TP 10 so 20 tisuca  onda je gotov ovaj ili slijedeci tjedan.

gonzales, 17.02.2021. u 16:39

 





TAKA, 16.02.2021. u 14:52



 

Ma ne nema veze s izvjescem jer da je nesto neocekivano lose vec bi se znalo.

Jednostavno se nastoji ubit kupnju sto vise.

 



 

A kako bi se znalo ako se ocekuje lose izvjesce?! Mozda bi netko i znao, ali vecina ne.

Mislim da ovo izvjesce nema veze i nece imat veze, a razlog je sto dolaze neka druga vremena. Trziste i vozarine se oporavljaju, cijene lete u nebo, post Trump period izmedju Kine i Amerike dolazi, korona prestaje itd itd…izvjesce iz 2020 je najmanji problem. Po meni.

eto-mene, 17.02.2021. u 16:24

 





Marielena, 16.02.2021. u 19:21



 

Ekipa se iskrcava jer zele srusiti cijenu prije FI za 4Q prosle godine i godisnje nekonsolidiranog FI za 2020.

 



 

po tebi ispada da se iskrcavaju van mali, a kupuje netko veliki, a baš je suprotno- prodajni nalozi imaju i po 1000 i više komada koje onda mali grickaju sa po 50-200 komada. burzovni znalci to zovu – distribucija od velikih k malima. ako ne znaš kako to završava, proguglaj malo

 

Pretpostavljam povratkom na all time low sad kada su vozarine krenule gore? 🙂

Izlazi OTP skrbnicki.

 

I CO banka takodjer izlazi.

A izasao je i SZAIF. da li je novi TOP 10 Croatia Banka – Biblijin racun??

zanči, iz top 10 nitko nije kupovao, ali su na ovim razinama prodavala čak 3 iz top 10??!

kao što sam gore napisao, klasična distribucija od velikih-malima.

zna se što to znači za dionicu!

fino se top 10 iskrcava…dobro kolega kaže -čista distribucija…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ha ha da cista distribucija.

+298 kom jucer

+174 kom danas

Idemo dalje.

TAKA, 18.02.2021. u 12:01

Ha ha da cista distribucija.

+298 kom jucer

+174 kom danas

Idemo dalje.

Kolege budu kupovali na 250 kuna kada OTP banka i CO banka izadju.

eto-mene, 18.02.2021. u 10:14

zanči, iz top 10 nitko nije kupovao, ali su na ovim razinama prodavala čak 3 iz top 10??!

kao što sam gore napisao, klasična distribucija od velikih-malima.

zna se što to znači za dionicu!

Ako može objašnjenje što to znači za dionicu? Hvala

nkobe, 18.02.2021. u 20:20

 







znači, iz top 10 nitko nije kupovao, ali su na ovim razinama prodavala čak 3 iz top 10??!



kao što sam gore napisao, klasična distribucija od velikih-malima.

zna se što to znači za dionicu!

 



 

Ako može objašnjenje što to znači za dionicu? Hvala

Ha,ha…. dugo si ti na forumu da ne bi znao što to znači.
Kad jedan iz Top10 prodaje tada je značenje jedno, a kada troje iz Top10 prodaje tada je značenje vjerojatno potpuno drugačije 🙂

[i]Freedom' just another word for nothing left to lose[/i]




According to The Baltic Exchange, the Baltic Dry Index is down 4.1 percent to 1,698 points.







The rates are as follows:














  • Capesize is down 9.3 percent to $ 14,224 per share. day.
  • Panamax is down 6 percent to $ 19,655 per share. day.
  • Handysize is up 7.7 percent to $ 14,257 per day.
  • Supramax is up 5 percent to $ 16,648 per share. day.



New Report

Close