ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 23:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Duplo dno recesije se ponolvilo barem gledajući cijenu dionice ATPL (sada je negdje kao u prosincu 2008), na istoj duboko recesijskoj razini su i vozarine brodova BDI, a globalna financijska kriza još nije ni blizu svog kraja.

…potpisujem…
100-ka [thumbsup]
[/quote]

slijedi oporavak, glikose1 !!
nego reci mi otkad si postao takav pesimista??
[wink]

BDI Opp 0,9%, Capesize Opp 2,8%

ZSE je teatar apsurda. Izjednačile se cijene ATPL i ULPL.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

i cape, i pnmxi i supre danas rastu, rast drugi dan zaredom ….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

evo i mene unutra(a ja nemam sreće sa brodarima tako da ću vas sve potopit hahahah)
tko se postavio sa 1000 kom na 545??? ima li ideja???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


ZSE je teatar apsurda. Izjednačile se cijene ATPL i ULPL.

baš to promatram cijeli dan, ali zanimljivo je da MM na ULPL malo kupuje po 500, pa kasnije prodaje po 500 pa obrnuto, da nisu popihdili ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ZSE je teatar apsurda. Izjednačile se cijene ATPL i ULPL.

baš to promatram cijeli dan, ali zanimljivo je da MM na ULPL malo kupuje po 500, pa kasnije prodaje po 500 pa obrnuto, da nisu popihdili ?
[/quote]

mao se zahebavaju, nemaju pametnijeg posla.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

daj nek mi neko već proda ovih 15kom na 515,15

Prvi nalog na asku od 525 je 200 komada.
Danas je prodao puno dionica po 520.

Noktima se bori da cijena ostane niska !

Vidim maknuo je sada skriveni nalog s aska po 525 …., ali 1000 komada po 540 sve govori !

Maknuo je i 1000 komada po 540 [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Vratio 1000 komada , ali na 545 !

iCap

neznam što pišeš, ali opet nešto lažeš sigurno [tongue]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



Znači…pripremimo se za krvoproliće sutra ujutro.
Već vidim blokade na vidiku. Atlp će se prodavati daleko ispod 500 kn.

Ti ćeš stvarno ostati bez hlačica kolega! Ja sam pozivao na 700kn pa prodaju pa me se pljucalo, al ti kolega pozivaš na prodaju sad kad se formira dno, malo ipak previše.
Koliko vidim DSX u minusu 1,8% iako je NASDAQ pao preko 4%.

Ja se ispričavam svima zbog izraza krvoproliće u svojoj prvoj poruci.
Osobno posjedujem dionice ATPL i nije mi interes "pozivat" na nikakav pad cijene ili slično.
Smatram da cijene dionice na ZSE su apsurdne i totalno špekulativne što pokazuje i trgovanje u situcijama kao ponedjeljak a dobro se sijećam kraja 2008. Posotji ogromna količina novca koja čeka takve situacije i korisit situacije gdje se stvara panika. Ali vrijednosti da ATLP bude iznad 2500 ili 3000kn nećemo dočekati još ohoho…zašto ? E to je drugo pitanje…

Idući rast odradit će brodari iako nekima još nije jasno zašto.
[/quote]


Vratio 1000 komada , ali na 545 !

cijelo vrijeme je na 545…pogledaj moj post u 15:07h.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close