ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 11:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
10.952
209
52,20
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajmo sad pričakat malo da se bid približi asku do 308 kn…[emo_namigusa]


Čudno da netko ne kupi ovih 36 komada do 300 kn….[emo_palacg]

tih 36 lako se pretvori u 3600 komada…ne znam zašto TI ne kupuješ nego danima nagovaraš druge na kupnju?

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Gospari dižu AP na malim prometima,
Čestitam , tak se to radi, otpora baš i nema !!

CROBEX - SVE CE TO NAROD POZLATITI

@flick

Pun sam ko brod….neugodno mi je još kupovat….samo uživam i gledam kak raste…sumnjam da bu tebi ikad tak raslo… [emo_cool]

@maratonac
Ja imam više dionica od kapetana Kulaša, moram priznat da mi je milo gledat kako ovo ide- ali obećo sam sebi nešto – možda nedostižno ali moj sell znak je još uvijek jako visoko – obečao sam sebi iz ove dionice ili kao pukovnik ili pokojnik….
he,he [emo_novac][emo_novac][emo_novac][emo_novac]


@maratonac
Ja imam više dionica od kapetana Kulaša, moram priznat da mi je milo gledat kako ovo ide- ali obećo sam sebi nešto – možda nedostižno ali moj sell znak je još uvijek jako visoko – obečao sam sebi iz ove dionice ili kao pukovnik ili pokojnik….
he,he [emo_novac][emo_novac][emo_novac][emo_novac]

Teško da buš pokojnik…pitanje je samo s kolikim prinosom buš izašao….
Pa ak se nisam bojao pada, kaj bih se trebao plašiti rasta?!

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $4906 (UP 468)
BPI Average of the T/C routes $9052 (UP 26)
BSI Average of the T/C routes $9292 (UP 130)
BHSI Average of the T/C routes $7255 (UP 34)

Supre još uvijek vode.. pa vi kako hoćete [emo_namigusa]

mašala, prosjek mi došao na nulu 🙂 hvala ekipi koja je toliko pljuvala po ovom biseru da sam mogao fino mezit po cca 200 i dobrano spusit prosjek,sada lagano bez gledanja minusa sljedećih par godina 🙂

Inverter, greška je bila prodaja neki dan, a? 10-tak% pušing,,

sad je najbolja situacija, šta se vidi da se sektor bar malo oporavlja,, a ekipa nije sigurna dali ući jer već se fino odmaklo od dna, a ATPL još na 0,3xBV,,, pa razmišljaš dali će još gore ili padati? i tako dok se razmišlja (špekulanti) ATPL upalila motore (napokon), ne zanima je stanje u RH 🙂


mašala, prosjek mi došao na nulu 🙂 hvala ekipi koja je toliko pljuvala po ovom biseru da sam mogao fino mezit po cca 200 i dobrano spusit prosjek,sada lagano bez gledanja minusa sljedećih par godina 🙂

Inverter, greška je bila prodaja neki dan, a? 10-tak% pušing,,

veseli se..i uzivaj..ja vec mezio nesto drugo iz profita.. [emo_namigusa].i nisam dugorocni..vratim se ja jos puno puta ovdje…sretno

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


…a ekipa nije sigurna dali ući jer već se fino odmaklo od dna, a ATPL još na 0,3xBV

ATPL je tek na 0,29xBV, nemoj iznosit dezinformacije [emo_namigusa]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Izgleda da se ovdje bori još samo market maker. Ostali su se skulirali.

Kormilar@ ne stignem oboje…ali u jednom si u pravu…atpl 1000 kn velis ti ..nisi ne svijestan kako je to daleko sa danasnjeg gledista…nisi valjda tamo zaglibio ? osjecam neku ljubomoru u tvojim postovima…donedavno si bio normalan

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

… ili se PBZ i dalje nakrcava.


Taknut ćemo danas 300kn …100%!

svaka čast na predviđanju, fino smo to takli i preskočili i to s motkom:)

nisam baš vjerovao da ćemo, al neka

New Report

Close