ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda glupo pitanje,ali kažu da ne postoji glupo pitanje već samo glupi odgovor.. Pitanje glasi: gdje se mogu vidjeti promjene u prvih deset? Da li samo na mostihu ili ima i na nekim drugim stranicama.

Prvih deset na K/P gledaš na Mostichu.
Prvih deset u vlasničkoj strukturi D.D. gledaš na http://www.sda.hr
[smiley]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


igraj-igru: ” Možda glupo pitanje,ali kažu da ne postoji glupo pitanje već samo glupi odgovor.. Pitanje glasi: gdje se mogu vidjeti promjene u prvih deset? Da li samo na mostihu ili ima i na nekim drugim stranicama. ”

Prvih deset na K/P gledaš na Mostichu. Prvih deset u vlasničkoj strukturi D.D. gledaš na http://www.sda.hr [smiley]

Hvala na informaciji.

[color=blue][/color]

Istirat će me na 2xx

ajde,ako ništa drugo,ZNA SE da možeš kupiti i prodati za 100Kn ![undecid]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Mislim da ce dole ipak dubrovnik je podbacio 30%, a cijene narasle za toliko, te ujedno i vrijednost nekretnina pada u dubrovniku[cry]

Volio bih da sam binarni broj, u trenutku bi milijardu puta obisao sve podatke

Vrijednost nekretnina u Dubrovniku pada?? Daj mi molim te link na taj podatak!

Ignore: KressoM, delux

Izgleda da nema interesa na burzi za ovu dionicu …..strašno ….otkako sam ušao već gubim 5%….[bye]

na 4300 sve prodajem...

Ima interesa, ali svi znaju da se i ovdje FIMA iskrcava. Kad završi, bit će druga priča.

Ignore: KressoM, delux


Ima interesa, ali svi znaju da se i ovdje FIMA iskrcava. Kad završi, bit će druga priča.

poslje iskrcaja , na koliko očekujete vrijednost ATLN?

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

mozes naci informacije u agencijama za prodaju nekretnina, zato su i odvojili nekretnine od atlasa, atlas najbolje zna buking i cijene[smiley]

Volio bih da sam binarni broj, u trenutku bi milijardu puta obisao sve podatke


mozes naci informacije u agencijama za prodaju nekretnina, zato su i odvojili nekretnine od atlasa, atlas najbolje zna buking i cijene[smiley]

ATLS je turistička agencija, pa ne prodaju oni nekretnine ATLN-a pobogu!

Ignore: KressoM, delux


avax10: ” Ima interesa, ali svi znaju da se i ovdje FIMA iskrcava. Kad završi, bit će druga priča. ” poslje iskrcaja , na koliko očekujete vrijednost ATLN?

pa ako bude kao što je bilo kad se ostoja iskrcavao iz lrha, moglo bi to još 20% dole…do sada vam je FIMA branila cijenu ali kad ona ode…bojim se već viđenog scenarija [bye]

New Report

Close