Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Divim se ljudima koji vide svjetlo na kraju tunela u TODEX-u. Ljudi moji kompanija je bankrotirala, samo to nitko još ne želi javno reći. Bacate novce na smeće. A sve članice koncerna su prezadužene i ne vrijede pišljivog boba. Pitanje je samo koliko će dobavljača potonuti s njima.

Možda si u pravu ali pokušaj mi objasnit jednu stvar zbog čega banke još pumpaju novac i najbitnije zašto jednostavno ne završe s ovom pričom

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



Nadam se da ce zbog trzista i zbog svih ulagaca drzava ovo spasiti. Zavrsi li ovo negativno za ulagace zse je mrtav ne za par godina vec zauvijek.

Ne dijelim to mišljenje.
Zapravo će rješenje situacije sa firmama u vlasništvu Agrokora (kako god to završilo) unaprijediti situaciju u gospodarstvu i na burzi, smanjiti netransparentnost i muljaže koje smo gledali u financijskim izvješćima i unaprijediti poslovanje.
Isto se pisalo od 2008. do danas puno puta, puno se gubilo na ulaganju u dionice, mnogi su se kleli kako je ovo kraj i da je burza mrtva, pa se svejedno trguje, gubi i zarađuje.
[/quote]

Ne vidim razloga zbog čega bi itko više gubio novce na ovoj burzi.

Pa novi namjesnik u Agrokoru izjavljuje da ne zna stvarno stanje u firmi, a da izvještajima ne vjeruje.

A Hanfa i dalje ništa.

Tko će odgovarati ako Ledo ne duguje ništa Agrokoru, a ljudi su zbog nepotpunih informacija prodali Ledo po cca 3.000 kuna.

Pa tko ima višak novca može ulagati u Americi ili Njemačkoj.

Ne mora tu nikome izigravati budale.

A kada će Vam promet biti dnevno 2 miliona kuna vidjeti će te kako će Vam se isplatiti trgovati ovdje.




Nadam se da ce zbog trzista i zbog svih ulagaca drzava ovo spasiti. Zavrsi li ovo negativno za ulagace zse je mrtav ne za par godina vec zauvijek.

Ne dijelim to mišljenje.
Zapravo će rješenje situacije sa firmama u vlasništvu Agrokora (kako god to završilo) unaprijediti situaciju u gospodarstvu i na burzi, smanjiti netransparentnost i muljaže koje smo gledali u financijskim izvješćima i unaprijediti poslovanje.
Isto se pisalo od 2008. do danas puno puta, puno se gubilo na ulaganju u dionice, mnogi su se kleli kako je ovo kraj i da je burza mrtva, pa se svejedno trguje, gubi i zarađuje.
[/quote]
Za dio da ce za gospodarstvo to biti dugorocno bolje, definitivno se slazem. Ali eventualno negativno rjesenje za postojece dionicare ce definitivno unistiti i ovo malo ulagaca koji su aktivni i stvoriti strah koji se nece lako zaboraviti.
Jako navijam da sve pozitivno zavrsi za postojece dionicare.
Racunam da se ovo klupko nece rijesiti u iducih 15 mjeseci.znaci stalno ce dolaziti nove vijesti…i stalno ce se pricati o tome.
[/quote]

slažem se da je ovo tema sada minimalno godinu dana….a još aktivnija će biti nakon ljeta i to ponajviše da se skrene pažnja da se što lakše uvede porez na nekretnine.. veće zlo od bilo kojeg todorusa

pepe7


Ali eventualno negativno rjesenje za postojece dionicare ce definitivno unistiti i ovo malo ulagaca koji su aktivni i stvoriti strah koji se nece lako zaboraviti.
Jako navijam da sve pozitivno zavrsi za postojece dionicare.
Racunam da se ovo klupko nece rijesiti u iducih 15 mjeseci.znaci stalno ce dolaziti nove vijesti…i stalno ce se pricati o tome.

Sumnjam uvijek će biti pohlepe i ekipe spremne na rizik.
Ja sam još uvijek u Jamnici i mislim ostati do samog kraja kako god završilo. ako spušim dobro, naučio sam lekciju, ako zaradim opet dobro, ako budem na nuli opet dobro bar ću moći reći da sam pokušao
Mada iskreno mislim da će ovo dobro završiti možda što sam po prirodi optimist a i srećković

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-dalic-se-izlanula-o-agrokoru-pred-kamerama-sve-je-rijeseno-mos-mislit/962930.aspx

Što reći?

Nakon ovog se ne treba čuditi što pada!

Nadam se da je sada jasnije!

Jedino me smeta što u ovojkomunikaciji vidim čak i s.rdanje!Loše!Jako loše!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/fizulic-detaljno-objasnjava-sto-ce-se-od-danas-dogadati-s-agrokorom-i-zasto-su-nazalost-obecanja-ministrice-dalic-nerealna/?utm_source=Midas&utm_medium=Widget&utm_campaign=Razmjena%2bprometa

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

Rijesit ce se sve nekako, s gubicima na sve strane, naravno. Ali hoce. Prilagodbe nisu lagane, ali i noga u tur je korak naprijed. Ima dobrih prilika i dalje, i to ce se sad bolje izdiferencirati.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Kad drzava postavi povjerenika ili stecajnog upravitelja tu dolazi do enormne kradje. Radio sam na par stecajeva i znam kako su se kamioni punili i kome se vozilo. Ovdje hvala Bogu ima puno toga za zgrabit.


Rijesit ce se sve nekako, s gubicima na sve strane, naravno. Ali hoce. Prilagodbe nisu lagane, ali i noga u tur je korak naprijed. Ima dobrih prilika i dalje, i to ce se sad bolje izdiferencirati.

Ali,zar mislite da je Drzava dobar vlasnik?
Ramljak govori o placama,placanju dobavljacima,novim kreditima????
Nisam cuo ni rijec o restrukturiranju!!!!

***evo tko nama vodi državu: lex-agrokor-je-u-biti-plagijat-prepisali-zakon-iz-doba-sfrj

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Kad drzava postavi povjerenika ili stecajnog upravitelja tu dolazi do enormne kradje. Radio sam na par stecajeva i znam kako su se kamioni punili i kome se vozilo. Ovdje hvala Bogu ima puno toga za zgrabit.

Slažem se, ne treba imati iluziju da je povjerenik mesija koji će spasiti situaciju, svi oni spašavaju vlastite guzice, od političara ,banaka do većih dobavljača, briga njih za radnike i male dobavljače.Pitanje ja samo vremena kad će se lešina iskidati do kraja.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-se-financirao-koncern-otkrivaju-se-stvarni-razmjeri-duga-kompanija-dobila-cak-47-milijardi-kuna-prikrivenih-kredita/5895852/

Opaaaaaaa!!!! Di su pare???

New Report

Close