ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 16:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,96
3.813
72
52,40
53,00
0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

Još malo soli na ranu…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

francesco, 10.02.2009. u 14:27
Ništa to ne znači kolega, apsolutno ništa.

Značilo -ne značilo ,lipo je za vidit! [thumbsup]

Sredina listopada 2008, BDI 2000, ATPL 1500kn
Sredina veljače 2009, BDI 2000, ATPL 800kn

f(ATPL)=(BDI08/BDI09)*ATPL08/2

evo kolega Budd sad imate jednadžbu svemira. Nakon nje ulaganje uopće nije zahtjevno. Kakav TA, FA, EWT…

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

…ovo nije stagnacija…ovo je rast…jer inače bi bio pad…pod uvijetom…da bdi uopće u današnje vrijeme ima veze s rastom cijene dionice…ste čuli jučer lika na Otvorenom…u kriznim uvijetime nije važno i uvijek moguće ostvariti profit…treba sačuvat bazu…zanimljivo ne…


Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

Ova raketa je spremna za polagano razmontiravanje. Neće tu nikakvog lansiranja biti, mrtva dionica, rekoh još prije par dana.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Molim sada na 750 a bolje i niže onda sigurno kupujem.



Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

Ova raketa je spremna za polagano razmontiravanje. Neće tu nikakvog lansiranja biti, mrtva dionica, rekoh još prije par dana.
[/quote]

ma o čemu ti pričaš , kakva mrtva dionica ?!
što ćemo onda reći za druge dionice ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

cirkus…..

Na putu prema gore


Još malo soli na ranu…

Fino smo se pratili sve do 21.01.09. do kad se nije najavila mogućnost dividende. Od tada kao da drži vodu teorija kolege s foruma o čekanju da legne lova od dividendi, kako bi se veliki mogli još nakrcati na ovim razinama.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!




Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

Ova raketa je spremna za polagano razmontiravanje. Neće tu nikakvog lansiranja biti, mrtva dionica, rekoh još prije par dana.
[/quote]

ma o čemu ti pričaš , kakva mrtva dionica ?!
što ćemo onda reći za druge dionice ?
[/quote]
Umrle prije par mjeseci,već istrule, RIP

Surround all arround when it hits the ground

hvale vrijedni postovi sa velikom količinom pozitivnih vijesti i trendova. kad bi to potkrijepili sa lovom. kako bi reko bratko bugar što ne možeš da kupiš za pare, možeš da kupiš za mnogo pare [lol] [wink]

Zanimljivo je to što danas uopće nema nikakve reakcije, čak niti minimalne. Znači sutra smo zreli za pad na 750.

Hell is Empty and all the Devils are Here




Samo se pitam dokle cemo mi stagnirati, bojim se da kad se raketa lansira… [thumbsup]

Ova raketa je spremna za polagano razmontiravanje. Neće tu nikakvog lansiranja biti, mrtva dionica, rekoh još prije par dana.
[/quote]

ma o čemu ti pričaš , kakva mrtva dionica ?!
što ćemo onda reći za druge dionice ?
[/quote]

Dionica, čija cijena ne reagira na ništa, je po meni mrtva dionica. Beton

Hell is Empty and all the Devils are Here

Budde kolega. dosadan si. Da sam na tvom mjestu već bih 17 puta prodo. Ako ti se ne sviđa, ako nisi zadovoljan, ako misliš da ćemo pasti. pa prodaj brate mili i riješi se nervoze.

I'LL BE BACK

New Report

Close