ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@KresoM samo mala provokacija na malu provokaciju no stabilnost R dionice se konstantno dokazuje i to je ono sto “pametni” pokusavaju cijelo vrijeme objasniti da je prodaja na R prakticki nestala.

...



@KresoM
samo mala provokacija na malu provokaciju no stabilnost R dionice se konstantno dokazuje i to je ono sto "pametni" pokusavaju cijelo vrijeme objasniti da je prodaja na R prakticki nestala.

Odlicno. Pa -R želim da raste čim više. I da vrijedi čim više. P.S. Nemam -R. Ali “nepametni” će znati što mislim…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


…i da je prodaja na R prakticki nestala.

čekaj malo – a današnja blok transakcija od 15.000 R po cijeni od 590,00 kn. Tko je kome prodao?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

http://www.hanfa.hr/SRPI/HR/2017/2017_03_15-394124_pdf.pdf

Zamjenik predsjednika nadzornog odbora dokupljuje.
Možda ima informaciju o izdašnoj dividendi?
Nego, gdje je nestao Vlahović?
Prošle godine je na forumu kružila neprovjerena informacija po nekakvoj bolesti?
Ima li netko nešto novo, konkretnije?

Ne zelim nista potencirati, ali upravo vidio g. Vlahusica u S klasi PU tablice kako ide iz smjera Markovog trga niz Mesnicku…

Btw. cini se odlicnog zdravlja

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ne zelim nista potencirati, ali upravo vidio g. Vlahusica u S klasi PU tablice kako ide iz smjera Markovog trga niz Mesnicku…

Btw. cini se odlicnog zdravlja


Bog nam ga poživio;) Mislim da je došlo idealno vrijeme da se onaj silni keš aktivira, a osim Markovog trga mogao bi on svratiti i u Cibonin toranj…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Imamo toliko love na racunu da je stvarno steta da gube dane cuvajuci taj kes, krajnje je vrijeme da ga pocnu trosit , prilika se puno otvorilo zadnjih dana, nadam se da ce je iskoristit.

Prilika?

Gdje ti konkretno vidiš priliku? Ili prilike?

Mozda krivo razmisljam, ali Todoric ce morat nesto prodavat iz svog portfelja ako zeli spasit firmu na ovaj ili onaj nacin, on je mislim da mozemo reci bivsi ( krediti i raznorazne obveze ) i tu se sada otvorila prilika za onoga koji ima kes .

Naravno da mozda krivo razmisljam, jer imam dosta veliku kolicinu adrs u portfelju, ali zasto nebi kupili recimo jamnicu ?

Dok nekom ne smrkne , drugom ne svane , uvijek bilo i bit ce.

To je kaj se tice novih prilika, a druge prilike su nadam se privatizacija acija, hmst ( ako rijese papirologiju ) , prodaja ostatka cros jer drzavi treba novaca , navodni dokap uljnk koji ima super zemljiste na odlicnoj lokaciji, koje se moze iskoristit za turizam i jos puno toga da ne nabrajam, naravno nece se sve to ostvarit, ali nesto od toga sigurno hoce.

Već su oni bojim se iskoristili priliku i “pomogli kammeradu u nevolji”.

Možda je ne bi kupili zato jer ne znaju ništa o tom biznisu, zato što je vjerovnici ne bi dali povoljno i zato jer oni prijateljima pomognu i bez kupovine, i budu široke ruke, k’o na bankomatu!

Mislim da bi bilo pogresno da oni kupe jamnicu i potrose svu lovu na to i ne ostane im nista za daljnje ulaganje i sirenje postojeceg biznisa, zato je todoric i falia jer je megaloman htio je sve i svasta imat i sad je to problem jer toliko toga ima da ga je to ugusilo i iscrpilo sam agrokor kojemu sad ni 5 milljardi nije dovoljno da stabilizira poslovanje umisto da se bazira na samo strateske djelatnosti. Uostalom pitanje je koliko jamnica vridi bez konzuma, kao i sve ostale clanice koje imaju visestruke koristi od konzuma i tiska.

Ignore : renči



Ne zelim nista potencirati, ali upravo vidio g. Vlahusica u S klasi PU tablice kako ide iz smjera Markovog trga niz Mesnicku…

Btw. cini se odlicnog zdravlja


Bog nam ga poživio;) Mislim da je došlo idealno vrijeme da se onaj silni keš aktivira, a osim Markovog trga mogao bi on svratiti i u Cibonin toranj…
[/quote]
u ciboni je sve jako skupo tako da tamo ne treba ici jedino ako ne zovu iz cibone
vise mi se svida da probaju s drzavom
drugo kupiti bilo kaj od agrokora a bez konzuma je macak u vreci jer gdje ces plasirati robu ????

New Report

Close