ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 13:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
10.952
209
52,20
52,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Druže ne paničari, ovo je dobro, čistimo organizam.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

prevario sam se… [angry]

Najbolji pokazatelj jeste BDI i trenutna cijena ATPL, u zadnja 3 mjeseca prosječna vrijednost ATPL prije rasta BDI-a bila je oko 1130 Kn, da bi s rastom BDI-a od 55,7 posto cijena od ATPL pala na današnju vrijednost od 1050 iliti 7,5 posto manje prije rasta BDI od 55,7 posto. Dovoljno sam napisao……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Hvala upravi i još ponekim igračima na ovakvom odnosu prema dioničarima.Otjerat će i ono malo ljudi
koji su ovu dionicu mislili držati malo duže a ne trejdati s njom

Da si mislila držati dionice "malo duže" ne bi te brinule ove svakodnevne promjene cijena. Ali pošto te očito nerviraju dnevni pomaci, rekao bih prije da si ipak kratkoročni špekulant.


Fućka se upravi za niski bdi,prodavati će oni i danas…
Al neka neka,plakat će oni…

boga ti da ja imma 3000 soma dionica koje sam dobio i da imam 50-60 godina sigurno ih ne bi čuvao.treba nekad nešto i potrošiti ljudi moji

Good artists copy. Great artists steal.

Ajde malo dostojanstva, prestanite cendrati, dečki vam se smiju, kad je od 900 narasla na 3700 u pol godine bila je ista situacija, malo gore malo dolje i onda je krenula, sad je malo starija pa to sporije ide. Usput mislim da bi ova tema bila dobra za emisiju Otvoreno da se raskrinka dioničarska mafija.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Jedino što me hebe kod ove cijene je da neam više para za dokup…

E neću ti više reći ni dragi, nego sam djede Mraze, ako se slučajno spustiš na moju kuću,, znaš što ,, zube ću ti razbiti i onaj tvoj crveni nos, ma razbit ću noseve i tvojim Sobovima, sanke ću ti prevrnuti i,,,i svašta nešto ću ti napraviti.. ETO !! Ja mrzim djeda Mraza i mrzim ATPL i upravu i ja mrzim, SVE mrzim !! [angry]

I very much love INGRA !!

http://seebiz.eu/hr/burze/besevic-upitno-je-li-odrziv-rast-bdi-indexa,61540.html

Još danas možemo dokupiti, a sljedeću sedmicu idemo gore.

I noga u guzicu je korak naprijed

nemogu vjerovat da netko sa 100-200 dionica može dizat ili rušit cijenu kako mu odgovara . Sramota za burzu i državu .Zato jesmo još uvjek na brdovitom Balkanu .



Hvala upravi i još ponekim igračima na ovakvom odnosu prema dioničarima.Otjerat će i ono malo ljudi
koji su ovu dionicu mislili držati malo duže a ne trejdati s njom

Da si mislila držati dionice "malo duže" ne bi te brinule ove svakodnevne promjene cijena. Ali pošto te očito nerviraju dnevni pomaci, rekao bih prije da si ipak kratkoročni špekulant.
[/quote]

Nick možda zvući ženski ali nije…

Nisam špekulant i mislim držati na duže.Ne brinu mene ovi padovi već mrcvarenje i igra špekulanata
koji se ovdje događaju već duže vrijeme… [wink]

New Report

Close