ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 02:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,41
106.393
2,030
52,40
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nisam to ovdje očekivao, ali eto očito apsolutno nitko nije čist!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Opa, sad kad ovdje uđu svi živi, od porezne do DORH-a, i proćešljaju sve živo i neživo, najmanji će problem biti koliki je BDI…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

e sad bi fino mogli poništiti sve nečisto stečene dionice. 1,4 milijuna je ionako previše. to bila sasvim ok zamjena za dividendu dok se BDI ne oporavi.

http://www.jutarnji.hr/soa-poslala-dorh-u-atlantsku-plovidbu/1366823/

Hm, ne samo Atpl, nego i sve privatizirane firme, malo procesljati tok novca da se vidi tko je i sa kojim novcem kupovao,,

Naravno u prvom redu ekipu iz fondova 🙂 koji su kupovali i davali ocjene za kupnju,prodaju :),, koliko su tek ona natrpali?

I, hoce li zbog ovoga brodovi voziti brze I trositi manje?

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

http://dubrovacki.hr/clanak/75533/prikriveni-izvori-tvrde-da-je-na-meti-atlantska-plovidba-dok-rukovodstvo-brodara-demantira

Neće TDR-Adris uspjeti preuzeti atlantsku.Nije im uspjelo u prošlom desetljeću a neće ni u ovom.Koliko god da se trudili.[emo_smijesak]

Hm a kad su oni to kupili i po kojim cijenama?

Zadnji među deset ima 24 384 što bi po cijeni od 300 kuna (recimo neka sredina unazad godinu dana otprilike) bilo cca 7,3 milja kuna.

ako je riječ o skrbničkim računima za cifru od 100 milja treba minimalno nekih 15 računa a da se nevide u prvih 10.
Sad gledam promet unazad godinu i pol bila slovima i brojkama dva dana koja su jedva prešla milju kuna. Ukupni promet 56 milja kuna u godini i pol.

Da su sve oni napravili nema teorije. Ako su išta napravili promet na njih recimo da otpadne 25-30 milja (a moglo bi se reći da su kupovali skupo [emo_smijeh]).

Ovo mi izgleda kao vrlo neozbiljne stvar ili od strane uprave ili od strane SOA-e.

Osim ako im nije bio plan sada kupovati (recimo u zadnje vrijeme oni skriveni nalozi). [emo_smijeh]

postoje dionice koje su loše isključivo zbog svojih uprava, no i većinskih vlasnika. atpl je već dugi niz godina u samom vrhu prljavih igara. bez obzira na evidentnu podcijenjenost nisam ju htio kupovati samo zbog. nadam se da je ovo tek početak raspetljavanja teških malverzacija na zse.

who dares, wins

Još nešto vidim Jutarnji stavio spisak prvih deset na 31.12.2013 a kakve to veze ima sa prošlom godinom [emo_smijeh] za koje je izvešće od SOA-e.

i koju su oni dividenu isplatili unazad 2 godine (ne vidim na Moje dionice jesu li isplaćivali prije a čini mi se da nisu unazad 4 godine ništa isplatili).

cca ovo sve više smrdi na vrlo neozbiljno pisanje Jutarnjeg lista.

Izgleda da je netko prodajom duhanskog biznisa bacio oko na brodara i Dubrovnik.
Veze postoje:
Vaš link …

A za ovu kupnju se nije šktarilo, pitam se zašto?[emo_smijesak]

Konačno dobra vijest za cijenu dionice ATPL.
Kriminalcima oduzeti stečeno malverzacijama.
ATPL prodati odgovornim vlasnicima.

genijalno. nakon što si kao dionicar izgubio (neki) i preko 50 i više % na ovoj dionici vi jos uvijek vidite krivce negdje drugdje. Tamo negdje kad je izbacila atlantska ono smanjivanje vrijednosti brodova jedan vas kolega (cijena je bila 320kn) je rekao ako padne ispod 300 ulazim sa svime. Kaze prosao mi nalog na 295 (oko 30.000kn). i to je genijalno. ali sve pretpostavke za pozitivnu blokadu postoje; rast bdi-a, popravak poslovanja, pljačka… Naravno da je sad vrijeme za kupnju. Ovo iz jutarnjeg vam je došlo kao naručeno da se možete dokopati što većeg broja dionica. Eh da i mene bar tolka sreca pogodi pa da i na mojim dionicama otkriju korupciju. Neki su ocito rođeni pod sretnom zvjezdom (kao vi), a neki nisu

Hm, nigdje se ne spominje kada se to odigralo ako je istina? Jel prije 10-15 godina, ili prije par godina, jer su tako mali prometi bili da neznam dali su sta mogli napraviti, a i da jesu su se debelo zahebali onda 🙂

New Report

Close