ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 09:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
262
5
52,40
53,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

bdi -13

ako koga zanima trenutno stanje:

DRYS -0,22
DSX -0,18

hate red

kolko vidim iskrcavatelj iskrcana okrugle brojke
100, 50, 30, 15 komada
ajd barem nesto
mozda da se ipak maknemo s kupnje pa da nam da jevtinije

ivek sori bil si u praf

Postanite Eu-robovi

ode…ili?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ode.
drys -2.4
dsx -1.33
exm -1.74
egle -1.47
osg -1.17

hate red

koliko ja vidim EXM je na plus 2%….ali tek se otvorila burza. Ovo je očekivano nakon veelikog rasta brodara, nadam se da će sutra BDI uknjižiti minus da izbaci daytradere iz ove dionice i JDPL-a, kada oni izađu onda se može velikim skokom naprijed.

Samo imamo veliki problem što izgleda da i rajfica daytrejda ali opako[lol]

SAM PROTIV SVIH


exm -1.74


koliko ja vidim EXM je na plus 2%

lijepa volatilnost, rodjena za trejdere: u pola sata od minus 2 na plus 2.

hate red

“Čini mi se da je tržište dionica i nadalje u iščekivanju; prometi su niski, dok je Crobex u vrlo malom plusu”, kaže Zvonimir Marić, predsjednik Uprave K.D. Asset Managementa.
Fokus tržišta je na brodarskim dionicama, u očekivanju daljnjeg oporavka Baltic Dry indeksa (BDI).
“Očekuje se da će Kina uskoro s dobavljačima potpisati ugovore o isporukama ruda, što bi moglo utjecati na daljnji rast BDI-ja”, ocjenjuje Marić. (www.lider.hr)

hate red

ATHENS, Greece, Feb. 4 /PRNewswire-FirstCall/ — Diana Shipping Inc. (NYSE: DSX – News), a global shipping company specializing in the transportation of dry bulk cargoes, today announced that it has entered into a time charter contract with Atlas Bulk Shipping A/S, Denmark, for one of its Panamax dry bulk carriers, the Calipso, at a gross rate of US$55,000 per day for a minimum eleven (11) to a maximum thirteen (13) month period. Initially the agreement was for a minimum four (4) to a maximum six (6) month period at a gross rate of US$58,500, however it was subsequently mutually agreed to extend the time charter period at the new daily rate.
This employment is anticipated to generate approximately US$18.5 million of gross revenues for the minimum scheduled period of the charter.

hate red

Atpl nam je danas jedina u crvenom, ostali naši brodari su lijepo potegnuli danas[undecid]

kakav lijepi buy signal [thumbsup]

hate red

cul sam na radiju zagreb na vijestima da kinezi jadni ne znaju kak buju na proslavu svoje nove godine
vrijeme ih zadesilo
i navodno da im se ugalj zalihe opasno smanjuju (po nekim predvidjanjima oko tjedan dana) iako njihova vlada demantira
nekako ne vjerujem vladajucoj garnituri
no bude se svakako moralo nakrcati i uglja i tu i tamo neki tovar zitarica ako nis onda zbog olimpijskih igara

Postanite Eu-robovi

Danas fini pad

Vaš link

Što li nam donosi sutra?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas fini pad Vaš link Što li nam donosi sutra?

Ako je ovo “fini” pad, možete li dati epitet prošlotjednom rastu?
Hvala.

I'LL BE BACK

New Report

Close