ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ispričavam se ipak će biti u toku današnjeg dana, ali ne prije 16 uri

..

francesco, 18.02.2009. u 15:13
to je cijena na kraju trgovanja i nije puno kupljeno po njoj te sumnjam da ti sada prodaju

Matematički i doslovno možda i nije točno,ali princip manipulacije novcima je lako moguć.Cifre 67x i 7xx sam upotrebio radi lakšeg uočavanja poante.

Atlantska plovidba d.d. – obavijest o grešci prilikom isplate predujma dividende
http://www.zse.hr/default.aspx?id=24117

Između ostaloga kažu:
Na kraju nešto što smatramo vrlo bitnim. Tijekom jučerašnjeg dana smo u glavnom uredu Atlantske plovidbe d.d., dok se pogreška tek ispravljala, zaprimili brojne pozive naših dioničara koji su sami primijetili da su primili veći iznos predujma dividende od onog kojeg su trebali dobiti (jer su dio dionica prodali do 31. siječnja o.g.), raspitujući se pri tome na koji žiro račun trebaju sami vratiti više uplaćeni iznos. Ovakvo postupanje tih dioničara je uistinu pravi primjer građanskog poštenja koje je, protivno uvriježenim shvaćanjima, još uvijek izrazito zastupljeno kod naših građana/dioničara.


…Kako su je uplatili greškom, tako će je banka i vratiti, nije prvi put da to banke rade nakon pogrešne uplate. Zvao sam financijsku službu ATPL i pitao na koji račun da im vratim greškom uplaćen novac pa su mi rekli da nema potrebe i da će banka to riješit u toku dana!

Eto.. kolega Miško je postao moralna vertikala našeg foruma, a kolega blueman horizontala (šalim se gosn blueman).

BTW, kad smo već kod moralnih horizontala i vertikala da copy/pasteam svoj trenutni potpis, malo je blijed pa ga možda ne vidjeste:

Bruno Bušić 1975: “..vidit ćete kako tek naši kradu..” Preporučujem: http://hr.wikipedia.org/wiki/Bruno_Bu%C5%A1i%C4%87

bid/ask

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.


Anonimno, 18.02.2009. u 15:38
kaj mi iz PBZ-a smrdimo 🙂

Fino ljudi jučer kupili po 67x i danas prodali po 7xx,a onda mogu i malima prosljedit lovu na račune pa nek kupuju po 7xx! [yawn]
[/quote]

Eee upravo to, lopine su to,, prosljediće lovu sa dan, dva zakašnjenja, taman dok natrpaju oni po 6xx, pa će prodavati po 8xx, i pokupiti 10-15% u 2 dana, sve je to biznis,,,

jel bi netko mogao nabaciti kako se do sada kretal dividenda? bilo je po 50, 15, 40…
thx

b/a 16:00

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

jel bi netko mogao nabaciti kako se do sada kretal dividenda? bilo je po 50, 15, 40…
thx

http://www.mojedionice.com

mislim da nas je ovo danas poguralo a sutra bi mogli na otvaranju još prema gore.

hehehe, baš me zanima kako bi završilo ovo nabijanje po asku da se burza zatvara u 16:15. Američani prešli ekspresno u crveno, a mali na crobexu pod euforijom nabijali. ali daleko je 22:00. poznato je da njima treba ovan predvodnik koji iskoči pa sve ovce slijepo za njim.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ima li tko iz erstea da nije dobio div? Kupio sam 28.01. dakle trebala bi bit ali ništa. [bye]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


..
skovacin, 18.02.2009. u 16:22
to je cijena na kraju trgovanja i nije puno kupljeno po njoj te sumnjam da ti sada prodaju

Matematički i doslovno možda i nije točno,ali princip manipulacije novcima je lako moguć.Cifre 67x i 7xx sam upotrebio radi lakšeg uočavanja poante.
[/quote]

Jučer i danas 7715 komada ispod 700 kn po prosječnoj cijeni od 688,67 kn. Danas je preko 700 kn protrgovano 5206 komada po prosječnoj cijeni od 711.85 kuna. Razlika 23.18 kn.
Jasno, ne znači da bi cijena jučer ostala niska da su svi koji su namjeravali dividendu pretvoriti u dionice to i bili u mogućnosti, ali netko se ipak okoristio činjenicom da mu je dividenda sjela ranije.

[embarass]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close