ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.05.2024. u 20:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ATPL
52,20
10.753
206
52,20
52,60
-0,38%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zar ova Atlatntska baš ništa ne vrijedi zbog ekonomske situacije…? Mislim da onaj tko je kupio ovih dana dionicu dobro prošao , čak i ako cijena još padne. Pa nije kraj svijeta..! Znamo da jednako tako brzo cijena može rasti. Vrijeme će učiniti svoje.
Atlantska je dobra kompanija s dobrim menadžmentom i uvijek će biti posla za njih. Treba samo vremena. Ovo su prilike za dokupit dionice Atlantske plovidbe. [wink]

Od pereca rastu deca


Oooo, lijepo palo do 651.


kako će se pojedinci obogatiti za godinu dana, to je prestrašno. čini¨mi se da ljudi gube kompas u ovoj panici. 650 kn za dionicu atlantske, unatoč svemu vani, i BDI i smanjenju dobiti ali još uvijek enormne dobiti, 650kn?! dan ludila.

zaradit ce na 20 komada protrgovano po toj cjeni????
uuuuuuuu…..a da im ja dam da imaju za kavu???
mali je promet….i to bi terbalo nekaj znaciti ….ne samo na ATPL nego na ZSE opcenito!!!
i naravno netreba zaboraviti da smo opet u samom vrhu po minusu u europi…….
ak pratimo dax…moramo se podici za 4% barem
ak pratimo austriju tu smo di jesmo…
dobra vijest u svemu ovome je da je jako puno margina ispucalo…(losa- puno ljudi ostalo bez zivotnih ustedjevina ) [angry]
Treba se pomiriti da dosta nas nece izaci sa plusom u ATPL a i na cijeloj burzi barem 6 mjeseci do godinu dana….barem!!!!!!!
zivcirat se nema smisla….bdi kad krene eksplodirat ce….a do tada treba stegnut remen i biti strpljiv sto je najteze

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Zar ova Atlatntska baš ništa ne vrijedi zbog ekonomske situacije…? Mislim da onaj tko je kupio ovih dana dionicu dobro prošao , čak i ako cijena još padne. Pa nije kraj svijeta..! Znamo da jednako tako brzo cijena može rasti. Vrijeme će učiniti svoje.
Atlantska je dobra kompanija s dobrim menadžmentom i uvijek će biti posla za njih. Treba samo vremena. Ovo su prilike za dokupit dionice Atlantske plovidbe. [wink]

Ovo je sad navlačenje malih na kupnju atlanske ,a veliki i fondovi se iskrcavaju jer znaju da će kupiti puno niže.

ili povlacanje velikih s kupnje ,jer znaju da ce mali prodavat,i sirit paniku,a uz odsustvo kupnje ju srusit jos nize..kako god,ocito je da ide jos dole

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??

Pa dobro , misle li ovi kreteni iz Atlantske pustit taj FI , da se zaustavi ovo sr… i teška blamaža ???????


novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??


ah boze mili……………
pofuk

ovako cu vam reci
na zse sam četiri godine
svakakve sam zvizdarije vidio na atpl al ovo još nisam
čista me sreća pogodila da izadjem iz atpl ostala mi 4 komada

nažalost mi smo takav market da ovo može još prilično pasti
al obrat je isto izgledan

priznajem da ovo nisam očekivao
ovo više nema veze ni s bdi ni s ta ni ft ni s gatanjem

Postanite Eu-robovi


novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??


u biti ne zanima me dividenda,samo se hvalim..vidjet cemo te sutra,i najnize cijene [shocked]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??

Čuj ak si tolko ljen takve informacije sam pronać onda se bolje ovog ostavi ili nemoj niš
pisat na forumu da nam ne dižeš tlak dodatno….



fućkaš potrošnju goriva tona tamo tona vamo u igri je panika globalnih razmjera

Kolega dao sm ti stotku samo da napakostim psihicu. O marketu pisemo lancune danima. Zar nije dobro malo promjene ali ipak vezane za temu. Nekoliko sam puta pisao da je vecina forumasa znala o brodovima kroz pjesmu Mila majko ide brod i slike na televiziji. Mislim da se sada stanje znacajno promjenilo i da smo ljudima priblizili sektor u kog ulazu.
[/quote]

Da, čak do te mjere da mi se čini kako sakai namjerava konkurirati za tvoje radno mjesto.. vjerovatno dampinškom metodom, a u ova vremena svaka ušteda je dobrodošla.. Šta da ti kažem.. oprez, treba uvijek keša imat, dno ne postoji, najniža plaća je 0kn [lol]



novi sam u atlantskoj (po ovim najnižim cijenama) pa me zanima isplaćuju li kakvu dividendu??

Čuj ak si tolko ljen takve informacije sam pronać onda se bolje ovog ostavi ili nemoj niš
pisat na forumu da nam ne dižeš tlak dodatno….
[/quote]
hahhahahaha
ovo me razveselilo…..covjek pikne ATPL i vec nema volje potraziti najbitnije o ATPL….heheheh
da
da
to je stanje nazalost bilo pretezno na dionickom trzistu u zadnjih godinu dana i sad smo tu di jesmo…
guske u magli

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close