Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kreće novi agrokor :-)))

Novi Agrokor: Rusi u koncernu na duže staze, dovode najbolje menadžere




Investimire, vidim da ne poznaješ temeljne stvari trgovačkog prava, a upravo na neinformiranu javnost računa IU, pa ću ja tu prekinuti raspravu.

Tebi je Agrokor d.d. kao holding društvo samo "ime na papiru".
Vjerojatno su ti u Ledo. d.d i ostale kompanije također samo "imena na papiru".

Uz takve stavove nije ni čudo da je i Hrvatska postala samo "ime na papiru".

Živjeli vi meni i čuvajte zdravlje!

pitaj purka zasto je kupio samo zitnjak bez jamstava, a nije htio ni ledo ni jamnicu ni dzabe.

ti sad ovdje pamertujes kao da si pametniji od purka, a nisi. covjek ti je u jednoj recenici objansio sve – jamstva sasvim sigurno nisa valjan sva, ali sasvim sigurno neka jesu. i ta neka terete ledo i jamnicu i belej i sve ostale. to je dug kao svaki drugi. i ti sito zano i ti si kupio to. i sad meni pametujes sto j eagrokor , sto je ledo. daj molim te , odrasti malo

ne likujem i niej mi drago, ali ako cijen azdrave burze mora bit da bajkoviti likovi poput poesjdona pogube sve do zadnje pare, neka bude, pogubite. onda mi ostali mozemo poceti ozbiljno razgovarati
[/quote]


Ovo ti je isto kao da si rekao; ako krađa novca malim dionicarima znaci rast burze,onda je ovo svakako dobro doslo. ne ide to tako
[/quote]

Nisam to rekao – rekao sam da purko, čovjek koji zan znaje, nije htio kupiti dionice pod jamstvima. nije htio.

U redu, neki su htjeli i kupili. ALI SVI TI SU ZNALI ILI SU MORALI ZNATI DA LEDO ILI JAMNICA IDU ILI U STECAJ ILIU PREDSTECAJ. LEX AGROKOR JE MOGAO I NE MORAO BITI, ALI DA NIJE BIO ON, BIO BI PREDSTECAJ ILI STECAJ

TKO NORMALAN KUPUJE U RH STECAJUSU SA VISE OD 5 PSOTO PORTFELJA. TKO NORMALANA. da, lex agrkor je svinajrija, ali svaki stecaj je tliki rizik u rh da je to vccist aspekulacija. mogao sam i ja ulozit 5 psoto u ledo kockajuci se da cu dobiti nesto u stecaju ili nista u stecaju ili nista u lex agrokor.

NIKAD NIJEDAN DIONICAR U RH NIJE DOBIO NISTA NI U JEDNOM STECAJU U RH – kako kraj ove notorne cinjenice netko moze uloziti 30 posto u ledo koji ide u stecaj ili u prdsteca ili u lex agrokro koji je samo fensi ime za stecaj.

ako popusi 5 posto, opsujes i isdes dalje. sa 30 psoto to je nenmguce

to je kao da ulozim u stecajusu kastelanske staklenike – imaju imovinu, nadam se dobit nesto, ali na kraju ne dobijem nista. zasto – zato sto je to rh sztecaj. i sad se ljutim na sebe sto sam ulozio u to 30 ili 50 psoto, a znao sam da su izgleda z anesto izvuci minimalni. da, dobit je izgledno velika, ali izgledi su katastrofalni

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


uredba eu govori o načinu obraćanja elektronskim putem prema tijelima javnih vlasti, dakle uključivo sudovima te u svim drugim okolnostima

kad se koristi elektronska komunikacija i stvaranje elektroničke isprave

uglavnom postavlja se pitanje tzv pružatelja usluge ima li odobrenje, a u Hrvatskoj su to tri
FINA; AKD i ZABA

Da, al ovo nije javna vlast – ovo su privatne kompanije i tijelo privatne kompanije. Nije uopće ta domena, zato i pišem da to vrlo vjerovatno pada odmah na tome.

#Svakikomentar#jeshuvisahn[/url]



uredba eu govori o načinu obraćanja elektronskim putem prema tijelima javnih vlasti, dakle uključivo sudovima te u svim drugim okolnostima

kad se koristi elektronska komunikacija i stvaranje elektroničke isprave

uglavnom postavlja se pitanje tzv pružatelja usluge ima li odobrenje, a u Hrvatskoj su to tri
FINA; AKD i ZABA

Da, al ovo nije javna vlast – ovo su privatne kompanije i tijelo privatne kompanije. Nije uopće ta domena, zato i pišem da to vrlo vjerovatno pada odmah na tome.
[/quote]

pa jučer prekjučer je bilo ročište pred sudom – a sud je javna vlast

a ova uredba se odnosi baš na (cjelokupno) elektronsko poslovanje i identifikaciju
bilo tijelo javne vlast ili je riječ o usluzi koja se koristi između dvije privatne osobe (pravne i/ili fizičke) u poslovanju…

treba uzeti i zakon naš i uredbu eu i pročitati … ja eto jesam…i nisam napamet to napisao
niti prvi put u tužbi protiv jednog dd koje nam je podijelilo igračke za glasovanje na skupštini,jednako tako i na ovo glasovanju pred sudom

Gari Kasparov:

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2009181


#Svakikomentar#jeshuvisahn[/url]

Upravo je ovo ono što su Rusi htjeli, a što im je namjestio na volej Plenković, odnosno njegov frend Šavorić, a koji je jedan od glavnih kreatora Lexa. Da nije bilo njih Rusi bi popušili jer bi u redovnom stečajnom postupku njima malo ostalo nakon uglavnom domaćih razlučnih vjerovnika. Ovo su državne ruske banke i one nisu ovdje samo zbog businessa. Spasibo Plenkić, spasibo Croatija 😉

*Jordan, po kronološkim događanjima, baš ti ne stoji ta teza…prije da su šavorić i ramljak igrali na brzu lovu tako što će olešinariti agrokor sa amerima i lešinarskim fondovima s kojima su bili u dogovoru prije pravomočnosti zakona nego na ruse, tj. rusi su na početku bili isključeni iz svih procesa i tek po ramljakovoj smijeni su ozbiljno uključeni u postupak…lako moguće da su rusi diplomatskim pritiskom i utjecali na smijene i ostavke i tako pobrkali planove i račune kriminalne organizacije koja je pisala zakon

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nagađanja kako dio HDZ-ovaca razmišlja o Martini Dalić na mjestu guvernera HNB, Aleksić je komentirao: “Martina Dalić je elementarna nepogoda za javni život RH i ona se mora kloniti javnih poslova do kraja života”.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Trgovački sud u Zagrebu potvrdio nagodbu o Agrokoru

Puno bih toga rekao o ovoj takozvanoj državi koju više ne smatram svojom domovinom, da me neće blokirati. Mi moramo sto prije na međunarodne sudove, u RH nemamo sto traziti ni raditi.


*Jordan, po kronološkim događanjima, baš ti ne stoji ta teza…prije da su šavorić i ramljak igrali na brzu lovu tako što će olešinariti agrokor sa amerima i lešinarskim fondovima s kojima su bili u dogovoru prije pravomočnosti zakona nego na ruse, tj. rusi su na početku bili isključeni iz svih procesa i tek po ramljakovoj smijeni su ozbiljno uključeni u postupak…lako moguće da su rusi diplomatskim pritiskom i utjecali na smijene i ostavke i tako pobrkali planove i račune kriminalne organizacije koja je pisala zakon

Ja gledam rezultat, a ne kronologiju, a mi ionako vidimo ono što javno izađe, a ono što se događa iza vrata nemamo pojma. Ali nebitno, jesu li Rusi ili Ameri, rezultat je isti. Pitam se dal je tih nekoliko desetina mil kn bila naknada ekipi iz Borga za rasprodaju Agrokora amerima i rusima? Ako su nas prodali za taj kikiriki, onda stojim pri svome da su to obični kok..ošari.


Trgovački sud u Zagrebu potvrdio nagodbu o Agrokoru

Puno bih toga rekao o ovoj takozvanoj državi koju više ne smatram svojom domovinom, da me neće blokirati. Mi moramo sto prije na međunarodne sudove, u RH nemamo sto traziti ni raditi.

Slažem se. S time da sada kada je TS po hitnom postupku potvrdio ovo čistunstvo od nagodbe, sada možemo reči da je po sudu IU postupala po Lexu. Dakle nema se sta dokazivat nezakonito postupanje IU, nego do ovakve pljačke dolazi temeljem Lexa. To nam kaže TS! Sada su otvoreni bokovi države za tužbu prema njoj. Još samo da VTS potvrdi odluku TS i to je to.

New Report

Close