ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 01:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
51,00
2.550
50
49,20
51,80
2,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na otvaranju će ju zrokati na 750 u par minuta, nakon toga će ask ostati dosta visoko i mlitavim trgovanjem do kraja dana će ju vratiti na oko 770-775 kada futuresi u američana budu zeleni nakon ovog potopa danas. BDI očekujem na nuli ili neznatno prema dolje. Promet cirka 3 milja. Vaša mišljenja, kad već svi pijemo gastal da onda barem pogađamo. Amerikanci su danas pali zbog minusa financijskog sektora od prosječno 20%. Teško je za očekivati nastavak sutra u revijalnom tonu na dolje, odbijanca mora biti.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


svi brodari mahom u 10% ili većem minusu, no drys se drži na nepunih 6% minusa…


Može i gore: NEW Real-time: 12.92 1.08 (7.71%) 3:59pm ET

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

e da vidimo sutrsnji bid [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Mislim da će to još niže…
S obzirom da ATPL, prema mome skromnom mišljenju, trenutno nije u baj end hold rukama.


na otvaranju će ju zrokati na 750 u par minuta, nakon toga će ask ostati dosta visoko i mlitavim trgovanjem do kraja dana će ju vratiti na oko 770-775 kada futuresi u američana budu zeleni nakon ovog potopa danas. BDI očekujem na nuli ili neznatno prema dolje. Promet cirka 3 milja. Vaša mišljenja, kad već svi pijemo gastal da onda barem pogađamo. Amerikanci su danas pali zbog minusa financijskog sektora od prosječno 20%. Teško je za očekivati nastavak sutra u revijalnom tonu na dolje, odbijanca mora biti.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


na otvaranju će ju zrokati na 750 u par minuta, nakon toga će ask ostati dosta visoko i mlitavim trgovanjem do kraja dana će ju vratiti na oko 770-775 kada futuresi u američana budu zeleni nakon ovog potopa danas. BDI očekujem na nuli ili neznatno prema dolje. Promet cirka 3 milja. Vaša mišljenja, kad već svi pijemo gastal da onda barem pogađamo. Amerikanci su danas pali zbog minusa financijskog sektora od prosječno 20%. Teško je za očekivati nastavak sutra u revijalnom tonu na dolje, odbijanca mora biti.


potpisujem samo sto mislim da mozda i ispod 750 ode 1 val kod nas kad navale ko ziv ko mrtav

ustani i pusti stoku

Sigurnoje da će danas biti navala na prodaji ali ne razumijem u potpunosti motive prodavatelja danas jer meni izgleda prekasno za izlazak (bilo je mnogo boljih prilika zadnjih dana) osim naravno ako ne misle da DJI ide nezaustavljivo prema 6000 što bi se naravno odrazilo na sve [undecid] …ja nekak’ u to ne vjerujem, no vidjet ćemo… [wink]


Sigurnoje da će danas biti navala na prodaji ali ne razumijem u potpunosti motive prodavatelja danas jer meni izgleda prekasno za izlazak (bilo je mnogo boljih prilika zadnjih dana) osim naravno ako ne misle da DJI ide nezaustavljivo prema 6000 što bi se naravno odrazilo na sve [undecid] …ja nekak’ u to ne vjerujem, no vidjet ćemo… [wink]

po čem je to sigurno?
ko je naredio povlačenje sa bida?

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

al se kupuje atpl [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema bas raspolozenih prodavaca…. [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

u Indiji nestalo ugljena,traži se hitan uvoz

India: Power companies urged to import coal
Wednesday, 21 January 2009

The government on Tuesday urged power utilities to import coal as a short term measure to tide over the shortage in supplies. The Minister for Coal Mr Santosh Bagrodia said that although there was actually no shortage of coal supplies in the country, power utilities should import coal for meeting short term crisis. He said power companies located at pitheads should have a stock for 15 days and those situated far can pile it for 21 days.
The minister also warned that companies which had been allotted captive mines but had not started production would be de-allotted. The Coal Ministry would also float global tenders to revive abandoned coal mines for their revival. He further reiterated that the Centre would not raise coal prices inspite of rise in costs.

http://www.hellenicshippingnews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=32973&Itemid=79

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

evo to je to sad cekamo bdi
rekvijem pun pogodak
[thumbsup]

ustani i pusti stoku


nema bas raspolozenih prodavaca…. [lol] [lol] [lol]

I ja sam jedan među njima…. barem još 5-10 godina, osim u slučaju da dođe do nemoralne cijene prije vremena, koja bi me naravno izbacila iz cipela. A do tada [yawn] [yawn] [yawn] [yawn]. Prelazimo malo na druge modele ne brze ali sigurnije zarade i prinosa. Burzovne glavonje su ipak malo preveć pretjerale i stvorili pat situaciju. Jučer poskupjelo gorivo, Mediteransko okruženje ili manjak love u budžetu, što mislite? [huh] [huh]

Sveti Vlaho učini nešto, il je sruši na 500 il je digni na 5000.

New Report

Close