ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/ADRS_stjecanje_otpustanje_2015__292015160146.pdf

Nema danas nikakve trgovine, ne samo ovdje, skoro je 11h, a ukupni promet je <400.000kn

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Mislim da je to zbog toga što nema niti jedan ozbiljniji nalog za kupnju sve do 395,00… Da ima – vjerovatno bi odmah bio poklopljen kao i obično.
Vidjet ćemo…

stvarno se kipaju ovi mirovinci cak cijelih 5 dionica do sada[emo_smijeh]

Pozdrav cijenjenim forumašima!

Do sada sam samo čitao, ali eto, ukazala se potreba da nešto i napišem. Konkretno se radi o tome da je prošao 06.09., datum do kojeg je navodno PBZ/CO mirovinac trebao izaći iz dionice Adrisa. Provjerio sam postove unatrag par tjedana i vidim samo link na vijest iz 2014 (produženje roka do 06.09.2014.). Na HANFA-inim stranicama najnovija vijest koja se tiče ovog slučaja je od 30.05.2014. koja se upravo odnosi na taj rok za prošlu godinu. Ako je vjerovati tražilici na njihovim stranicama, nakon toga ništa.

Dva pitanja:
Da li netko ima pouzdanu informaciju da ta odredba i dalje vrijedi i koji je rok za izvršenje?
Koje je trenutno stanje na SKDD-u za spomenuti fond, tj. koliko dionica još imaju u svom vlasništvu?

Vaš link …

Prvih 10 ne pokazuje PBZ mirovinca, tako da ne znamo koliko još ima. Manje od 100 000 komada uglavnom.


Sad bi vi htjeli da dobijete dividendu 10% da cijena ode na 600kn i da uzmete na razlici cijene 50%.(ito u dva-tri mjeseca)

Ne ide to tako!!!

Ja to gledam na ovaj način dobit ćemo dividende cca 10% neki više neki manje…cijena će se malo korigirati(možda) nastavlja se ulaganje, dobri rezultati, opet dividenda 7-10%…akvizicije…rast prihoda…rast dobiti…

Uglavnom dobra investicija i dobro ulaganje!!!!!

U vezi ovog boldanog… ne pratim naročito,zar je bilo nekakve objave da će i sljedeće godine dividenda iznositi 7-10%?

"Only dead fish swim with the stream"

Uprava je najavila zaokret u dosadašnjoj politici davanja dividende i najavila buduće izdašnije dividende ma šta to značilo.

adris je kupio R dionice-sve
adris je nudio 350 kn za P,ali fondovi nisu htjeli prodati,dali to još vrijedi ili ne? dali se može ponovo ponuditi,pošto nije još sve prodano na burzi
ESOP-program 5 godina?koliki je interes?Plan isplata dividende postoji.
dividenda 40 kn sjeda 1.10.AV je najavio da će i sam kupiti dionice od svoje
dividende.Slijedi povlačenje dionica.


adris je kupio R dionice-sve
adris je nudio 350 kn za P,ali fondovi nisu htjeli prodati,dali to još vrijedi ili ne? dali se može ponovo ponuditi,pošto nije još sve prodano na burzi
ESOP-program 5 godina?koliki je interes?Plan isplata dividende postoji.
dividenda 40 kn sjeda 1.10.AV je najavio da će i sam kupiti dionice od svoje
dividende.Slijedi povlačenje dionica.

izjaviti ovako nešto kao da je apsolutna istina je jako neoprezno i bedasto. Recimo informacija koju ja imam je apsolutno suprotna ovoj.


Uprava je najavila zaokret u dosadašnjoj politici davanja dividende i najavila buduće izdašnije dividende ma šta to značilo.

Dobro,koliko vidim dosadašnja div politika je bila 7 kn,dy 1.75%,ova je godina bila izuzetak od 10 kn po dionici,ova posebna od 40 je nešto što se možda i neće ponoviti tako brzo.
Ja bi prije rekao da se sljedeće godine može očekivati 10 kn,i to je to.
Zato pustite priče od 7-10% dy,sve su to naklapanja.

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close