ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.05.2024. u 09:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
262
5
52,40
53,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

od 07/2009 nije bilo ovakvog dnevnog prometa na atpl, a od tada atpl samo pada …


@Craig

ajd ti radije šuti


Samo čekajte sigurno će na 200 🙂


Ovo je sramota ako AUDIO prodaje – fakat će ovi sve rasprodat u bescienje sve što imamo

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

izmučeni dioničari nisu raspoloženi za prodaju


izmučeni dioničari nisu raspoloženi za prodaju

bit će za koji dan čim vozarine počnu padati…

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!


Ova transakcija je dragi moji dogovorena.Bar to nije bilo tesko zaključit

neka je dogovorena ,i to je dobro. znači da netko ima ogroman interes za uletit u ovu firmu, jer upucat u firmu za 1 minut cca 2 mil kn…….[emo_smijesak]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


izmučeni dioničari nisu raspoloženi za prodaju

Čekaju Erste analitičare.Pozdrav.


Ovo je sramota ako AUDIO prodaje – fakat će ovi sve rasprodat u bescienje sve što imamo

ko ih šiša….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Samo čekajte sigurno će na 200 🙂

Ovo je bila ironija dragi kolega – ja sam ulazio na daleko većim cijenama 😉

Ozračje povoljno. Bid stabilan na 260 + kuna. Nije loše za dočekati vikend sa takvim činjenicama.


Ovo se već dugo nije dogodilo: atpl:2_po_likvidnosti = 2,5:1 s tim da ima (već dugo ne viđen) milijunski promet.
PersJesus, znaš li nešto o ovome?

Bjeloglavi supovi ne vole zelenje. Više vole todino mlijeko i lazanje. [emo_zacudjen]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Ova transakcija je dragi moji dogovorena.Bar to nije bilo tesko zaključit

neka je dogovorena ,i to je dobro. znači da netko ima ogroman interes za uletit u ovu firmu, jer upucat u firmu za 1 minut cca 2 mil kn…….[emo_smijesak]
[/quote]
Ma što ti je rvatu dve milje kuna. Više od svega vole kukat, ne radit ništa, kupovat dionice i pisat po forumima.[emo_novac][emo_palacg]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Da jutros nije bila dogovorena transakcija čovjek bi raparao ask do neslućenih razina. LEDO bio nam gledao u leđa.[emo_palacg][emo_smijeh]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

atpl, 2012, veliki minus.pozzz


neka je dogovorena ,i to je dobro. znači da netko ima ogroman interes za uletit u ovu firmu, jer upucat u firmu za 1 minut cca 2 mil kn…….[emo_smijesak]

a nije ti čudno da netko ima inateresa iskrcati toliku količinu dionica po ovako “povoljnoj” cijeni?
nemojte samo da vas neugodno iznenadi pogled na top10 za par dana


Da jutros nije bila dogovorena transakcija čovjek bi raparao ask do neslućenih razina. LEDO bio nam gledao u leđa.[emo_palacg][emo_smijeh]

E al da se nije dogovoria sa prijateljom,Đek Askosjek ne bi potegao ovoliku cifru.Očito smatra ovo dobrim ulazom,a čini mi se da nije riječ o investitoru koji kratkoročno gleda ovo ulaganje,čovik je vjerovatno spreman čekat 2,3 pa i 4 godine za pobrat zaradu.Sticajem okolnosti danas je ovakav dan na ATPL,al do slijedećega ćemo se načekat.Možda se varan,al takav mi je osjećaj.


atpl, 2012, veliki minus.pozzz

Ajde cokalu ne kvari nam japanski godišnji. Do pon lagana šetnjica, pa masaža, pa ………. , pa kaj su jeli naši stari i tako. Nego ima li kaj nova u Badelu.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close