Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Grgic POTVRDIO da NIJE povukao osporavanje jamstava i da ce ako se u iducim danima ne dogovore TUZIT roll-apere i savjetnike (to je moguce put i za dionicare).

Agram povisuje ulog i nastavlja dalje!

Imamo nagodbu, a igra tek pocinje 😉

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Grgic POTVRDIO da NIJE povukao osporavanje jamstava i da ce ako se u iducim danima ne dogovore TUZIT roll-apere i savjetnike (to je moguce put i za dionicare).

Agram povisuje ulog i nastavlja dalje!

Imamo nagodbu, a igra tek pocinje 😉


netko od velikih mora tražiti i naći put, a mali će to morati slijediti, isto kao kod kredita u francima, ljubljanske banke ………….

https://www.index.hr/vijesti/clanak/nagodba-je-tu-a-sad-slijede-goleme-tuzbe-pogodite-tko-ce-ih-platiti/2008853.aspx

S obzirom na količinu zlobe i gluposti u ovom narodu, biti će mi zadovoljstvo naplatiti se iz džepova poreznih obveznika.

Bolje niste niti zaslužili.

A imali ste prilike na vrijeme to zaustaviti jer smo vas upozoravali od samog početka.

Todorić nas je na suludi način napravio dužnicima, a sada postajemo vjerovnici prema onome tko je konstruirao i proveo ovakvu nagodnu.

Ovo će trajati, ali ćemo se bogami naplatiti.

GLUPOST KOŠTA!!!!

La vita e bella!

Pravo glasa obvezničarima osiguralo prolazak nagodbe

Nagodba… tko se s kim nagodio, totalna pljacka, iako nemam dionice Todexa, ponavljam, pljacka i sramota… jeftino poklanjane jos malo cega sto je od Hrvatske ostalo, a jos i HR mora isplatiti sve tuzbe… P.S. naravno glasovao sam PROTIV!

Imamo nagodbu i to cak mozda nije lose.

Otvara se nevjerojatna mogucnost da drzava iz ove price izadje elegantno, rijesi se opasnosti tuzbi, ne plati nikom ni kunu, a Plenkovic postane drzavnik. Kako? Ajmo se strpit jos neko vrijeme.

Premijer sada samo mora zastiti interes Hrvatske, sada je sve na njemu. Bitno je da drzava ne plati ni kunu ni da ikako bude ukljucena u probleme.

Uglavnom, neki ce plakat, neki se smijat, a sve ce se odvijat jos mjesecima.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Bas tuzan dan,mislim da necu ni ja jos dugo trgovati ovdje jer je ovo postala katastrofa.

Ps.
Nisam imao todex dionica ali svejedno ovo vise nema smisla

get rich or die tryin'


…..Zahvaljujem Vam eminentni stručnjaku hrvatskog i međunarodnog insolvencijskog prava. Ali razlike između redovnog i stečajnog postupka postoje. Zanima me imaš konkretno neki akt stranog suda ili domaćeg suda u sličnom predmetu? Btw ovo je prvi slučaj u Hrvatskoj na koji se primjenjuje Lex.

Cuj za Vas doktor prava,car pare i magle,sitan lo.pov i kokosar, a vjerujem i za ovog tvog pravnog gurua BI sta ce vas zastupat. Tamo par stranica unazad sam vam pokazao svoje vjerodajnice u vidu 2 presude pravomocne i naplacene,a vi stavite svoju kad dobijete pravomocno.


Imamo nagodbu i to cak mozda nije lose.

Otvara se nevjerojatna mogucnost da drzava iz ove price izadje elegantno, rijesi se opasnosti tuzbi, ne plati nikom ni kunu, a Plenkovic postane drzavnik. Kako? Ajmo se strpit jos neko vrijeme.

Premijer sada samo mora zastiti interes Hrvatske, sada je sve na njemu. Bitno je da drzava ne plati ni kunu ni da ikako bude ukljucena u probleme.

Uglavnom, neki ce plakat, neki se smijat, a sve ce se odvijat jos mjesecima.

Care, šušnite nam još malooo…

Još nema ni financijskih izvještaja tvrtki kćeri, jamstva nisu proknjižena, direktori nisu dali potpise. Koja je ovo svinjarija.

A evo što kaže zakon o uzajamnim jamstvima.

Paulie, 04.07.2018. u 23:02
Ugovorima su izričito definirana ograničenja jamstava pojedinih ovisnih i povezanih društava prema vjerovniku, i to visinom potraživanja društva AGROKOR d.d. prema pojedinačnom jamcu, a i to do mjere koja ne bi ugrozila očuvanje njihovog kapitala, a i to sve pod pretpostavkom da su predmetna jamstva uopće valjana.

Tuzbe su najgora opcija. One, ali i jos neke stvari o kojima jos ne mogu pisati nikako nece dobro zavrsiti.

Ovo je vazno. Savjetnici su ogroman problem i to nikako nece dobro zavrsit!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Nagodba je izglasovana u srijedu na ročištu održanom u Košarkaškom centru Dražen Petrović, a sutkinja Nevenka Siladi Rstić najavila je da bi već u četvrtak Trgovački sud mogao donijeti rješenje kojim će potvrditi zakonitost nagodbe vjerovnika. Nakon objave nagodbe na oglasnoj ploči Trgovačkog suda u Zagrebu slijedi rok od osam dana u kojem se mogu podnijeti žalbe Visokom trgovačkom sudu, a po završetku žalbenog postupka nagodba će postati pravomoćna.

OBJAVLJENO:4.7.2018. u 16:07.HINA

Oprostite gospodine Bisakovi, imam jedno pitanje za Vas. Da li ste Vi Peruškov savjetnik ( naravno na savjetničkoj plaći) ili ste pak samo njegov glasnogovornik? Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru. L P

New Report

Close