ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.06.2024. u 03:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
53,00
16.589
313
53,00
53,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A jesam ti lijepo napisao na onoj temi da će oko 14.30 biti jeftinijih bulkera?

Jesi, pitanje je koliko će biti jeftinije nego što sada je.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



@deimos

Hahah! A pozitivni za onog tko drži puno love na računu [cool]

Bitno je odabrat brodara koji ima zaliha casha… Odnos cash/dug sada igra ulogu. Sto je veci taj omjer, to su manje sanse da ce bankrotirat. Onako od oka, naravno da tu ima puno zackoljica.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

@051

Evo ovo je primjer mog priželjkivanog odnosa sa članovima ovog foruma. Tenks

Evo i jedan vic
Piše Mujo pismo Ginisu:
– Dragi Ginise! Pišem ti jer mislim da bi me trebao’ upisat’ u onu tvoju knjigu rekorda. Ja sam kupio puzzle od 1 do 3 godine, a riješio ih za 6 mjeseci!

Dosta analiziranja,…mali odmor.

Usput onako…za navlakače, a i za one koji vjeruju u ovu dionicu…trebate biti što komunikativniji i voljni pomoći nama gušterima jer na kome ćete zarađivati nego na nama i našem kapitalu? [smiley] I onda prođe period i gušteri postanu džombe kojima dolaze novi gušteri i tako u krug. Jer svako učenje se plaća.

A mislim da smo se dosta u ovih godinu dana naplaćali, ne samo mi sudionici TK, ali ionako će sve ovo nažalost biti u nekoj budućnosti zaboravljeno, pa ispočetka…

a je pojeftinilo, a ja mislio da će bit bar 791, iza 14:30. 🙂

sutra je novi dan.


Usput onako…za navlakače, a i za one koji vjeruju u ovu dionicu…trebate biti što komunikativniji i voljni pomoći nama gušterima jer na kome ćete zarađivati nego na nama i našem kapitalu? [smiley] I onda prođe period i gušteri postanu džombe kojima dolaze novi gušteri i tako u krug. Jer svako učenje se plaća.

A mislim da smo se dosta u ovih godinu dana naplaćali, ne samo mi sudionici TK, ali ionako će sve ovo nažalost biti u nekoj budućnosti zaboravljeno, pa ispočetka…


branac, koliko god puta ideš polagat vozački ispit, uvik ćeš ispočetka plaćat, i plaćat, a tako ti je i u školi, uvik plaćaš, 🙂

sutra je novi dan.



Usput onako…za navlakače, a i za one koji vjeruju u ovu dionicu…trebate biti što komunikativniji i voljni pomoći nama gušterima jer na kome ćete zarađivati nego na nama i našem kapitalu? [smiley] I onda prođe period i gušteri postanu džombe kojima dolaze novi gušteri i tako u krug. Jer svako učenje se plaća.

A mislim da smo se dosta u ovih godinu dana naplaćali, ne samo mi sudionici TK, ali ionako će sve ovo nažalost biti u nekoj budućnosti zaboravljeno, pa ispočetka…


branac, koliko god puta ideš polagat vozački ispit, uvik ćeš ispočetka plaćat, i plaćat, a tako ti je i u školi, uvik plaćaš, 🙂
[/quote]
Ja sam položio vozački iz 4.puta [cry] [lol]
Mislim da zaslužujem jedan kolac [lol]

Al se tuče po asku

A di su kešeri, nekako mi je postalo dosadno bez njih, Matij jaaaaviii seee, jaaaaviii seee. [lol]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

..ubacujemo li mi to možda u petu brzinu?!

sutra je novi dan.

Pošto su očito svi drukeri u cashu, onda cu ja stavit vanjske brodare koje se zelene hehehe

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS+DSX+EGLE+ESEA+EXM+GNK+NM+QMAR+TBSI&d=t

New Report

Close