Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo kako bilo, nagodba je prošla i sada su Rusi glavni “carevi” u Agrokoru što im je i bio primarni cilj. Sve ostalo su prazne priče i trla Baba lan da joj prođe dan.
Putin širi svoje carstvo i na ovaj dio Evrope. Amen!

Dionice todexa sam davno, prije ljeta 2017, prodala i nemam ih osim simbolicno zitnjak.
Ali ovo sto se dogodilo s agrokorom je velika sramota ove drzave. Zao mi je svih koji su izgubili na agrokoru. Kao sto mi je zao i hrvatske sto je postala.
Nazalost, mislim da he nasoj zemlji slomljena kičma.

Trebao bi svatko od nas razmisliti o ovome sto se dogodilo i moze li se uopce vise ikada ikome vratiti povjerenje u ovu drzavu.
Trebao bi svatko promisliti i oonim pijedincima koji su doveli do sadasnjeg stanha drzave i Agrokora.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Dionice todexa sam davno, prije ljeta 2017, prodala i nemam ih osim simbolicno zitnjak.
Ali ovo sto se dogodilo s agrokorom je velika sramota ove drzave. Zao mi je svih koji su izgubili na agrokoru. Kao sto mi je zao i hrvatske sto je postala.
Nazalost, mislim da he nasoj zemlji slomljena kičma.

Trebao bi svatko od nas razmisliti o ovome sto se dogodilo i moze li se uopce vise ikada ikome vratiti povjerenje u ovu drzavu.
Trebao bi svatko promisliti i oonim pijedincima koji su doveli do sadasnjeg stanha drzave i Agrokora.

ovakve biblijske izjave su mi najjace – kičma slomljena, strah zavladao, povjerenje razrušeno.

a gdje si bio dosad, šta si spavao zadnjih 28 god pa ne znaš u kojoj državi živiš. u onoj istoj u kojoj bivši gradonačelnik zadra, bvši čelnik hgka i bivši premije šeću zg i uživaju na spu u rusiji s vip pozivnicima. i sad kao ova nagodb anesto mijenja, sad je sve drukcije, sad smo svi progledali. dajte, molim vas, trčkavicu ću da dobijem

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Dionice todexa sam davno, prije ljeta 2017, prodala i nemam ih osim simbolicno zitnjak.
Ali ovo sto se dogodilo s agrokorom je velika sramota ove drzave. Zao mi je svih koji su izgubili na agrokoru. Kao sto mi je zao i hrvatske sto je postala.
Nazalost, mislim da he nasoj zemlji slomljena kičma.

Trebao bi svatko od nas razmisliti o ovome sto se dogodilo i moze li se uopce vise ikada ikome vratiti povjerenje u ovu drzavu.
Trebao bi svatko promisliti i oonim pijedincima koji su doveli do sadasnjeg stanha drzave i Agrokora.

ovakve biblijske izjave su mi najjace – kičma slomljena, strah zavladao, povjerenje razrušeno.

a gdje si bio dosad, šta si spavao zadnjih 28 god pa ne znaš u kojoj državi živiš. u onoj istoj u kojoj bivši gradonačelnik zadra, bvši čelnik hgka i bivši premije šeću zg i uživaju na spu u rusiji s vip pozivnicima. i sad kao ova nagodb anesto mijenja, sad je sve drukcije, sad smo svi progledali. dajte, molim vas, trčkavicu ću da dobijem
[/quote]
Ne da mialim, nego sam sigurna da 90 % Hrvata pojma nije imalo da su Todoric i Sanader i i ostali sdphdz ruske krtice. Ja nisam u to vjerovala do 11 / 2016. A mislim da mnogima jos nije jasno sto se dogodilo.
I naravno da se mijenja zato sto su ovi ” domoljubi ” isporucili Hrvatsku Rusima i sve novce potrpali u svoje dzepove . Bas kao da se radilo o njihovoj privatnoj imovini.Nije bilo vise od njih 10 koji u to napravili. A o povjerenju u institucije drzave i drzavu svaki dan svjrdocimo kolonama koje napustaju Hrvatsku. Kao i u ulaganjima u Hrvatsku. Svi lete…
Biti ce ovdje za koju godinu svega i svačega..

Status Quo: Roll Over Lay Down

Koliko vidim svi se slazu da je ovo pljacka, ali zivimo u Hrvatskoj pa je to OK.
Hitno moram po putovnicu


Grgic POTVRDIO da NIJE povukao osporavanje jamstava i da ce ako se u iducim danima ne dogovore TUZIT roll-apere i savjetnike (to je moguce put i za dionicare).

Agram povisuje ulog i nastavlja dalje!

Imamo nagodbu, a igra tek pocinje 😉


Izricito je naglasio da NECE tuziti drzavu ,zar ne?

Uobičajena HR tehnologija:

UBITI VOLA ZBOG ŠNICLE!

Prijevod:

Dati stranom kapitalu (kriminalcima) da ugrabe neke od HR-vrijednosti, za sitnu jednokratnu pinku!

promjene na Belju i Vupiku kod Reifeisena, zna li netko o čemu je riječ?
Reifeisen nije prihvatio nagodbu, imaju li rješenje za tužbu ?

imate u e-izdanju poslovnog, bit ce vjerojatno kasnije članak i na naslovnoj od poslovnog, sastanak čelnih ljudi udruge o pokretanju daljnih koraka s obzirom na razvoj situacije.



Nagodba je izglasovana u srijedu na ročištu održanom u Košarkaškom centru Dražen Petrović, a sutkinja Nevenka Siladi Rstić najavila je da bi već u četvrtak Trgovački sud mogao donijeti rješenje kojim će potvrditi zakonitost nagodbe vjerovnika. Nakon objave nagodbe na oglasnoj ploči Trgovačkog suda u Zagrebu slijedi rok od osam dana u kojem se mogu podnijeti žalbe Visokom trgovačkom sudu, a po završetku žalbenog postupka nagodba će postati pravomoćna.

OBJAVLJENO:4.7.2018. u 16:07.HINA

Oprostite gospodine Bisakovi, imam jedno pitanje za Vas. Da li ste Vi Peruškov savjetnik ( naravno na savjetničkoj plaći) ili ste pak samo njegov glasnogovornik? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru. L P
[/quote]
Ledica,ja sam jedan od MNOGIH ovdje koji jednostavno realno sagledava stvari.Ja zivim na drugom kontinentu .Uzgred,raspolazem i sa nekim iskustvom ,vezano za trziste kapitala i nekim znanjem.


Po običaju, nisi ga razumio.
Kolakušić nije slabić koji bi se predao jer nema nade u borbi protiv ovog nakaradnog sistema. Upravo suprotno je njegova poruka.

Nisam ga razumio 🙂 Na direktno pitanje voditelja da li misli da se najavljeni sporovi sa raznih strana mogu dobiti, kaže voditelju “a što vi mislite”, podrugljivo, a onda kaže – nema šanse.

Krivo razumio

@ joda
Pls, staviš link, da ne tražimo

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close