Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel to znaći da i ja svu kvalitetnu imovinu sa doo mogu preknjižiti na jdoo dok sve obveze po kreditima porezima naknadama i lizanjima ostavljam na staroj tvrtki koja će se likvudirati a obveze otpisati….jel se to faket može tako?… kupim cat od 400k eur na kerdu i samo ga prebacim na drugu tvrtku i više ne plaćam ništa ?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ako je ovo tocno onda mi kao drzava nezasluzujemo bolje a vama dionicarima sutra saucesce

pričekam ovu nagodbu i ako ovo prođe odma idem ugovoriti kredu za svu novu mehanizaciju i dva nova cayenna, crni za mene i bijeli za rajku…

e baš su blesavi svi ovi koji su prošli predstečajne, kako se samo nisu toga prije sjetili

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Znači žele iskoristiti solidarna jamstva za otimačinu stoljeća ?

Tko bi trebao biti novi vlasnik Agrokor holdinga koji će sve uzeti?
Američki fondovi ?
A dobavljači , Sber i mali dioničari kajla ?

Stvarno divno, pa mogli su nas oružjem istjerati bilo bi brže .

Znači solidarni jamci bi kroz 4-5 god trebali vratiti tih 18 mlrd duga i onda bi ih američki fondovi preprodali i tako višestruko zaradili ?

Vi stvarno mislite da je Bago sve objasnio u 30 sekundi???
Strasnoooooo

Hanfa bi opet mogla blokirati trgovanje a po meni bilo bi i pametnije,čemu trgovanje dok svi sve znaju a nitko ništ nezna

Bago je naveo i da mali dioničari će morati otpisati svoja potraživanja od Agrokora od 10-90%.

Nisam siguran na što je mislio ?

Grga, samo me zanima od koje osnovice čemo računati 10-90 %

Kada je tocno prezentacija nagodbe?

Gdje je to Bago govorio? Ima kakav link?

Dugovi po tome idu Agrokoru i malim dioničarima , a Ledo, Jamnica, Belje… gotovo čisti Amerima kroz Agrokor holding ?

Mislim ovu pljačku bilo je teško predvidjeti, da tako daleko bi se usudili ?

evo linka
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/novo-poglavlje-u-slucaju-agrokor-slijede-kirurske-operacije-u-svakoj-tvrtki—500457.html

ok nasao.

New Report

Close