ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.05.2024. u 03:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,80
158
3
52,40
52,80
0,76%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Svi koji očekujete rast, neznam koliko vam treba da shvatite da je ovo godina hlađenja, što prije to shvatite biti će vam lakše. Bolje vam je pratiti domaći BDP nego BDI, živa lova pokreće sve, a nje nema, tj oni koji su je sakupili neće je sada bacati, a kriza je već debelo kod nas, samo nemamo neke zdrastvene navike da rano volimo čuti pravu istinu. Slobodno možete iskoristiti bez nervoze ovu cijelu godinu za razuman dokup, tek toliko da ne zaboravite na ZSE. Dionica će malo gore pa malo dolje, tek toliko da se voda ne, znate već što. Ovo što se događalo u siječnju vam može biti ogledni primjer ponašanja. Sretno. [sealed]

Bio je sječanj i prošle godine pa se ne sjećam da je nešto ukazivalo na onakav masakr. Inače ja se hladim već nepune 2 godine. Koliko bi još trebao da analitičari budu zadovoljni?

who dares, wins

ovo iz market reporta za Konavle je odavno poznato ili?


[

Bio je sječanj i prošle godine pa se ne sjećam da je nešto ukazivalo na onakav masakr. Inače ja se hladim već nepune 2 godine. Koliko bi još trebao da analitičari budu zadovoljni?
[/quote]
Analitičari su stalno zadovoljni, sa sitnišom koji dobiju, a narodne mase njiovim analizama. Analitičari su inače najzahvalniji ljudi. I da ga ne platiš a samo hvališ on je još zadovoljniji. A opet neki analitičari analiziraju da je 90% analiza pogrešno. Za koga?
A gazde stalno skupljaju lovu, kolko trebaju i kad trebaju, ne slušajući analitičare. [sealed]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!



[

Bio je sječanj i prošle godine pa se ne sjećam da je nešto ukazivalo na onakav masakr. Inače ja se hladim već nepune 2 godine. Koliko bi još trebao da analitičari budu zadovoljni?
[/quote]
Analitičari su stalno zadovoljni, sa sitnišom koji dobiju, a narodne mase njiovim analizama. Analitičari su inače najzahvalniji ljudi. I da ga ne platiš a samo hvališ on je još zadovoljniji. A opet neki analitičari analiziraju da je 90% analiza pogrešno. Za koga?
A gazde stalno skupljaju lovu, kolko trebaju i kad trebaju, ne slušajući analitičare. [sealed]
[/quote]
Jasno. Moja preporuka je: čitati analize ali ih ne uzimati zdravo za gotovo.

who dares, wins

joj kad će više BDI nikako dočekat [lol]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

eins, zwei, drei schips – to nam snagu daje. [wink]

Danas bi trebao ići gore po ovome što ja mogu vidjeti.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Skočio vam je BDI preko 4%!

eto!

LEAVE THE WORLD BEHINED

nekako raste broj kupaca, a sve manje ponude, ili se to meni samo čini? [lol]

sutra je novi dan.

Sve se čini da DRYS opet poteže u + preko 10%

Surround all arround when it hits the ground

jel izašo negdje bdi kad se tako lupa?


Skočio vam je BDI preko 4%!

eto!


gdje se to može vidjet?

pogledajte GOGL.OL zadnja tri dana

BDI Baltic Exchange Dry Index 1316 UP 168
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2380 UP 287
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1000 UP 119
BSI Baltic Exchange Supramax Index 681 UP 125
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 353 UP 33

DryShips Inc.
(NMS: DRYS)

NEW Pre-market Real-time: 7.09 Up 1.00 (16.42%) 8:27am ET

[cool]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close