ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sa 2500 komada danas i nešto više juče radi se dar mar i stvara psihoza kraha. Sa 0.18% komada dionica se netko samozadovoljava i valjda sav mokar u 16,00 odlazi doma jer je ispunio zadak psihološkog udara na glavnu endokrinu žlijezdu malih dioničara od kojih 80% nezna da se na ZSE trguje dionicama. Ovo se moglo napraviti i prije mjesec dva a ne sada glumiti isprdak svjetske ekonomije. Sutra je novi dan, neka se ovi divljaci izdivljaju, ni ovo im neće biti dosta, idemo na Stradun u miru popiti kavu.

dok je kriza u fontane. u cele tek kad crobi pređe 3000 [cool]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Mislim da ovdje nije baš neka super prilika,al da je na ovoj cijeni podcijenjena dionica to sigurno jest,tako da sam uzeo danas radi diverzifikacije 250 kom po 500 kn,ali nisam izdržao i popodne već 150 prodao.. hebi ga 8 % u jednom danu se ne propušta..
Po meni pad bi još trebao trajati duže vrijeme tako da će kako ovdje tako i na mnogim drugim dionicama biti još fenomenelnih prilika i mnogi iskusni maheri će opet poduplati svoje bogatsvo u narednih godinu ,dvije..a naravno mnogi strašljivci i oni zalutali na burzu će postati sirotinja kako to uvijek i biva..zato pamet u glavu i sretno svima..jer za ovo se živi na burzi i razročava dodatni keš koji svaki pametni investitor ima baš za takve situacije..

boss1 @ [thumbsup] ekipa ovdje hvalospjeve pise i usput prodaje tamo od 800-1000 kn…znaju koji su…pocelo je dobro radit TK …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

malih,tj onih koji ne znaju plivat gotovo da više i nema,svaki put ista priča..rekao je kostolany prvo dolazi bol a onda i novac..e sad će ove što su u cashu zasrbiti dlan..bit će izrazito volatilno ovih dana….ali mislim da je atpl na 500 bila jedinstvena prilika u ovoj godini..ja sam počeo kupovat na 670,00 a završio na 540,00..prosjek mi je negdi cca 600,00 dohvatljivo na jesen….možda se zaradi i za burek od sira…

Sutra će ATPL biti oko 570kn, a pravi rast ipak slijedi poslije toga.
Moj target je 730kn, iako će većina čekati GAP na 605kn.
+30 kom ATPL

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Mislim da ovdje nije baš neka super prilika,al da je na ovoj cijeni podcijenjena dionica to sigurno jest,tako da sam uzeo danas radi diverzifikacije 250 kom po 500 kn,ali nisam izdržao i popodne već 150 prodao.. hebi ga 8 % u jednom danu se ne propušta..
Po meni pad bi još trebao trajati duže vrijeme tako da će kako ovdje tako i na mnogim drugim dionicama biti još fenomenelnih prilika i mnogi iskusni maheri će opet poduplati svoje bogatsvo u narednih godinu ,dvije..a naravno mnogi strašljivci i oni zalutali na burzu će postati sirotinja kako to uvijek i biva..zato pamet u glavu i sretno svima..jer za ovo se živi na burzi i razročava dodatni keš koji svaki pametni investitor ima baš za takve situacije..

za razliku od vas i ja sam uzeo 500 komada, ali ni jednu prodao jer čekam kao kolega kormilar da se ispušu upravo ovi velikani naše burze , a ima vas dosta velikih !

Od 250 kupljenih prodali ste 150 , zaradili 8% manje provizija i sada mislite iz veoma znastvenih razloga da bi cijena trebala opet pasti na 500 da ponovo kupite još 150 komada.

Možda jednog dana budem imao i utjecaj na burzu samo radi takovih i onih automatskih programa da vam objasnim gdje vam mjesto i tamo vas otpratim.

Bilo bi dobro da se prebacite u DDJH i PTKM tamo ćete bolje proči !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Mislim da ovdje nije baš neka super prilika,al da je na ovoj cijeni podcijenjena dionica to sigurno jest,tako da sam uzeo danas radi diverzifikacije 250 kom po 500 kn,ali nisam izdržao i popodne već 150 prodao.. hebi ga 8 % u jednom danu se ne propušta..
Po meni pad bi još trebao trajati duže vrijeme tako da će kako ovdje tako i na mnogim drugim dionicama biti još fenomenelnih prilika i mnogi iskusni maheri će opet poduplati svoje bogatsvo u narednih godinu ,dvije..a naravno mnogi strašljivci i oni zalutali na burzu će postati sirotinja kako to uvijek i biva..zato pamet u glavu i sretno svima..jer za ovo se živi na burzi i razročava dodatni keš koji svaki pametni investitor ima baš za takve situacije..

čekaj malo, a zašto si danas prodao?

onaj pad je bio izrazito degeneričan..otkad pratim burzu nisam vidio veću nelogičnost..mislim da su to veliki inscenirali kako bi što više zaradili na zlatu i švicarcu,sada bi to trebalo drastično padati i jedno i drugo..nemoguće je da nastupi nova recesija u americi pri tako niskim kamatama..to je u tehničkom smislu nemoguće..zato sam samo nadokupljivao i sada ću čekati..mislim da je ovo bio turn around trenutak..nisam kupio najniže ali to je lutrija…brodari su trenutno najbolja kupnja-to je moje mišljenje…prenisko su pali…bez ikakvog osobitog razloga…


To bi bilo to, sutra okrećemo ploču. Gyges i KT1R2 vrlo mudro, čestitam.

Hvala.
Kupio po 500, e da je bilo više keša…

semper fidelis

Najbolje da ATPL sad podijeli 60kn dividende da otkupimo ostatak od drhtavih ručica.
ATPL ima samo 1 smijer, 740-770kn, eto, tamo idemo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

moj target, moj target, moj target, svi ste danas ušli na 500, a MACHETE nije mogao dočekati svoj target debelo ispod 500, a sad mu je gornji na 730, e kad bi to bilo tako jednostavno, onda mi maleni ne bismo cijele dane sjedili za kompom i mazali oči jedni drugima, već bi kao kolega Kormilar, zapjevali: NA STRADUNU…………………………….,
P.S.
Vaš link

alt333

rita, 10.08.2011. u 09:20
onaj pad je bio izrazito degeneričan..otkad pratim burzu nisam vidio veću nelogičnost..mislim da su to veliki inscenirali kako bi što više zaradili na zlatu i švicarcu,sada bi to trebalo drastično padati i jedno i drugo..nemoguće je da nastupi nova recesija u americi pri tako niskim kamatama..to je u tehničkom smislu nemoguće..zato sam samo nadokupljivao i sada ću čekati..mislim da je ovo bio turn around trenutak..nisam kupio najniže ali to je lutrija…brodari su trenutno najbolja kupnja-to je moje mišljenje…prenisko su pali…bez ikakvog osobitog razloga…

potpuno se slažem kolega. članci pršte naslovima kako zlato ide na 2300-2500. ekipa samo čeka da mali jeftino prodaju dionice pa da im uvale zlato u zamjenu za njihove dionice po rekordno niskim cijenama. problem malih je što su stado i uvijek će biti stado…pa bilo među njima neznam koliko pametnih-bez hijerarhije ništa(demokracija je najveća budalaština ikad izmišljena gdje je tukac ravnopravan pametnome.ma šta ravnopravan-još je i u povlaštenoj ulozi jer je u većini). političari su marionete wall street bogova i dužni su im popriličan broj usluga. i ovo nisu nikakve teorije zavjere već način na koji svijet oduvijek funkcionira.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Izvedene ovce na pašu. Kraš i Magma sram vas bilo.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Netko će "ispušiti" na zlatu isto kao mi 2008 na dionicama. Sa jednom razlikom, tamo će krivulja biti daleko strmija. Slična situacija je bila i prije 50-tak godina.


Najbolje da ATPL sad podijeli 60kn dividende da otkupimo ostatak od drhtavih ručica.
ATPL ima samo 1 smijer, 740-770kn, eto, tamo idemo.

Zašto to misliš?

New Report

Close