ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Adris/maistra turizam je previše razvikani danas u jutarnjem maistra i valamar patuljci u odnosu na ostale u gospodarstvu

navedite barem jednoga jačeg od njih u branši!

 

Poštovani drago mi je da ste se javili. U branši su najbolji ali za potencijal koji su imali nakon prodaje duhana gledajući zadnje izvedbe na rang listama u gospodarstvu za 2021 i 1q 2022 bogu za plakat

donekle točno. ne branim upravu niti strategiju, ali stavljati u kontekst današnje stanje i kako velite… potencijal koji su imali nakon prodaje prije 7-8 g….. nema nikakvog smisla. a kupnju CO i HUP-a nakon toga smo zaboravili? i silne investicije u maistru smo isto zaboravili?

Ne zaboravite i dividende nakon prodaje duhana, mislim da je bilo 10kn redovne i 40kn vanredne. Šteta što su Slovenci blokirali prodaju Save. Tu je odlučila politika. Kao i Lex, opet politika.

 

 

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Pobogu braćo kada je kupljena polovica CO a kada je prodan duhan. Jedina akvizicija je Hupz koji sada čeka renoviranje i potrošena lova za hotel u Splitu. 3/4 milijarde ide u Zagreb i Split za stare hotele. Ulaganja adris u turizam neće se vratiti za desetljeće. AV je davao izjave o akviziciji za ACI, kupnji sloosiguranja i financ. topu kojeg je adris imao. Adris se igrao i bankara pa maistra plača masne kamate adris u a lova posuđena Agrokoru će se nigdar vratiti. Je, nakon prodaje duhana pala je dividenda/izvanredna i cijena je išla i do 600 kn a danas se drži 400 kn. Za sve to podijelit će se i nagrade menanđmentu. Adris u 1q poslovanje oko nule?

Kerumovo carstvo u splitu započelo je hotelom Marjan a urušavanje toga carstva spašavao je adris gledajući ne završeni hotel kao dobru istragu u kojoj je utrošeno brdo love u zadnjih desetak godina a priči se ne nazire kraj/vreća bez dna trajat će još par godina. 

Ispravak

Kao dobru priliku a ne istragu

Adris/bankomat i loše gospodarenje neće se nikada moći izračunati jer uostalom adris niti odgovara državi, niti dioničarima a niti upravi/NO.

Adris ima perpetum mobile

Država mora i znači rješenje kao što je pronašla i za agrokor i sada za sberbank koja je postala NPB u grupi HPB i za adris grupu čije poslovanje/upravljanje bi trebala proanalizirati neka nova Borg grupa jer ulaganja adris su neprofitabilna za državu/društvo. Postala su jedino bankomat pojedincima za dividendu/nagradu

Bože mili. Vi zazivate Borg ekipu u Adris?!!? Sigurno ste prodali dionice

Nisam. Kratio sam preko polovicu u zadnje dvije godine. Ulaz još uvijek ispod 400 kn. I ovdje čekam dividendu i razvoj događaja a i predugo sam u adrisu koji je kao i ht kao banka za druge dionice.

kolega postavili ste pitanje kada je prodan tdr i kupljeno drugih 30% u CO.

kada je to bilo? ste provjerili?

i uopće nije bitno da li netko ima ili nema papire. osobno sam ih kupio trećeg dana od izlistavanja na zse i prodao sredinom 2007. kupovao ponovo od kraja 2009 i prodavao i kupovao valjda dvadesetak puta. koji put i sa gubitkom. jednostavno, zar ne?

a već i vrapci na grani znaju da je cijena dionice rob transparentnosti.

isto kao i žena ….. nekome lijepa nekome ružna! a nekome samo korisna.

Sve OK poštovani

Adris/bankomat/perpetum mobilne poštelan za upravu kak treba. NIKAD BOLJE. za burzu/ostale ni vrit ni mimo jer nije ni za prodati ni za kupit.

Posao u Splitu je potez za notez a na drugom forumu spominje se i porezna uprava.

U državi pušu neki novi vjetrovi.

New Report

Close