ADRS (Adris grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADRS (Adris grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


šta vi mislite da će država zabraniti pušenje?pa tu država diže najveću lovu,neće raditi protiv sebe,uvjeren sam da će taj zakon biti fleksibilan,i da tu neće nitko izgubit,ni ti,ni vi,ni ja,ni oni,skupa sa mnom,hvala sanaderu na jeftinom dokupu ove dionice,čisti poklon…[thumbsup]

zabranit ce pusenje jer je takav trend u svijetu a sama zabrana pusenja ne znaci da ce ljudi prestati pusiti.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Kakve veze ima zabrana pušenja na javnim mjestima s negativnim trendom?. Još je za vrijeme SFRJ u službenom listu SFRJ objavljena zabrana pušenje na radnim mjestima. U SAD je isto zabrana, pa je i Monika popušila Klintonu. Pušenje je bilo i ostati će ugada.

adrisova godišnja dobit je jednaka vrijednosti dalekovoda. meni to dovoljno, 70% porfelja mi je u adrisu a da imam keša kupio bi još.

Cookie Monster


adrisova godišnja dobit je jednaka vrijednosti dalekovoda. meni to dovoljno, 70% porfelja mi je u adrisu a da imam keša kupio bi još.

Koliki ti je prosječni ulaz?

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

ja isto kontam još nadokupit,ako cijena ostane ispod 540,00,mislim da i ako tržište bude u padu,da će ova dionica biti kao osigurač,jer nekolicini fondova,ova dionica je glavna u portfelju,i sigurno neće dopustiti njen pad..zasad mi adrs-p-a čini tek 30 posto portfelja….[thumbsup]


Saladin: ” adrisova godišnja dobit je jednaka vrijednosti dalekovoda. meni to dovoljno, 70% porfelja mi je u adrisu a da imam keša kupio bi još. ” Koliki ti je prosječni ulaz?

590kn … prosječni ulaz, kad uđemo u EU , i tamo smo godinu dana onda ću razmišljat o prodaji! … znam da ima dionica koje će više odradit, ali ušo sam sa većom cifrom tako da mi je likvidnost izuzetno bitna. Kupovao sam firmu a ne dionicu! Također kupovao samo u 5 mjesecu 2007, najgore vrijeme za kupnju ali eto šta je tu je

Cookie Monster

Evo ja sam usao u ovu dionicu prvi put, malo me zainteresirala kod ovog pada od 8%. Očekujem oporavak u slićnom iznosu kroz siječanj.

Za one koji se razumiju više od mene (ja sam početnik) zanima kako bi komentirali sljedeče :
P/BV 1,14 uz P/E 9. Šta nisu to super pokazetelji? Po nekoj mojoj logici (početničkoj) šta nije realno
očekivati od ove dionice da poraste i preko 1000 kuna, naravno u nekom razumnom roku od godine
do dvije dana?

Obey Ferengi Rules of Acquisition

ferengi kućo stara, pa šta si i ti došo drukat jer si kupio? [lol]

He, he. Evo i ja kupio danas pa mi ADRS-P-A cini 9% portfelja, ali necu nista drukati kao neki.
Cak bih volio da mi se stari okani pusenja, pa makar izgubio hrpu novaca ulozenih u ovu dionicu.

Hey Wunderkind, pa i ti si tu danas … kuriš me odma 🙂
Kaj da velim, početnik početnik postavlja mozda nekima od vas iskusnih malo bedasta pitanja 🙂

😀

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Adris – p-a . povoljna kupnja.

bila je i povoljnija pa nismo kupovali jer smo se bojali kad je onako padalo – ja sam prestao kupovati kad je palo na 500

New Report

Close