ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaokret koji Adris priprema i provodi je vidljiv, marikultura, a i turizam kroz Maistru, a s kapitalom kojim raspolaže, bez problema se može upustiti i u neku drugu igru.
Imam Adris već dugo. Ne raste puno al se meni čini dosta siguran.

sutra je novi dan.

Čemu ovaj pad!

div day , ali su prodavači ocito u jednom trenutku bili malo pretjerali 😀

Izgubio sam živce sa adrisom. Problemi u turizmu i tobaku . Dividenda 7 HRK. Naterali su me da kupujem ADPL-R-A. Konstantan i dobar rast prodaje i profitabilnosti. Dividenda 7.5 HRK iza pala manju cenu. A to ne znači da se neču više vratiti u Adris

Rusija i ostalo: http://www.tdr.hr/novosti_press/novosti/objava_17062011.html



Čini se da su veliki igrači BAT i Japanci ODLUČILI POPAPAT TDR!!!!!
Koliko si sposoban i spreman za BORBU sa njima VIDJET ĆE SE!!!!!
A svi moraju imati jednake uvjete pristupu tržištu ( ŠTO GOD MI MISLILI O NJIMA!! )
Samo formiranje cijena može bi ti ispod isplativosti za pojedino tržište ALI TO ONI KOMPENZIRAJU SVJETSKOM PRODAJOM!!!!
Mogu izdržati i nekoliko godina čak da dijele cigarete!!!
Bolje se koncentrirati kako što bolje prodati kožu jer krajnji CILJ JE POZNAT!!!
Možda je to za nas male dioničare najbolje!!
Duhanski biznis pada u velike probleme na svijetskoj razini!!

O tome ja i govorim, da dotični rade sa velikim dampingom samo kako bi uništili TDR, a javno se žale kako su diskriminirani i kako žele ravnopravan tretman. Pa i ja sam za ravnopravan tretman, ništa više. Pitanje je što rade naši regulatori po tom pitanju. Guraju glavu u pijesak kao i uvijek.
[/quote]
Mislim da olako govorite o dampingu stranih kompanija u hrvatskoj. Damping je strogo kaznjivo dijelo, a drzava se stiti postavljanjem antidampinskih carina. Osim toga nevjerujem da bi drzava dopustila da stranci uzimaju adrisu dio kolaca na nelegalan nacin, jer kad bi se dopustao damping strane kompanije bi u trenutku pregazile nase nefleksibilno gospodarstvo… dampinga ima jedino u trgovackim lancima jednim dijelom jer ga je tamo teze otkriti

A naša se vlada pak jako brine za domaće gospodarstvo i kompanije, kao što je već X puta dokazala…

Što ovdje pada, ima li netko kišobran?

Nacional donosi:
‘Nezakonito udruživanje’ – Japanski udar na monopol Tvornice duhana RovinjJAPAN TOBACCO tužio je Tvornicu duhana Rovinj i pet trgovačkih lanaca Agenciji za zaštitu trgovačkog natjecanja zbog monopola – izgubi li TDR spor, odšteta bi mogla biti 1,2 milijarde kuna

http://www.nacional.hr/clanak/110592/japanski-udar-na-monopol-tdr-a [undecid]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!

jel prošao ex-dividend day? mislim da je bio 20.6 . e kad bi bila 70 kn umjesto 7.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


jel prošao ex-dividend day? mislim da je bio 20.6 . e kad bi bila 70 kn umjesto 7.

Datum bez prava na dividendu za ADRS-P-A i ADRS-R-A je 16.06.2011.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Po kojoj osnovi JTI tuži TDR!

New Report

Close