ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 12.06.2024. u 17:08
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,75
32.125
609
52,60
52,80
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sad kad sam ovo pročita sutra izlazim sa svih 250 kom….Pošto poto…

ipak nije bili pošto poto?

Baltic Indices 16/07/2010 BDI 1720 (+20)
BCI 1676 (+36)
BPI 2092 (+63)
BSI 1669 (-14)
BHSI 944 (-4)

BCITCavg $12495(+422)
BPITCavg $16839(+508)
BSITCavg $17448(-147)
BHSITCavg $13859(-62)

BDI u plusu prvi put nakon skoro 2 mjeseca… [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mrgude, imaš li projekciju cijene za slijedećih nekoliko dana.

Hebi ga, idem na godišnji i ne bulji mi se stalno u ekran!

Imam i dionice i casha. Što učiniti? [ [undecid]


up up up i samo up!
bdi je krenuo gore…market je oživio..izvješća iz USA solidna…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


BDI u plusu prvi put nakon skoro 2 mjeseca… [thumbsup]

Il je optička varka il je BDI napokon prekinio maratonski padajući niz.
Uhvatite predah.. medvjedi će reći da je ovo ‘dead cat bounce’, a bikovi da je vrijeme za ukrcaj i jednu dužu vožnju. Nek vrijeme presudi..

slazem se s tvojim iskazom
🙂

Inverter hvalio Jerkovića kada je bio u ATPL, kada se iskrca onda mu je to najgora uprava.
Tripled, ovaj tvoj post mi baš zvuči malo pretjerano. Poput oca mi je samo otac 🙂

...

Ćemo danas preko 800?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ako je suditi prema dosadašnjim iskustvima, kada BDI krene gore, ATPL kreće u istom smjeru…

Lijepo je vidjeti malo zelenila, već sam zaboravio kako izgleda :), još samo da potraje!

@Mrgud
dobro si primjetio obrat i visinu. klap-klap [thumbsup]


smootko@
Tvoj komentar me podsjetio na nešto što je kolega Inverter jednom davno odlično napisao a to je da je prava šteta da umjesto za kormilom Atlantske ti ljudi ne sjede za kormilom ove države ili barem Ministarstva gospodarstva jer oni koji znaju ti bi morali pomoći boljitku svih a ne samo dioničarima firme u kojoj djeluju;tako da isto kao i Inverter i ja mislim da je gospodin Jerković izuzetno sposoban i odgovoran čovjek i da ga trebamo još više cijeniti jer je poput oca svima nama.


Inverter hvalio Jerkovića kada je bio u ATPL, kada se iskrca onda mu je to najgora uprava.
Tripled, ovaj tvoj post mi baš zvuči malo pretjerano. Poput oca mi je samo otac 🙂

zamjenili ste me s nekim [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close