ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Adris grupa- društvo za upravljanje i ulaganje

evo i mene među pušačima,ali ja mislim u adrs-p-a pušiti samo profit,nema veze zabrana,pušiti će se isto..ovo je samo dobro došlo za dokup,fondovi su puni ove dionice,nema zime za dilere nikotinom,

Pušenje je uvjek razlog pada …

Tko je pušio u HT-u, Magmi ili na lijepom Sunčanom Hvaru?

Da, uvjek netko puši.

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".

Bilo bi fer da mi prodje nalog po 515….[pray]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Bilo bi fer da mi prodje nalog po 515….[pray]

kolega proći će ti, ako ne danas onda sutra sigurno…[thumbsup]

Ovdje je pravo ludilo danas bi trgovanje moglo biti ajme[thumbsup]

Dobar, Loš, Zao

I ja sam počeo snimati ovu dionicu. Mislim da vam i ovi koriste priliku za rušenje cijene:
Vaš link

Najsigurniji način da udvostručite novac je da ga presavijete i vratite nazad u džep. [i]židovska poslovica[/i]

[color=blue]Posljedice zabrane pušenja u svijetu[/color]

Dionice BAT-a i Phillip Morissa na Londonskoj burzi nisu doživjele veće korekcije

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=34811

Ova je samo bura u čaši ovde. Ja sam danas nakon dužeg vremena opet kupovao ADRS-P.

Ignore: KressoM, delux

Tipičan primjer korekcije zbog privremeno loših vijesti koje prolaze kao i crni oblaci koji nagovješčuju kišu. Ali neka, koliko vidim ima nekih na ovom forumu koji su svjesni da su ovakve situacije najbolje prilike su ulazak u neku dionicu. U ovakvim situacijama investitori slijede tržište i gube emocijonalnu stabilnost, što je po meni ključan faktor za ulaganje u dionice. Već su spomenuti primjeri Italije i Hong Konga gdje se prodaja duhanskih proizvoda povećala unatoč zabrani pušenja na javnim mjestima. Međutim, i ako to kod nas ne bude slučaj adris ima rezerve. Tu mislim na turizam, investiranje u LNG termminal i ostale investicije kojima adris doživljava horizontalnu i vertikalnu ekspanziju i diverzificira svoje poslovanje. Primjetio sam da sve više surađuju s Todorićem čime se kroz poslovna partnerstva može javiti dodatan sinergijski efekt za oba poduzeća. Dugoročno, vidim sunce iza gustih oblaka koji se trenutno pojavljuju.


Tipičan primjer korekcije zbog privremeno loših vijesti koje prolaze kao i crni oblaci koji nagovješčuju kišu…

Ovo zvuči poput vremenske prognoze! Ja sam isto uletio kad sam čuo za crne oblake, no iznenadila me poledica koja je izazvala dodatno klizanje. Sada jedva rašćišćavanje magle i proljepšanje s mjestičnim oblačićima (duhanskog) dima.

šta vi mislite da će država zabraniti pušenje?pa tu država diže najveću lovu,neće raditi protiv sebe,uvjeren sam da će taj zakon biti fleksibilan,i da tu neće nitko izgubit,ni ti,ni vi,ni ja,ni oni,skupa sa mnom,hvala sanaderu na jeftinom dokupu ove dionice,čisti poklon…[thumbsup]

New Report

Close