ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.05.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


evo jednog grafica.

na macd sam zaokruzio tri tocke nakon kojih obicno dolazi do promjene cijene. bas me intersira kuda li ce danas [wink]

ne znam kud će cijena, ali vozarine idu sve niže i niže [cry]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


ne znam kud će cijena, ali vozarine idu sve niže i niže [cry]

vozarine su dotakle dno (grafic) [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.



ne znam kud će cijena, ali vozarine idu sve niže i niže [cry]

vozarine su dotakle dno (grafic) [wink]
[/quote]
Hm odbijanac?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ma stručnjak Majster, nacrtala su i djeca na zidu p..ku, pa je Mujo slomio k…c [undecid]

nego dajte vi recite koju o suplaju i demandu i orders buku, koliko novogradnji dolazi, koliko brodova ide u scrap, pa ćemo računat vozarine, kako vam se čine brodovi preko bare, nisu baš popratili SPX.
ovo je ozbiljan posao,a ne likovni odgoj za 8a! [thumbsup]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

btw, dosad je ovdje bilo naramak likovnih uradaka o kraju pada za BDI.
svaki tjedan barem jedan [thumbsup]

atpl je odlična firma, ali je dionica trenutno neopravdano visoko, možda se nesto promijeni uskoro,vidjet cemo.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012


btw, dosad je ovdje bilo naramak likovnih uradaka o kraju pada za BDI.
svaki tjedan barem jedan [thumbsup]

atpl je odlična firma, ali je dionica trenutno neopravdano visoko, možda se nesto promijeni uskoro,vidjet cemo.

Po neznam koji put upozoravam da je BDI tu gdje je zbog cape brodova čija je vozarina zaronila ispod 10000$ dok je vozarina za panamaxe i supre skoro 15000$. pošto ATPL i ostali naši brodari nemaju cape ( hvala bogu ) a imaju i većinom dugoročne ugovore koji su povoljniji od trenutnih cijena u kombinaciji sa solidnim tečajem USD i tendencijom daljnjeg rata, o čemu pričamo. Dobiti će biti i nema zime za ATPL. Po meni je cijena neopravdano nisko jer bi se sada trebala kretati od 900 kn prema 1000 kn. pozz


ma stručnjak Majster, nacrtala su i djeca na zidu p..ku, pa je Mujo slomio k…c [undecid]

nego dajte vi recite koju o suplaju i demandu i orders buku, koliko novogradnji dolazi, koliko brodova ide u scrap, pa ćemo računat vozarine, kako vam se čine brodovi preko bare, nisu baš popratili SPX.
ovo je ozbiljan posao,a ne likovni odgoj za 8a! [thumbsup]

zato imamo vas kolega pa dajte vi napisite nesto konkretno i podjelite te info sa svima. mislim da ce vam puno ljudi na forumu bit zahvalni.


ma stručnjak Majster, nacrtala su i djeca na zidu p..ku, pa je Mujo slomio k…c [undecid]

ili jos veca mudrost

ne znam kud će cijena, ali vozarine idu sve niže i niže [cry]

vs


vozarine su dotakle dno (grafic) [wink]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


btw, dosad je ovdje bilo naramak likovnih uradaka o kraju pada za BDI.
svaki tjedan barem jedan [thumbsup]

atpl je odlična firma, ali je dionica trenutno neopravdano visoko, možda se nesto promijeni uskoro,vidjet cemo.

kolega, nemate blagog pojma o čemu pišete

Ima li tko na ovoj temi da zna uopće plivati?


atpl je odlična firma, ali je dionica trenutno neopravdano visoko, možda se nesto promijeni uskoro,vidjet cemo.

Napokon realan pogled na stvarnost…

Ja plivam na bazenu svako jutro.

New Report

Close