ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.04.2024. u 03:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
44,68
40.879
915
43,70
45,00
1,35%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Stari se prodaju a novi kupuju, znači ima se para. Za godinu , dvije atpl će biti strašan brodar, nadam se i novom ATH-u preko 3600 kn.
LP
http://hr.seebiz.eu/transport/domaci-brodari-u-deset-dana-prodali-pet-brodova/ar-28446/

eh sad 3.600 nemojmo pretjerivati da me srce strefi, meni je dosta da dođe do neke fer vrijednosti u sljedećem razdoblju

haha rekao sam mu da je kruh tamo dosta tvrd ali nije vjerovao [cool]


Stari se prodaju a novi kupuju, znači ima se para. Za godinu , dvije atpl će biti strašan brodar, nadam se i novom ATH-u preko 3600 kn.
LP
http://hr.seebiz.eu/transport/domaci-brodari-u-deset-dana-prodali-pet-brodova/ar-28446/


Ajde kolega tko danas u HR ima 3600 kuna gotovine, i ako ima baš će ići kupovati dionicu Atlanske po toj strašnoj cijeni. Pa trebao bi mi još jedan život za prodat to sve što imam. Očito vi drukate na 3600 a bili bi zadovoljni i sa 1800.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



Stari se prodaju a novi kupuju, znači ima se para. Za godinu , dvije atpl će biti strašan brodar, nadam se i novom ATH-u preko 3600 kn.
LP
http://hr.seebiz.eu/transport/domaci-brodari-u-deset-dana-prodali-pet-brodova/ar-28446/


Ajde kolega tko danas u HR ima 3600 kuna gotovine, i ako ima baš će ići kupovati dionicu Atlanske po toj strašnoj cijeni. Pa trebao bi mi još jedan život za prodat to sve što imam. Očito vi drukate na 3600 a bili bi zadovoljni i sa 1800.
[/quote]
Ali prije toga će proteći Save……

..možda će i prestati teći…



Stari se prodaju a novi kupuju, znači ima se para. Za godinu , dvije atpl će biti strašan brodar, nadam se i novom ATH-u preko 3600 kn.
LP
http://hr.seebiz.eu/transport/domaci-brodari-u-deset-dana-prodali-pet-brodova/ar-28446/


Ajde kolega tko danas u HR ima 3600 kuna gotovine, i ako ima baš će ići kupovati dionicu Atlanske po toj strašnoj cijeni. Pa trebao bi mi još jedan život za prodat to sve što imam. Očito vi drukate na 3600 a bili bi zadovoljni i sa 1800.
[/quote]
ja u prvom valu sa 700-800 :-)) …..ak se odluči ekipa iz CO i Ingre malo zaigrat i ovdje …. ništa nije nemoguće

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $5853 (DOWN 109)
BPI Average of the T/C routes $6843 (DOWN 19)
BSI Average of the T/C routes $8241 (UP 209)
BHSI Average of the T/C routes $6793 (UP 86)

I danas BDI u plusu. Morat će se početi udarati po asku tko želi barem 100, 200 komada. Sad dok je još jeftino. Ali ljudi neće jeftino, po 500 kn će lupati po asku ko blesavi. Po 1000 kn ko sumanuti.

biti će te zadovoljni i sa što manjim minusom …

nažalost, ali stanje je takvo kakvo je, ovdje većina piše svoje želje, odnosno, projicira željeno stanje, a nema baš veze sa realnosti. ako ne čitate topic nekoliko dana, bez obzira na bdi, opet se piše isto. i sad, odjednom se javi netko sa cijenom od +200 – +300 % kao bio bi zadovoljan…

pa, brodarstvo nije naučna fantastika, zna se kada će cijene rasti … zar onima koji kupuju dionice brodara to nije jasno ?

sutra smo naje.. ako se ovo iz vana prenese na zse. ružno za vidit.

idući tjedan će bit bolje...


biti će te zadovoljni i sa što manjim minusom …

nažalost, ali stanje je takvo kakvo je, ovdje većina piše svoje želje, odnosno, projicira željeno stanje, a nema baš veze sa realnosti. ako ne čitate topic nekoliko dana, bez obzira na bdi, opet se piše isto. i sad, odjednom se javi netko sa cijenom od +200 – +300 % kao bio bi zadovoljan…

pa, brodarstvo nije naučna fantastika, zna se kada će cijene rasti … zar onima koji kupuju dionice brodara to nije jasno ?


Naravno, cijena će rasti kad "ekipa" to odluči kao i na ostali dionicama na ZSE. A već bi bio red na Atpl…obično je to kad se čovjek najmanje nada a to moglo biti sutra usprkos crvenilu vani. Zar onima koji kupuju dionice to nije jasno? [rolleyes]

Ovdje se spominju veliki skokovi, svakojake cijene; 500 kn, 1000 kn, 3.600 kn, čak i više od 3.600 kn što je 10 puta (!?) više od sadašnje cijene. Za to vrijeme ATPL objavljuje kako uslijed krize i štednje kani smanjiti plaće zaposlenima. Priličan raskorak između stvarnosti i velikih očekivanja.

Ameri su se, kao što se moglo očekivati, u međuvremenu ohladili od ničim izazvane euforije odnosno od povezivanja grčke financijske krize sa svjetskim pomorstvom. Nevjerojatno što su oni sve sposobni popuštiti…samo ako im se servira na pravi način.

Da li to i novinari HTV-a sudjeluju u rušanju cijene brodara.Novinari i odvjetnici……..uauuuu-Fuj.

peyo


biti će te zadovoljni i sa što manjim minusom …

pa, brodarstvo nije naučna fantastika, zna se kada će cijene rasti … zar onima koji kupuju dionice brodara to nije jasno ?

Ovo jest jeftino, međutim nema jače kupnje jer investitori nisu sigurni u trend, a globalne prike su takve kakve jesu. Ja recimo nemam pojma kad će cijena rasti pa te molim ako ti znaš da to podjeliš sa nama. [tongue]



biti će te zadovoljni i sa što manjim minusom …

pa, brodarstvo nije naučna fantastika, zna se kada će cijene rasti … zar onima koji kupuju dionice brodara to nije jasno ?

Ovo jest jeftino, međutim nema jače kupnje jer investitori nisu sigurni u trend, a globalne prike su takve kakve jesu. Ja recimo nemam pojma kad će cijena rasti pa te molim ako ti znaš da to podjeliš sa nama. [tongue]
[/quote]
a prateći BDI danas bi mogao biti bez pomaka. samo se nadam da će brzo opet zakrenuti prema gore…

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close