ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.05.2024. u 05:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

je li tocan ovaj podatak iz članka gore da je u 6 mjesecu otislo u scrap vec 17 capesiza?


Mislite da ce dividenda biti ove godine?..postoje li nekakve naznake za to?

Dividenda? Ove godine :-)))…. ja je ne očekujem bar par godina,
bolje da dobit kad krene oplode kroz poslovanje i nove smart investicije, a rast dionice će biti bolja nagrada nego dividenda.
Di ćeš bolju dividendu nego da ti dionica odradi rast sa ovih vrijednosti na neku ajmo reć normalnu vrijednost 🙂

Da dividenda u vrijeme kad se svi bulk brodari bore za goli opstanak na marketu, kak ne moš mislit.
Bugs, slažem se neka dionica potegne na 600 gdje ćeš bolje dividende :))

http://www.pomorac.net/index.php/hrvatska/36-vijesti-iz-zemlje-2015/120196-tri-sudbine-atlantska-tankerska-i-jadroplov

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Eto, u kratko vrijeme čitali smo na forumu o dokapitalizaciji, pa sad o dividendi. Što je slijedeće?

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $9452 (UP 1676)
BPI Average of the T/C routes $6609 (DOWN 41)
BSI Average of the T/C routes $7560 (UP 18)
BHSI Average of the T/C routes $5321 (UP 22)

http://www.dryships.com/pages/report.php

Eppur si move. Ipak se bdi krece na više. Jos par skokova i eto nas iznad 1k

Ovo sad već sigurno ukazuje na rastući trend BDI-a. Sad samo treba sačekati da i dionica počne reagirati. A hoće, jer ono oko petljanja uprave sa fiktivnim posuđivanjem love i kupnje dionica od te love za svoj račun ne igra neku bitniju ulogu za samu Firmu.



Mislite da ce dividenda biti ove godine?..postoje li nekakve naznake za to?

Dividenda? Ove godine :-)))…. ja je ne očekujem bar par godina,
bolje da dobit kad krene oplode kroz poslovanje i nove smart investicije, a rast dionice će biti bolja nagrada nego dividenda.
Di ćeš bolju dividendu nego da ti dionica odradi rast sa ovih vrijednosti na neku ajmo reć normalnu vrijednost 🙂
[/quote]

ni ja ne očekujem jer jasno je kakva je situacija….nego je kolega Jathro post iznad mene spominjao dividendu a nije on jedin pa mi nije jasno od kud ta razmišljanja o dividendi i koje naznake tjeraju na to razmišljanje…

jedino je dividend trigger znakovitom rastu. ostalo sve je cicimici. kakvo je stanje, prije 202x nitko ne bi trebao računati na dividendu.

Kakva dividenda, ali nek nam podjele nesto dionica, i to bi bilo super za pocetak


jedino je dividend trigger znakovitom rastu. ostalo sve je cicimici. kakvo je stanje, prije 202x nitko ne bi trebao računati na dividendu.

ma kad bude prva dividenda cijena dionice će već biti blizu vrha. ali dotad ima još prilčno godina. a rast cijene će početi kao i uvijek kada počnu rasti cijene brodova. zasad su barem prestale padati. sezonska nabava još nije ni počela.

http://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND

Prvi Green Dolphin sada kasni već puna 3 mjeseca, a još uvijek nema najave kada će ga preuzeti.
Ovog časa to im ide vjerojatno u prilog jer bi trebali za svaki dan kašnjenja neke penale dobiti od škvera, a i najam sada ne pokriva puni trošak broda.
Valjda će u bulettinu biti kakva informacija

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close