ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel, has won the Meetings Star Award 2024, which celebrates the finest destinations, hotels, and influential figures in the industry. Based on evaluations from anonymous guests, the hotel stood among the top establishments in Europe in the category “Best Resort Meeting Hotels“!

The official award ceremony took place on Wednesday, February 21, 2024, in Ljubljana at CONVENTA, one of the longest-running B2B MICE events in the region. Kongres Magazine, the official media partner of the Meetings Star Award 2024 competition, is recognized as a highly reliable and transparent media outlet in the meetings industry, with over 75,000 event organizers across Europe and beyond as its readership. In addition to the Grand Hotel Brioni Pula, A Radisson Collection Hotel, the art’otel Zagreb also made it to the final in the category „Best City Meeting Hotels”!

Mr Vanja Marijan, Head of Sales Group Department of the Arena Hospitality Group, accepted the award on behalf of the company.

We take pride in congratulating our Team on great achievements! This is another testament to the Company’s unwavering dedication to excellence in hospitality!
PPHE Hotel Group art’otel Radisson Hotel Group

GODINA ‘NEZGODNOG’ KALENDARA


KAMPOVI NA TESTU Arena Hospitality Grupa: “Sezona 2024. bit će izazovna zbog uranjenih praznika i nogometnog prvenstva”




 “Naša cjenovna politika je u skladu sa službenim, inflatornim stopama u državi. Cijene su tako za slijedeću godinu neznatno usklađene ili su ostale iste kao iz prethodne godine”, poručuju iz AH grupe * Ova grupacija za Uskrs će imati otvorena tri hotela u Medulinu i dva u Puli, te tri turistička naselja i četiri kampa u objema destinacijama



https://www.istra24.hr/biznis/kampovi-na-testu-arena-hospitality-grupa-sezona-2024.-bit-ce-izazovna-zbog-uranjenih-praznika-i-nogometnog-prvenstva

ako je suditi po rezultatima poslovanja, njima je barem desetak zadnjih sezona vrlo izazovno. meni jedna od najvećih enigmi na zse.

randopph, 25.02.2024. u 10:11
meni jedna od najvećih enigmi na zse.

Zašto? Možete li pojasniti što Vam je enigmatično?

 

dyonicar, 25.02.2024. u 21:55

 





randopph, 25.02.2024. u 10:11



meni jedna od najvećih enigmi na zse.


 

Zašto? Možete li pojasniti što Vam je enigmatično?

 

Zato što stalno neobjašnjivo curi novac iz te kompanije. Već mnogo godina unazad.

Ali nema tu neke posebne enigme. U loš biznis se ne investira i to je to, bez obzira na kretanje dionice. Neki manji trejdovi ajde… ali nikakve velike cifre. Ne tako davno se cijena preko 320 kuna činila jeftinom pa se krcalo po tim cijenama i po 310 i 300 i 290 itd. i nabilo se prosjek od tristotinjak i više kuna u nadi da će na 400 i više kad korona prođe. Onda opet novi gubitci pa nove jeftine kupnje i neš malo cijena trzne na gore pa jače, ali se i tad opet kupuje u “novoj nadi” da će “na 50 eura”, da bi se na kraju kipalo i po 29 i po svakakvim cijenama. Već mnogo godina nitko na tome nije zaradio, a gledano kroz prizmu all time prinosa, pitanje je da li je itko uopće zaradio? Sretan je onaj tko nije izgubio.  Čak i da si u plusu nekih desetak posto uz neko trejdanje, to je tako malen prinos..čak i da je neto, nakon što si dobio dividendu, nahranio brokere i platio poreze. Imaš od toga možda preko 3% godišnje. Dođe bolje kupit HT i ne radit apsolutno ništa, osim povremenih pojačavanja pozicije. A ako si kupio PLAG  najbolje si prošao. Meni je žao da ju nisam kupio i prije prošle godine, iako mogu reći da sam zadovoljan jer je imam u nemalim količinama. Čak i sada, kad joj se pogleda novčane tokove, sve je jasno. Dobit je bitna, ali ne toliko…

Na londonskoj burzi ovi gelipteri ubijaju….

Cak +40% u zadnji 3-4 mjeseca.

Ovdje su cudna posla… Neznam sto mirovinci cekaju

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

kod nas jos uvijek misle da ce proc jeftin dokup

samo po asku

da

imam ARNT poprilicno

 

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Isapdne danasnja cijena 256kn odlicna kako nas stranci vole

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/turisticki-pocetak-godine-impresionirao-ceka-li-nas-najbolja-sezona-ikada-foto-20240411

bome az ih oprao pošteno – deru arnt svojim plaćama a najgori su u branši

 

bravo za az, daj bože da svi mirovibnci dignu glas i strže paze na svoje tj naše novce

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/54404

 

 

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

investimir, 11.04.2024. u 19:55

bome az ih oprao pošteno – deru arnt svojim plaćama a najgori su u branši

 

bravo za az, daj bože da svi mirovibnci dignu glas i strže paze na svoje tj naše novce

 

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/54404

 

 


Ovo bi trebalo bar malo trznuti upravu da se zamisli.


Vidjet ćemo da li će imati kakvog efekta na buduće poslovanje.


To me trenutno više zanima nego dal ću dobiti par-sto Eura više dividende.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close