ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hrvatsko tržište nekretnina – odlično dugoročno ulaganje

Business.hr

Investitori koji gledaju na dulje staze trebali bi obratiti pažnju na hrvatsko tržište nekretnina, tvrdi Paul Keppler, direktor web stranica Croatiansun.com.
Keppler je ustvrdio, a njegove riječi prenosi britanski portal posvećen nekretninama Estateangels.co.uk, kako su građevinski propisi u Hrvatskoj koncipirani na način da spriječe hiperprodukciju nekretnina koja se, primjera radi, dogodila u Španjolskoj.

„Za investitora u Hrvatskoj definitivno postoji zaštita od kruga naglog skoka i propasti tržišta. U Hrvatskoj vidimo stabilan i stalan rast tržišta, koje je zaštićeno na pravi način.“ – kazao je Keppler.

„To je ono što privlači ulagače u nekretnine u Hrvatsku. Radi se o dugoročnom tržištu.“ – dodao je.

Ignore: KressoM, delux


Hrvatsko tržište nekretnina – odlično dugoročno ulaganje

Business.hr

Investitori koji gledaju na dulje staze trebali bi obratiti pažnju na hrvatsko tržište nekretnina, tvrdi Paul Keppler, direktor web stranica Croatiansun.com.
Keppler je ustvrdio, a njegove riječi prenosi britanski portal posvećen nekretninama Estateangels.co.uk, kako su građevinski propisi u Hrvatskoj koncipirani na način da spriječe hiperprodukciju nekretnina koja se, primjera radi, dogodila u Španjolskoj.

„Za investitora u Hrvatskoj definitivno postoji zaštita od kruga naglog skoka i propasti tržišta. U Hrvatskoj vidimo stabilan i stalan rast tržišta, koje je zaštićeno na pravi način.“ – kazao je Keppler.

„To je ono što privlači ulagače u nekretnine u Hrvatsku. Radi se o dugoročnom tržištu.“ – dodao je.

Interesantan članak ali naši investitori tako ne razmišljaju !

na 4300 sve prodajem...

sve to što kažete za nekretnine je točno, ali bojim se da to na dionicu s ovako netransparentnim polovanjem i dokapom za koji ljudi vjeruju da je prevara neće utjecati, ja nisam imao strpljenja s ovim , a svima vama svaka čast, mora i ovo na zelenu granu. samo se bojim da ćete se načekati a dosta dobrih stvari prolazi[undecid]pozdrav

Pa dobro ima li tko kakav komentar na današnje trgovanje, ja sam dosta osobno zbunjen.[sad]


Pa dobro ima li tko kakav komentar na današnje trgovanje, ja sam dosta osobno zbunjen.[sad]

IDEŠŠŠŠŠŠ


Pa dobro ima li tko kakav komentar na današnje trgovanje, ja sam dosta osobno zbunjen.[sad]

A štaću ti reć,ili čekaš ili izlaziš.

Ovo zbilja postaje šaljivo,pogledajte bid,Šta li radi uprava ove tvrtke i za koga,ako zaista prođe onaj tragikomični nalog na 20,00kn po dionici,kupio bih i ja u neograničenim količinama.


beholder: ” neno: ” avax10: ” Ima interesa, ali svi znaju da se i ovdje FIMA iskrcava. Kad završi, bit će druga priča. ” poslje iskrcaja , na koliko očekujete vrijednost ATLN? ” pa ako bude kao što je bilo kad se ostoja iskrcavao iz lrha, moglo bi to još 20% dole…do sada vam je FIMA branila cijenu ali kad ona ode…bojim se već viđenog scenarija [bye] ” prodaje a brani cijenu. nije li branjenje cijene kad netko kupuje? Si se naspavao prijatelju?

prijatelju kao što vidiš upravo je onako kako sam ti napisao…

Stvarno nije ugodno vidjeti ponude na kupnji svima vama koji ste zapeli u ovoj dionici.[shocked]

Ne laje pas zbog sela.

Ha,ha..ja sam jedan od dionićara ove firmice i nije mi uopće neugodno…dapaće ako netko ima namjeru prodavati po 20,30 ili 70 kn super…to nije prodaja nego darovanje…samo naprijed, osobno znam što kupujem..nema ovdje straha nikakvoga…

Kupnja se ni ne može realizirati kada je blokada na 87,82 , tako da ne kužim liparenje na 80kn,
tj. kužim
[smiley]

ATLN-R-A ] Kupnja Cijena
86 81,05
100 80,05
200 80,01
200 51,12
500 51,11
Cijena Prodaja
96,45 110
96,99 49
97,00 410
99,30 280
99,35 200

Gori vatra, sad u nama

Kaj je Dubrovnik izgorio. Ja sam ubo dosta po 100 kn i nije mi žao. Sramota bi me bilo kupovati ispod 100 kn.[cool]

New Report

Close