Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Agrokor – tvrtke, poslovanje, usporedba

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zasto ne izbace izvjesca kad je vec sve zako cisto kako tvrde?
Tvrtke insolventne i teraj dalje.

Oni nisu u stanju izvjesca na vrijeme objaviti, a zele sklopiti nagodbu u roku. Borg je toliko neozbiljan da to granici s ludilom…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



Kao "doktor drustvenih znanosti" sto "vuce na politologa ",zasto se mjesate u podrucje prava koje vam je strano? Ne zelim se upustati u vasu struku,jer bi to bilo neprilicno i nekulturno,ali je cinjenica da u investiranju, niste bas uspjesni!

E vidiš, upravo je ovo stav zbog kojeg imam nisko poštovanje prema tebi.
I naročito prema diplomi koju imaš u rukama, a za koju smatram da nemaš pokriće u znanju.

Prosuđivati nečije investicijske odluke, a zapravo bez imao stvarnog uvida u njih (!) je nepristojno. I nužno dovodi do krivih zaključaka!
Potpuno promašeno za jednog pravnika koji bi morao biti familijaran sa temeljima logičkog zaključivanja!

Pazi, ti "znaš" da su investitori u tvrtke kćeri Agrokora loši investitori (a to su mirovinski fondovi, TDR, mali dioničari, država i td.), ali ti nije sporan čitav niz prevara, korumpiranosti, laži, obmana i nasilnog ponašanja politike koja pod svaku cijenu želi provesti pravno nakaradnu nagodbu sa umjetno kreiranim predstavnicima vjerovnika, a što je i potvrdio sud! Da je ovo sve jedna velika prevara nije moj subjektivni dojam, već sada svima dostupan stav mnogih stvarnih pravnih znalaca.

Bez uvrede, ali puno, puno meritornijih od tebe!

Za razliku od tebe koji, valjda iz čistog altruizma, procjenjuješ i vodiš brigu o mojim investicijama, ja sam potpuno miran sa njima i sada ti potpisujem (a zapamti današnji datum, a o tome govorim od donošenja Lexa!), da ću s njima jako dobro proći!

A kakva ti to kao pravnik stručna znanja o investicijama imaš?
Ajde se ne pačaj u područje koje ti je strano!

P.S.
Magistar sam politologije, ali to je samo manji dio izvora moga kruha svagdašnjeg.
Zapravo dosta dobro živim od financijskih tržišta u širem smislu tog pojma.

I kao zadovolja osoba, oslobađam te brige za mene.
Brini ti svoju brigu.

[/quote]
U prethodnom postu ste bili doktor drustvenih znanosti,a sada magistar politologije????
Cekajte malo? Sto ste po struci?
Ma nema veze,ali po izricaju pretpostavljam da niste akademski obrazovani.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-savoricevom-uredu-sniman-plenkovicev-predizborni-spot-vjerodostojno/1046174.aspx

Ha-ha-ha!!

Ljudi moji, pa je li to moguće???

P.S.
Dragi moji forumaši (uključuje i Bisakovija), svi smo mi očito “stoka jedna grdna” koja sve ovo dozvoljava! Bravo za nas!

La vita e bella!

Pa pisalo je već jučer u članku o Šavoriću da se on i Plenković znaju od srednje škole, a da su zajedno išli i na faks, a Šavorić između ostalog igra košarku sa Tadeschijem, a taj isti je slučajno je jako protiv svih koji su protiv nagodbe….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@bisakovi
Govori ti istinu, jer ga osobno poznam (po imenu i prezimenu) i svijevremeno se dosta družili. Ime mu neću odati, ali imao si sigurno prilike gledati ga na tv-u. U stvarnom životu je pristojna osoba, vjerovatno ste ga isprovocirali pa rabi takav rječnik. Pozdrav vama i Bangkoku:))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@bisakovi

Govori ti istinu, jer ga osobno poznam (po imenu i prezimenu) i svijevremeno se dosta družili. Ime mu neću odati, ali imao si sigurno prilike gledati ga na tv-u. U stvarnom životu je pristojna osoba, vjerovatno ste ga isprovocirali pa rabi takav rječnik. Pozdrav vama i Bangkoku:))

Gle ti njega!
Na kraju ću ja ovdje ispasti najveća oštrokonđa!

A ja tako fin i pristojan…

😉

Stari moj druže, sve će ovo na kraju ispasti dobro.
Samo nema naprijed našem tržištu kapitala dok se ovakve stvari ovako dugo dozvoljavaju.

A tako smo lijepo krenuli na samom početku 2017.
Po prinosima smo mogli biti predvodnik svih tržišta kapitala u široj regiji ili kako se voli reći “u ovom dijelu Europe”.
Ali mi volimo sami sebi pucati u noge kada god možemo.

P.S.
Ja sam i dalje fin i pristojan dečko.

La vita e bella!

što god to značilo…
http://hr.n1info.com/a303994/Vijesti/Postoji-mogucnost-da-se-formira-Stalno-vjerovnicko-vijece.html




@bisakovi

Govori ti istinu, jer ga osobno poznam (po imenu i prezimenu) i svijevremeno se dosta družili. Ime mu neću odati, ali imao si sigurno prilike gledati ga na tv-u. U stvarnom životu je pristojna osoba, vjerovatno ste ga isprovocirali pa rabi takav rječnik. Pozdrav vama i Bangkoku:))

Gle ti njega!
Na kraju ću ja ovdje ispasti najveća oštrokonđa!

A ja tako fin i pristojan…

😉

Stari moj druže, sve će ovo na kraju ispasti dobro.
Samo nema naprijed našem tržištu kapitala dok se ovakve stvari ovako dugo dozvoljavaju.

A tako smo lijepo krenuli na samom početku 2017.
Po prinosima smo mogli biti predvodnik svih tržišta kapitala u široj regiji ili kako se voli reći "u ovom dijelu Europe".
Ali mi volimo sami sebi pucati u noge kada god možemo.

P.S.
Ja sam i dalje fin i pristojan dečko.
[/quote]Slažem se sa gore navedenim (nažalost)
Svoje viđenje Agrokora sam napisao ovdje (ili na ledu…ne sjećam se) još prije 6 mjeseci, i upravo se tako i odvija….korumpirano i traljavo. Takva će i nagodba biti…puna repova i tužbi, ali do nje će doći. Gubitnici će biti svi….a i PM će zbog nje pasti. (priča se o 9.rujnu kao približnom datumu novih izbora….vidjeti ćemo)
p.s. priča se po zagrebu da si naučio balotati bez da pogađaš okolne masline:))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Analiza sastanka prije objave nacrta nagodbe: “Dobavljači tvrde da je Peruško obmanuo javnost i iznio netočne činjenice”

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/dobavljaci-tvrde-da-je-perusko-obmanuo-javnost-i-iznio-netocne-cinjenice—517915.html

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Situacija je teska. Al nema predaje. Jos uvijek imamo jakog asa u rukavu, a njega cemo povuci na kraju ako bude potrebno.

Kad to napravimo, doci ce do ogromnih potresa. Vjerovnici ce biti sokirani i svjesni da su prevareni kad povucemo taj potez. Tada pocinje njihov plac.

Daj boze da ga nikad ne moramo povuci, al ako na to budemo prisiljeni, bit ce velikog placa.

Radi se o pravnom manevru na koji nitko ne racuna. Ako to napravimo jedini i odgovorni za to bit ce Fabris Perusko i neka se vjerovnici njemu jave…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!



Zasto ne izbace izvjesca kad je vec sve zako cisto kako tvrde?
Tvrtke insolventne i teraj dalje.

Oni nisu u stanju izvjesca na vrijeme objaviti, a zele sklopiti nagodbu u roku. Borg je toliko neozbiljan da to granici s ludilom…
[/quote]

Više sa silovanjem….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Koliko to “miljona” potražuje Franck? Brzo govori Weberica pa nisam stigao zbrojiti…! 🤣🤣😂😂

http://hr.n1info.com/a304012/Biznis/Dobavljaci-ostro-protiv-pogodovanja-Izvanredne-uprave.html

New Report

Close