ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ATLN (Excelsa nekretnine d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako me sjećanje ne vara, po 71,3 kune po dionici

Ignore: KressoM, delux

Samo ljudi da vam se javim. Nisam odustao, a bome ni kako Luki kaže, nisam ni pobjegao iz ove dionice, nego još dokupljujem (vrlo sam blizu iznosu 10. u TOP10). Ali jednostavno nemam živce kao avax10 da ulazim u takve debate i objašnjavam svoje argumentirane stavove. Luki je očito vrhunski daytrader kad mu je interrval od 10 mjeseci dugoročno ulaganje, ali, nismo tu da vrijeđamo, zato vas sve (uključujući i Lukija) lijepo pozdravljam uz poruku: Slušajte svakoga, radite po svome! Živio rođo!

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

ma dajte ljudi svak ima pravo uživat za svoje pare, ja se slažen sa avax-on da svaki post treba biti argumentiran, a mislin te spike o padu vrijednosti cijene i eventualnoj navlakuši ljudi sa foruma su smišne, pa jebate cijene ryanaira, citigroupa, svih nekretninskih fondova su pale za 40-60% u zadnjih pola godine, ova cijena danas je posljedica globalne slike tržišta i kao takva je realna, svak ima autonomno pravo da prodaje po cijeni koja ga zadovoljava, druga je stvar sta imamo razlićito poimanje vrijednosti naših dionica, meni mojih 1800kom ove dionice vridi baren troduplo nego šta ljudi plaćaju danas na burzi, ja također dokupljujen dalje, ko zna možda će za 5gova dionica vridit 5kn a možda 500, vidit ćemo ja nisan nestrpljiv, radin za dobre pare ovo je samo ulaganje za dicu jedan dan ako ih buden ima.,Draga gospodo pošto mi je posal konzalting u real estate stvarno znan kolike se pare vrte za koji komad zemlje ili zgrade. ove nekretnine sta ovi klosari imaju vride puno para, vidit ćemo kakva im je namjera al trenutni market value svih nekretnina je 27mil eura, a to je stvarno kikiriki za ovu imovinu, bas bi vidija sutivan bili proda svoj kontrolni paket za 23mil eura,,bi šipak..
idemo dalje….


ma dajte ljudi svak ima pravo uživat za svoje pare, ja se slažen sa avax-on da svaki post treba biti argumentiran, a mislin te spike o padu vrijednosti cijene i eventualnoj navlakuši ljudi sa foruma su smišne, pa jebate cijene ryanaira, citigroupa, svih nekretninskih fondova su pale za 40-60% u zadnjih pola godine, ova cijena danas je posljedica globalne slike tržišta i kao takva je realna, svak ima autonomno pravo da prodaje po cijeni koja ga zadovoljava, druga je stvar sta imamo razlićito poimanje vrijednosti naših dionica, meni mojih 1800kom ove dionice vridi baren troduplo nego šta ljudi plaćaju danas na burzi, ja također dokupljujen dalje, ko zna možda će za 5gova dionica vridit 5kn a možda 500, vidit ćemo ja nisan nestrpljiv, radin za dobre pare ovo je samo ulaganje za dicu jedan dan ako ih buden ima.,Draga gospodo pošto mi je posal konzalting u real estate stvarno znan kolike se pare vrte za koji komad zemlje ili zgrade. ove nekretnine sta ovi klosari imaju vride puno para, vidit ćemo kakva im je namjera al trenutni market value svih nekretnina je 27mil eura, a to je stvarno kikiriki za ovu imovinu, bas bi vidija sutivan bili proda svoj kontrolni paket za 23mil eura,,bi šipak.. idemo dalje….

koja je tvoja procjena vrijednosti imovine koju imaju

Momci, zapitajte se samo odakle će ova firma imati prihode da pokriju ili nadmaše rashode. To je trenutno jedino bitno, a vidjeli ste već kod TNSA da se vrijednost nekretnina ne vrednuje kako to firma zaslužuje. Dakle, mizerni prihodi od iznajmljivanja par zgrada im neće pomoći da ostvare extra dobar profit. Pitanje je hoće li uopće moći nadmašiti rashode, čisto sumnjam. Ako ste odavno in, računajte to kao jaaaaako dugoročno ulaganje. Za povrat uloženog, naravno.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Evo na bidu jedna dionica po 64 kn! Kako ikome padne na pamet takvo sranje? Što se dobije s time? kakva je to igra i čemu služi? +50kn provizije? Nisam pametan dovoljno da bih shvatio taj potez. Molim pametnije da mi ga razjasne! Hvala!!![undecid]

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


Momci, zapitajte se samo odakle će ova firma imati prihode da pokriju ili nadmaše rashode. To je trenutno jedino bitno, a vidjeli ste već kod TNSA da se vrijednost nekretnina ne vrednuje kako to firma zaslužuje. Dakle, mizerni prihodi od iznajmljivanja par zgrada im neće pomoći da ostvare extra dobar profit. Pitanje je hoće li uopće moći nadmašiti rashode, čisto sumnjam. Ako ste odavno in, računajte to kao jaaaaako dugoročno ulaganje. Za povrat uloženog, naravno.

Kakve rashode? Ja znam da su im mjesečne isporuke u zadnje vrijeme (uglavnom najam) cca. 500 000 kn, a rashodi se uglavnom svode na kupnju jedne manje nekretnine – koliko ja znam , u zadnje 2 godine su kupili samo jednu kuću u Gružu, sve ostalo je imovina koju su ‘naslijedili’ u podjeli društva Atlas d.d…Od ostalih troškova imaju 3 zaposlena i zapošljavaju još jednog 🙂

Ja ne vidim tu nikakvu značajnu poslovnu aktivnost, ni prihode ni rashode.

Pojasni malo što si htio reći?

Samo ljudi da vam se javim. Nisam odustao, a bome ni kako Luki kaže, nisam ni pobjegao iz ove dionice, nego još dokupljujem (vrlo sam blizu iznosu 10. u TOP10).

Čes, u ovo ni moja stara baba nemore više povjerovat !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Evo na bidu jedna dionica po 64 kn! Kako ikome padne na pamet takvo sranje? Što se dobije s time? kakva je to igra i čemu služi? +50kn provizije? Nisam pametan dovoljno da bih shvatio taj potez. Molim pametnije da mi ga razjasne! Hvala!!![undecid]

Neki nemaju minimalnu proviziju, a mozda je i skriveni nalog. Cijelih 10 kom mozda ceka, samo covjek nece da ga nabidavaju [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Evo na bidu jedna dionica po 64 kn! Kako ikome padne na pamet takvo sranje? Što se dobije s time? kakva je to igra i čemu služi? +50kn provizije? Nisam pametan dovoljno da bih shvatio taj potez. Molim pametnije da mi ga razjasne! Hvala!!![undecid]

Kolega, pitajte HANFA-u !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


rope: ” Evo na bidu jedna dionica po 64 kn! Kako ikome padne na pamet takvo sranje? Što se dobije s time? kakva je to igra i čemu služi? +50kn provizije? Nisam pametan dovoljno da bih shvatio taj potez. Molim pametnije da mi ga razjasne! Hvala!!![undecid] ” Neki nemaju minimalnu proviziju, a mozda je i skriveni nalog. Cijelih 10 kom mozda ceka, samo covjek nece da ga nabidavaju [lol]

Fondovi nemaju proviziju jer rade za sebe, pozdrav. očigledno je došlo vrijeme da se HANFA pozabavi ovom dionicom, koja itekako narušava vjerodostojnost burze . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sramota što pjedinci delaju s ovom dionice!! Ni u blatu nije ovak mutno. Glave trebaju padat za ovo[angry] [angry]



Fondovi nemaju proviziju jer rade za sebe, pozdrav. očigledno je došlo vrijeme da se HANFA pozabavi ovom dionicom, koja itekako narušava vjerodostojnost burze . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A sto ce fondovi dobit stavljanjem 1 dionice na bid?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ako nekom treba poslovna aktivnost, u konsolidiranom izvješću će biti prikazani prihodi i rashodi hotela Odisej na Mljetu.

Fondovi nemaju proviziju jer rade za sebe, pozdrav. očigledno je došlo vrijeme da se HANFA pozabavi ovom dionicom, koja itekako narušava vjerodostojnost burze . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NHF

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close