ARNT (Arenaturist d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ARNT (Arenaturist d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim tj i na njihovom webu nemože se vidjeti koliko kreveta imaju

Luksic lamenta pérdida de millonaria inversión en Banco Popular de España: "No siempre se gana"

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/RADOVI-NA-SVE-STRANE-Hrvatska-u-novu-turisticku-sezonu-krece-s-940-milijuna-eura-investicij?

Gotovo svi spomenuti, ali o Areni i Puli ni slova. Zanimljivo.

Vaš link …

Refinanciranje zajmova po povoljnijim uvjetima!

Od prije definiran investicijski potencijal iznosi 200-250 mil. € (kapital+dug). Vrijeme je da se krene s izvršenjem istog (očekujem da bi mogli dati ponudu i za nešto iz državnog portfelja npr. Maestrale, polazeći od toga da je “velika trojka” u Dubrovniku već zastupljena) jer na računu stoji više od 100 mil.€, a kamate na kredite su više nego povoljne! Lp

Ovo je super za vidjeti jer je upravo kreditna izloženost uglavnom u eurima po meni najveći (i jedini ozbiljni) rizik za kompaniju u trenutnom okruženju i s temeljnim kamatama ECB-a ispod nule. Pisao sam to već i ranije, ali naravno da je to jasno i samoj upravi ako je jasno forumašu.

Po meni još jedan znak da sve ide svojim tokom, zadnji rezultati kažu bolje i od njihovih planova i od mojih najava kojima se većina msijala. Zaba ne bi ovo radila (povoljniji uvjeti za plasman koji se uredno otplaćuje) da ne vidi dugoročni interes i zdravu kompaniju s kojom se isplati graditi partenrski odnos.

I dok je tu sve očito i transparentno a svi ju zaobilaze, s druge strane imamo situaciju da se pola foruma zadnja dva mjeseca gura u Agrokorove kompanije kupujući od mirovinaca s uvjerenem da će super proći. Jedva čekam današnje trgovanje.

Ili u Djuru gdje vidimo da odlazi veličanstveni predsjednik uprave bez da je odgovorio na pitanja o kombinacijama s Crnim Čelikom, ispali su toliko smiješni da je s druge strane čak i Goran Marić uspio izgledati pametno što je valjda i njemu samom nevjerovatno.


@Naturista

Nitko ne navodi koliko ima kreveta, već koliko ima smještajnih jedinica. Uzmite prospekt izdan prilikom dokapitalizacije i pronaći ćete više podataka nego što vam je potrebno.

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Vase prognoze za ARNT u 2018? Jel Agrokor uspio i Arenu poljuljat?

Sve najbolje za novogodisnje blagdane svima!

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Rado bih je vidio na ATH.
Mislim da ima šanse.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

http://www.seebiz.eu/u-istarskoj-zupaniji-20000-gostiju-za-blagdane/ar-168031/

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


Vase prognoze za ARNT u 2018? Jel Agrokor uspio i Arenu poljuljat?

Sve najbolje za novogodisnje blagdane svima!

Jedino sistemski u kontekstu burze općenito.

Što se tiče izloženosti mislim da je neki sitniš jer svi turisti na burzi skupa imaju 2-3 mil tamo, od čega se pola odnosi na RIVP (pisao sam na LRH temi detaljnije pa potražite tamo).

Drago mi je da je zadnji post popljuvan, to znači da se puno ljudi prepoznalo u njemu.

Sretan Božić svima!!!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Ulaganja u hrvatski turizam 940 milijuna eura. U članku se spominju Maistra, Valamar i Plava laguna, ali ni riječi o Areni. Zna li tko kolika bi trebala biti ulaganja Arene ove godine?

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]


Ulaganja u hrvatski turizam 940 milijuna eura. U članku se spominju Maistra, Valamar i Plava laguna, ali ni riječi o Areni. Zna li tko kolika bi trebala biti ulaganja Arene ove godine?

Prospekt str. 73.
Vaš link …

Investicije:
-Ai pini resort (obnova postojecih 69 + 64 nova apartmana) 84 mil. kn
-kamp Kažela(50 novih mobilnih) 90 mil. kn
-hotel Brioni 5*(2020.g.) 210 mil. kn
-dodatnih 600 mobilnih kućica (oko 200 za 2018.g) ukupno oko 110 mil. kn

+obveza stjecanja 1 novog hotela(zaboravio sam da li kupnja ili upravljanje) u prvih 24 mjeseca od IPO-a, i 2 nova u sljedeća 24 mjeseca


Prospekt str. 73.
Vaš link …

Investicije:
-Ai pini resort (obnova postojecih 69 + 64 nova apartmana) 84 mil. kn
-kamp Kažela(50 novih mobilnih) 90 mil. kn
-hotel Brioni 5*(2020.g.) 210 mil. kn
-dodatnih 600 mobilnih kućica (oko 200 za 2018.g) ukupno oko 110 mil. kn

+obveza stjecanja 1 novog hotela(zaboravio sam da li kupnja ili upravljanje) u prvih 24 mjeseca od IPO-a, i 2 nova u sljedeća 24 mjeseca

Hvala. Kad se vremenski razgraniči ispada nekih 280 mil. kn ulaganja za ovu godinu. Nadao sam se da ima i neka nova vijest jer ipak imaju +800 mil. kn na računu.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Što se ovdje dešava, možda dionica ode u dražba segment trgovanja, obzirom na promet ?

Ako imaju toliko keša mogli se uključiti u kakvu novu akviziciju. Čudi me da nisu se javili na oglas od Cerp-a, istina još nije kasno ( Jadran ).


Ako imaju toliko keša mogli se uključiti u kakvu novu akviziciju. Čudi me da nisu se javili na oglas od Cerp-a, istina još nije kasno ( Jadran ).

Jadran ne vrijedi ni blizu koliko CERP traži tako da se prije čudite ako predaju ponudu za njega, onda znači da je netko iz ARNT izgubio kompas. Samo se podsjetite brojki koje smo razvlačili na temi PRFC prije godinu-godinu i pol kada je CERP to htio uvaljati fondovima umjesto tužbe po 400 milijuna, pa vam je jasno koliko su i tamo realni.

Davno su dali plan investicija i koliko znamo drže ga se, mislim da je ovdje jedini problem što nemaju naviku “plaćenog marketinga” kao niti većina ostalih kompanija s izuzetkom Valamara i Maistre koji se natječu tko će biti više po medijima. Pa se hvale čak i sa uvođenjem minimalne plaće od spektakularne 4.000 kn , a idući dan se onda iščuđavaju kako ne mogu naći radnike. A o Maistri i PR-u Svetog Ante Vlahovića ne treba ni trošiti riječi, to je valjda odavno svima jasno.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



Ako imaju toliko keša mogli se uključiti u kakvu novu akviziciju. Čudi me da nisu se javili na oglas od Cerp-a, istina još nije kasno ( Jadran ).

Jadran ne vrijedi ni blizu koliko CERP traži tako da se prije čudite ako predaju ponudu za njega, onda znači da je netko iz ARNT izgubio kompas. Samo se podsjetite brojki koje smo razvlačili na temi PRFC prije godinu-godinu i pol kada je CERP to htio uvaljati fondovima umjesto tužbe po 400 milijuna, pa vam je jasno koliko su i tamo realni.

Davno su dali plan investicija i koliko znamo drže ga se, mislim da je ovdje jedini problem što nemaju naviku "plaćenog marketinga" kao niti većina ostalih kompanija s izuzetkom Valamara i Maistre koji se natječu tko će biti više po medijima. Pa se hvale čak i sa uvođenjem minimalne plaće od spektakularne 4.000 kn , a idući dan se onda iščuđavaju kako ne mogu naći radnike. A o Maistri i PR-u Svetog Ante Vlahovića ne treba ni trošiti riječi, to je valjda odavno svima jasno.
[/quote]

Kolega, mislim da niste u pravu što se tiče vrijednosti Jadran-a. Uostalom idući tjedan izlaze na burzu na kojoj će se vidjeti prava vrijednost. Istina biti će mnogi koji će htjeti prodati dionice ( branjenici i invalidi d.r.) no nakon što to prođe vrijednost će sigurno narasti 100% u odnosu na Cerp.

New Report

Close