ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.05.2024. u 17:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Time is on my sideeeeeee, yes it is. Jos sat vremena , istrest ce se on i ispod 3450. A tu ga cekamo [smiley2]

Ja sam dobio podatke brže nego drugi
nisam ih još stigao provjeriti jer nije se drys učitao……

BDI Baltic Exchange Dry Index 10656 DOWN 230
BCI Baltic Exchange Capesize Index 14078 DOWN 547
BPI Baltic Exchange Panamax Index 11515 DOWN 198
BSI Baltic Exchange Supramax Index 6949 DOWN 7
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 3198 DOWN 20
[smiley4]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

što će biti sa brodarima možda zna Gatara

http://www.seebiz.eu/hr/burze/pad-vozarina-moze-srusiti-dionice-brodara,1510.html

Prebrzo pada BDI, premda sam to i očekivao. Moglo bi biti panike, puno je ovdje ušlo ulagača koji su mislili da će cijena već na 5000 biti.

Hell is Empty and all the Devils are Here

ajme..pa ugovori su zakljuceni neki na duzi preriod…pa primjer vam je novi brod IMPERIAL ( ako se ne varam ) koji donosi 77 000 USD god dana….[smiley7]


Prebrzo pada BDI, premda sam to i očekivao. Moglo bi biti panike, puno je ovdje ušlo ulagača koji su mislili da će cijena već na 5000 biti.

Nitko normalan nije ocekivao 5000 u ovoj godini

Sangoman, točno. Ugovori su fiskni i na godinu dana.

Evo vratih se i moram priznati da su postovi jedni duhovitiji od drugih. BigBoss se ustrčao kao nikad do sada objašnjavajući onima koji ionako ne ulažu temeljem fundamentalnih informacija nego po tome “tko je što rekao”. Jedino što sam razočaran jer sam očekivao da će drhtave ručice rasprodati tamo negdje do 2.500 kn, haha, i dobro nahraniti fondove koji jedva čekaju pa štogod popapaju.

Ovaj post mi je posebno simpatičan. Kolega definitivno ima humora. I to još u ovako uzbudljivim trenutcima. Ma zbog toga sam na burzi. Nije u novcu sve! [smiley2]


Eto, ja iskoristio paniku i nadokupio još ATPL-a… I još bih, samo polako, neka paničari spuštaju. Za ovakve sam situacije spremao cash! [smiley2] Usput, nisam širio paniku niti priželjkivao pad. Čak sam mislio da ću cash trošiti na nekim drugim dionicama, ali – tržište je zaista nepredvidivo! p.s. Jel istina da se neki brod nasukao noćas? [smiley2]

samo fondovima omogucavamo da jeftino kupuju… ja svoje ne diram jos duggggggggggggooooo[smiley2]


“Nitko normalan nije ocekivao 5000 u ovoj godini”

Kolega, Alien, molim Vas, nemojte me vrijeđati !!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

Alien:

“Nitko normalan nije ocekivao 5000 u ovoj godini”

Kolega, Alien, molim Vas, nemojte me vrijeđati !!!
[smiley2][smiley2][smiley2]

[smiley2][smiley2]

Nego da nije mozda tursko ratno zrakoplovstvo onak ko fol slucajno misleci gadjati grcke DryShips brodove zabunom ispotapalo ATPL-ove? [smiley1][smiley1]

Ma nećete mi vjerovati što vidim na ekranu. Raste broj ponuda na kupnji. Malo, ali ipak.
Bravo, ma, junačine moje! [smiley2] Vidjet ćemo do kraja dana je li to slučajno ili postaje trend. [smiley2]

@Strawinsky
Hvala, kolega!

Još jedan detalj:
Ovaj me razvoj situacije podsjetio na prvi dan upisa T-HT-a, ako se još toga sjećate.
Tada je ATPL, pored mnogih ostalih, potonula nekoliko posto.
Ali, brzo se vratila…. i prešla 3000… i prešla 3300… i prešla…

Komentar: Prošla baba s kolačima! [smiley2]

p.s. Prođe listopad, a novih planova dunda Ante nema. Možda ih još jednom revidira! [smiley2]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

New Report

Close