Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije on. To je onaj poznati jal.
Meni je bolje kad je drugom losije….

Mali dioničari ce doci na svoje ali mora proci jos dosta vremena. Svima je sve vise jasno da se sve radilo nezakonito i pogodovalo pojedincima. Malo po malo i sve vise i vise ljudi zna o tome i mijenja misljenje o “spasu hrvatskog gospodarstva”

Nego, evo da se malo zabavimo, a možda i nije šala…

Nakon afere Borg u Agrokoru.

Dođe Andrej Plenković u posjet vrtiću. Gleda malo djecu kako se igraju i kaže
ministru financija Zdravku Mariću;
– Daj piši ček na 5,000 kuna za poboljšanje životnih uvjeta u vrtiću!
I ovaj napiše ček, i idu dalje te dođu u zatvor. I gleda malo zatvorenike kako robuju i kaže:
Daj piši ček na 500,000 kuna za poboljšanje životnih uvjeta u zatvoru!
– Pa kako za djecu 5,000, a za ove zločince i razbojnike 500,000?
– A šta ti misliš da ćemo ti i ja ići u vrtić poslije ovih parlamentarnih izbora?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Pozdrav,
a di je sada Lukšić ili kako se već zove onaj novinar koji je tako žestoko pisao, da je Lex dobar i ćak izvrstan, pa neka komentira sada ovu presudu ,….
lp

Frenki Laušić
On je od početka govorio da to ništa ne valja i da će Agrokor propasti

https://lider.media/poslovna-scena/hrvatska/nova-presuda-trgovacki-sud-u-zagrebu-je-pogrijesio-slijede-masovne-tuzbe-protiv-agrokorovih-tvrtki-129962

Sporo ali ipak bismo mogli nesto izvuc. Mozda je ovo na kraju stednja sa kamatama, tko zna

Pozdrav,

hvala Harpun ————baš taj Frenki Laušić,
nisam se sjetio točno kako se zove ovaj novinar, pa se opet pitam di je sada on, da nam malo objasni i napiše o Lexu, kako je to stvarno pravi i jedinstveni Lex, jer to ne enšto vrhunski itd. (smiješno do kraja ),

lp

Vijest je politička, ali mislim da je bitna za Agrokor itekako, Vaso u Dnevniku Nove TV da će na stranačkim izborima podržati Kovača, a ne Plenkovića.

Brkić žestoko kritizirao Plenkovića: “Stvorio je kult obožavanja velikog vođe. Dva puta smo izgubili izbore, očito nešto ne štima”


Vijest je politička, ali mislim da je bitna za Agrokor itekako, Vaso u Dnevniku Nove TV da će na stranačkim izborima podržati Kovača, a ne Plenkovića.

Brkić žestoko kritizirao Plenkovića: "Stvorio je kult obožavanja velikog vođe. Dva puta smo izgubili izbore, očito nešto ne štima"

Steže se obruč oko Plenkovića i to je svakako dobro. I sudovi su konačno prodisali. Sad samo Plenković mora pasti, što prije to bolje.

Borgovci su sve narevozni. Čak je i Frenki Laušić malo u defenzivi. Ako su HDZ-ovci pametni, Plenkovića će isporučit institucijama već za ove unutarstranačke izbore. A znate kako to kod njih ide, prvo smjena pa izbacivanje iz stranke, a onda znate što slijedi…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Stvari su sad već poprilično poprilično jasne. Jedan dio ljudi oko HDZ-a je doveo Milanovića na vlast kao pripremu, idući korak miču Plenkovića ( u dogovoru sa Plenkovićem ) , umjesto njega dolazi Kovač koji garntita toj obavještajnoj , policijskoj,sudskoj struji da ih neće dirati . U sljedećem koraku ide velika koalicija HDZ-SDP. To će se sve odigrati do jeseni. Suverenisti ako se i skupe u jedn blok mogu dobiti do max 30 posto. Sad ti vidi što je politika i kako je moguće da se sve ovo događa oko nas

Ako se ovo dogodi ne vjerijem da je moguće da se procesira bilo kakav politički kapitalac

Sada kada imamo kakav takav rast najbolje je sve uništiti

Vama nije jasno da se kovač i stier samo kandidiraju kao gromobrani i direktno rade za plenkovićevu korist. Zapravo ništa čudnoga da vam to nije jasno

New Report

Close