ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 17:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]
Drago mi je da si bar ti svoje milijune stekao na burzi… 🙂



one man show??
BILBIJA IGOR 30.491 2,18% +4406 komada

Ima odlicnu strategiju. Kupuje na bidu sve sto uspije. Zeli veliku kolicinu, a ne dize cijenu previse. Istovremeno prodaje RIVP i kupuje s tim sredstvima ATPL. RIVP mu je odradio i sada pretace tamo gdje ocekuje novi veliki rast. Ima velika sredstva na raspolaganju i kupit ce sve sto moze.
Ja mu skidam kapu.
[/quote]

Jel ima netko frišku knjigu dioničara da vidimo tko je prodao u zadnje vrijeme?



Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]

E da mi je znati gdje ulazu sad Purko i Floricic, siguran sam da ne miruju 🙂




Ja mu skidam kapu na hrabrosti… Ipak nije to ni mala lova sveukupno.. Ali ako je DOBRO uzeo na RIVP, onda ga nije ni briga..

Zato malo ljudi na burzi uspijeva zaraditi. Jer razmisljaju slicno kavi vi. Boje se kupit kad je na dnu, vec kupuju kad je euforija, kad pravi igraci vec prodaju. Mislim da ovaj covjek zna zanat. Nekima bi mogla biti strategija => da slijede ove koji znaju
[/quote]
Drago mi je da si bar ti svoje milijune stekao na burzi… 🙂
[/quote]
Ja gubim(za sada). Kao i vecina.
Najvise zbog atlantske.
Ali mozda se to promijeni. Ulaganje navedenog mi daje odredjeno ohrabrenje i drago mi je da vidim da kvalitetan investitor ulaze u ATPL.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@makalu
eto prvi od te dvojice je ozbiljno u TNPL-u…brodari postaju opet atraktivni 😀

Odakle vam to da kupac zna što radi?
Znate li vi uopće ikoga iz uprave atlantske ili samo špekulirate da će to sve UP?
Znam da je teško ako niste iz Dubrovnika ali ipak se pokušajte bolje informirati, grafovi i tablice vam mogu teško biti od pomoći.

Čovjek je relativno mali iznos stavio u atlantsku, s obzirom koliki mu je portfelj.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Rate($/Day) Change
BCI
Average of the 4T/C routes $7304 (UP 60)
Average of the 5T/C routes $8276 (UP 60)
BPI Average of the T/C routes $5795 (DOWN 73)
BSI Average of the T/C routes $5872 (UP 38)
BHSI Average of the T/C routes $5068 (UP 32)


Odakle vam to da kupac zna što radi?
Znate li vi uopće ikoga iz uprave atlantske ili samo špekulirate da će to sve UP?
Znam da je teško ako niste iz Dubrovnika ali ipak se pokušajte bolje informirati, grafovi i tablice vam mogu teško biti od pomoći.

Čovjek je relativno mali iznos stavio u atlantsku, s obzirom koliki mu je portfelj.

Genijalan post….od kad se to mora znati nekoga iz uprave da bi dionica isla up i od kad to uprava zna kada ce ili ne dionica up….da ti iz uprave tako sve znaju kao sto vi aludirate povukli bi puno bolje poteze zadnjih godina i ustedjeli firmi barem nekoliko desetaka mil. kuna….


Odakle vam to da kupac zna što radi?
Znate li vi uopće ikoga iz uprave atlantske ili samo špekulirate da će to sve UP?
Znam da je teško ako niste iz Dubrovnika ali ipak se pokušajte bolje informirati, grafovi i tablice vam mogu teško biti od pomoći.

Čovjek je relativno mali iznos stavio u atlantsku, s obzirom koliki mu je portfelj.

još najbolje da nezna šta radi,, zato i ima tako mali ukupni portfelj 🙂

pa to je i dobro da je za sada malo stavio u odnosu na njegov portfelj, a trenutno je TOP 8, čas posla dođe u TOP3 i to sa jako malim iznosom

Samo naši imaju velike vozarine a cijeli svijet male. Vani padaju godinu dana non stop a mi stojimo na mjestu???
http://finance.yahoo.com/quotes/NMM%2CNM%2CSB%2CPRGN%2CSBLK%2CSHIP%2CBALT%2CFREE%2CDRYS%2CDSX%2CEGLE%2CESEA%2CEXM%2CGNK?

Dionica nikad ne bi toliko pala da top 10 ima 75% u svojim rukama. Jednostavno za to ne bi bilo interesa i ovo bi bila sasvim jedna obična dionica. Bilbija je zamijenio jednog Jerkovića i ako je netko dobio zadatak da pokupi dionice od malih i prestrašenih nije ga ispunio niti će ga ispuniti. Velika većina malih dioničara ovo drži i držat će vječno jer jednostavno sve ovo ili krivo percipiraju ili nemaju neke količine koje bi im riješile neke životne probleme, ali je problem što je njih PUNO. Dakle dionica je doživjela planirani debakl i sada je tu zabetonirana. Zašto više ne pada? A trebala je do 50…40 kuna prema stanju u sektoru, FI, plitkom tržištu itd. Nema argumenta za rast, za pad ima ali ne pada. ZAŠTO? Zato što to nekome ne odgovara. To je jedan od odgovora. Neko forumaši znaju kud će ova dionica i to jako dobro znaju jer ovo je ipak Hrvatska. Kao što HNL kontrolira jedna osoba tako i burzu i pojedine dionice netko kontrolira. To se vidi iz svemira kao što se vidi Kineski zid i još neka čuda na zemlji.Ipak ovdje mojem čuđenju nema kraja. Mislim da jedna osoba da može ovo nikad ne bi dopustila, ali nažalost njegovog utjecaja više nema. Ja npr znam koliko vrijedi moje imanje i ne bi ga ni za živu glavu nekome prodao tj poklonio za 10x manju cijenu i to samo iz jednog jedinog razloga, odgovornosti prema nekome.

Ah, pregrizo sam jezik sto sam se uopce isao sa vama nadjacavati 🙂
Bilbija je ‘genijalno’ i vizionarski ulazio i u jdpl pocetkom 2009… Gdje je ono sad dionica?

Zelim vam reci da se prestanete vodit ulaganjima jedne osobe. Radite svoje projekcije i kalkulacije. Ne znate zasto doticna osoba radi to sto radi.

Ovdje napadate blogera a kada I.B.ulaze vi navijate i super vam je 🙂

Kamo srece a pokupuje sve do top 1 i rastjera nesposobnjakovice.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Kupnja nam je nesto ojačala….. ajde neka…


Ah, pregrizo sam jezik sto sam se uopce isao sa vama nadjacavati 🙂
Bilbija je 'genijalno' i vizionarski ulazio i u jdpl pocetkom 2009… Gdje je ono sad dionica?

Zelim vam reci da se prestanete vodit ulaganjima jedne osobe. Radite svoje projekcije i kalkulacije. Ne znate zasto doticna osoba radi to sto radi.

Ovdje napadate blogera a kada I.B.ulaze vi navijate i super vam je 🙂

Kamo srece a pokupuje sve do top 1 i rastjera nesposobnjakovice.

Tek sad možemo jače up jer su jaki kupovali na cca.100, pa im je valjda dosta, prikupili su dostatnu količinu i čekati će strpljivo zadani target.

New Report

Close