‘Analitičarka gospodarstva’ stekla je diplomu Prometa u 40. Godini

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Analitičarka gospodarstva’ stekla je diplomu Prometa u 40. Godini

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Lako je za diplomu ….. ljudi na vlasti bi trebali biti skromni,pošteni, inteligentni koji se žele žrtvovati za zajednicu ……..itd itd itd ……… …….a di si ti ……a di si ti………….

DAJ PET !!!



https://www.youtube.com/watch?v=p0lMkhKpfes
Županica Žarka Sekulić sa svojim prepoznatljivim osmijehom grli četnika na 0:50.

vidi bradonje a posebno vidi na 1.30 i na 1.41

a vidi ovo četnici pjevaju čavoglave

[/quote]
Kome nije jasno što je balkanska krčma …….. evo je

DAJ PET !!!

A propo komentara o Šukerovoj “diplomi”……kasnih osamdesetih godina na stručnim savjetovanjima ekonomista (“financijaša”), Šukera su kolege zvali “Tupko” jer je postavljao takva pitanja iz je bilo očigledno kako taj lik baš ništa ne kužipa nam jke “Tupko” služio za sprdačinu i kao mjera i kriterij…..(pri)gluposti! Da nam je tada netko rekoa ako će Šuki jednog dana biti čak i ministar (i to financija) mi bismo to smatrali …….vicom. Bilo kako bilo, tada je Šuki navodno imao nekakvu diplomu neke više ekonomske škole (dopisnog tipa), a da li je i kada je diplomirao trebalo bi sam Šuki “objasniti”. No, za razliku od Šukija ova županica barem izgleda dopadljivo i pristojno, a za sada ne vidim da joj je bilo što protuzakonito i dokazano. Uostalom…..istina uvijek ispliva na vidjelo pa ako je dotična muljala i krala…..zna se gdje joj je “mjesto”!

svi koji imaju diplomu prometa od 2000-2007 na reviziju

e moj ciruse.neznaju oni što je sarkazam,ali su ga dobro osjetili.
ivana 0123 :”Ja Vas pitam kao bivsi student Fpz-a. Kako ja nisam mogla nastaviti onda studiranje,jer sam zbog mehanike i strojarstva izgubila prava?
Jer nisi prepoznala svoje sposobnosti.

New Report

Close