ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 14:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,40
27.617
527
52,40
52,60
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da vidimo vaše prognoze rasta dionice u ovome valu?
takoder i za BDI?

moja prognoza:
ATPL- od 950>1100
BDI- 2200-2600


da vidimo vaše prognoze rasta dionice u ovome valu?
takoder i za BDI?

moja prognoza:
ATPL- od 950>1100
BDI- 2200-2600


[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]…evo ti stotka

POKRET OTPORA




Eto INA u blokadi. A još jučer mislo prodati ATPL i uploviti u INA-u čisto špekulativno.
Ipak se predomislio jer prodaja ATPL po ovim cijenama je slično suicidu.
Odradili građevinci, INA, HT… Uskoro mora krenuti i ATPL.

Kolega preporucujem "Psihologiju Burze" ako je vec niste procitali.
[/quote]
Pročitao sam kao mali "Vlak u snijegu" i "Zlatarevo zlato". Nemam vremena čitati knjige.
Ali sam osjetio na vlastitoj koži "Psihologiju druka"
Hrvoje Stojić i mnogi drugi analitičari su tu bez premca.

[/quote]
Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]

SLAVONAC (malo san maka)


da vidimo vaše prognoze rasta dionice u ovome valu?
takoder i za BDI?

moja prognoza:
ATPL- od 950>1100
BDI- 2200-2600

ma pusti valove, to je za tinejdžere, tope se ledenjaci i ovdje čekamo podizanje razine mora.


da vidimo vaše prognoze rasta dionice u ovome valu?
takoder i za BDI?

moja prognoza:
ATPL- od 950>1100
BDI- 2200-2600


Ja baš ne vjerujem u valove, vidim samo globalni oporavak btw. kad je zadnji put bila poštena korekcija u USA, zadnjih mjesec dana su 80% zeleni,banke se oporavljaju, došao je red i na BDI.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima





Eto INA u blokadi. A još jučer mislo prodati ATPL i uploviti u INA-u čisto špekulativno.
Ipak se predomislio jer prodaja ATPL po ovim cijenama je slično suicidu.
Odradili građevinci, INA, HT… Uskoro mora krenuti i ATPL.

Kolega preporucujem "Psihologiju Burze" ako je vec niste procitali.
[/quote]
Pročitao sam kao mali "Vlak u snijegu" i "Zlatarevo zlato". Nemam vremena čitati knjige.
Ali sam osjetio na vlastitoj koži "Psihologiju druka"
Hrvoje Stojić i mnogi drugi analitičari su tu bez premca.

[/quote]
Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]
[/quote]
Bez brige,fino se on nakrcao kad je cijena bila oko 630..nije ovdje bio svaki dan, cijeli dan samo da nama "objasni" kako stvari stoje u svijetu [smiley]
svaka čast T. na zaradi, jel preko 25% u par dana..dobro si to odradio.. [wink] [wink]






Eto INA u blokadi. A još jučer mislo prodati ATPL i uploviti u INA-u čisto špekulativno.
Ipak se predomislio jer prodaja ATPL po ovim cijenama je slično suicidu.
Odradili građevinci, INA, HT… Uskoro mora krenuti i ATPL.

Kolega preporucujem "Psihologiju Burze" ako je vec niste procitali.
[/quote]
Pročitao sam kao mali "Vlak u snijegu" i "Zlatarevo zlato". Nemam vremena čitati knjige.
Ali sam osjetio na vlastitoj koži "Psihologiju druka"
Hrvoje Stojić i mnogi drugi analitičari su tu bez premca.

[/quote]
Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]
[/quote]
Bez brige,fino se on nakrcao kad je cijena bila oko 630..nije ovdje bio svaki dan, cijeli dan samo da nama "objasni" kako stvari stoje u svijetu [smiley]
svaka čast T. na zaradi, jel preko 25% u par dana..dobro si to odradio.. [wink] [wink]
[/quote]
Nije on ništa zaradio. On je prodao i nagovarao je druge da prodaju. Neki su se vjerojatno i upecali.
Upozoravam neke kolege sada da je euforija vrijeme za laganu prodaju. Ne ide oporavak baš tako strelovito, a i brodari vanka nisu baš euforični.
Danas se dosta lisaca iskrcalo po lijepoj cijeni.

SLAVONAC (malo san maka)


Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]

I sta sad? Koliki je rast zadnja dva mjeseca? Kad vidis rast brodara zadnja 2 mjeseca pogledaj rast LEDA, KODT, LKPL pa i Tisak iako je on odradio "svega 20%" Sta bi ja to bolje prosao da sam imao brodare??? I ne zaboravi da su brodari ne tako davno bili ovdje. I ne zaboravi da su brodari cilkicka djelatnost. Uzivajte u danasnjem danu i molite boga da bude vise ovakvih. Jer samo on moze u tome pomoci. Mene danas sa mojih 5 komada skoro dotaknulo. Na prodaji su na 800 kn. Sutra cu vidjeti sta sa njima. Dajem samo dnevne naloge.

@ Odjava

Kako mozes lagat. Pa kojoj sorti ljudi pripadas? Daj otkrij se da vidimo tko si. Nadji jedan moj ozbiljan post post gdje ja nagovaram nekoga da proda bilo koju dionicu. Stid te bilo.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Imarex Daily Brief – Thursday, April 16, 2009

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Kako mozes lagat. Pa kojoj sorti ljudi pripadas? Daj otkrij se da vidimo tko si. Nadji jedan moj ozbiljan post post gdje ja nagovaram nekoga da proda bilo koju dionicu. Stid te bilo.


Techman da ja ovdje sad stavim jpg tvoje poruke na private otprije mjesec dva kad si mi napisao da brodari ništa ne valjaju i da će biti svega. Ja niti sam te tražio da mi išta šalješ, niti me zanima. A slao si cijelom forumu, posvjedočit će mnogi. E sad ako slanje privat poruka s takvim drukom nije nagovor na prodaju ja ne znam što je. I još imaš obraza reći čovjeku stid te bilo

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

@Techman

Iako sam laik za brodare, smatram da ćeš svojih 5 komada riješiti sutra u 10:00 bez problema. Svatko ima svoju taktiku, ali smatram da previše brzaš s prodajom, uostalom naredni dani će pokazati.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Jos smo mi daleko od euforije al tjesi sto smo upoznali vrijednost nekih ljudi na TK-a



Pozdrav Tekmanu [cool]
Nisi vjerovao u brodare zločko jedan. [kiss]

@ Odjava

Nadji jedan moj ozbiljan post post gdje ja nagovaram nekoga da proda bilo koju dionicu. Stid te bilo.
[/quote]
Ne mogu naći niti jedan post u kojemu nisi govorio kako je "ples završio", budučnost nam je loša, BDI nema oporavka, a sve na razinama 6XX. Zamisli se i reci pošteno:: Koliko je ljudi neiskusnih i naivnih povjerovalo tvojim pesimističkim postovima i prodalo. Pričinivši si gubitak.
Što se tiče otkrivanja identiteta, nisam blesav pa da mi inkasatori pokucaju na vrata.

SLAVONAC (malo san maka)


[
Danas se dosta lisaca iskrcalo po lijepoj cijeni.

Potpno se slažem s vama.
Ali to znači da su se naivni ukrcali po lošoj cijeni.
ATPL je u ovom trenu najbolje auto /najbolji dizajn/koje su kupci preskupo platili,a mogli su kupiti
naizgled malo lošije auto ali sa velikim diskontom/LPLH i JDPL/i pored ovolikog rasta.Što se tiće TNPL ne usuđujem se reći da je lošija,s obzirom da je stvarna imovina TNPL u ovom
trenu jednaka svim brodarima zajedno,a tržišna kapitalizacija više od dva puta manja.
Ako uzmemo da su JDPL i LPLH i pored današnjeg rasta diskontirani gotovo četiri puta od NAV
postavlja se pitanje koliko je ATPL u ovom trenutku preskupa.
Neiskusni ,oprez.ATPL je opasna igra za naivne.


Kako mozes lagat. Pa kojoj sorti ljudi pripadas? Daj otkrij se da vidimo tko si. Nadji jedan moj ozbiljan post post gdje ja nagovaram nekoga da proda bilo koju dionicu. Stid te bilo.


Techman da ja ovdje sad stavim jpg tvoje poruke na private otprije mjesec dva kad si mi napisao da brodari ništa ne valjaju i da će biti svega. Ja niti sam te tražio da mi išta šalješ, niti me zanima. A slao si cijelom forumu, posvjedočit će mnogi. E sad ako slanje privat poruka s takvim drukom nije nagovor na prodaju ja ne znam što je. I još imaš obraza reći čovjeku stid te bilo
[/quote]
Pa da li ja pricam sa zidom. Stavi sve poruke gdje sam te pozvao da prodas. I ti izvrces cinjenice, I tebe sram bilo. A da sam govorio da je lose jesam i to javno. I rjetko sam pisao o dionici. Obicno pisem o stanju na pomorskom trzistu. Ajde ocekujem JPG sa pozivom na prodaju. A ali ako ga nemas bilo bi normalno ocekivat ispriku. No znam da to ne dolazi od takvih likova. Puno ljudi me pitalo za misljenje na PM i svakom sam kazao sta mislim a nije se bas razlikovalo od onog sta sam pisao na forumu. I uz misljenje je redovito isla sentenca "savjet je moj a odluka tvoja". I zato me iritiraju lazi tvoje i takvih kao sta si ti.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

New Report

Close