ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 11.05.2024. u 10:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
13,03
37.058
2,843
12,95
13,40
2,70%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


gdje bi mogao pročitat nešto više o OAO Holding Autokomponenti?

google mi ne pomaže puno


Tajnoviti su oni, ništa ne pišu, moraš ih ići osobno pitati sve što te zanima, ovdje:
http://g.co/maps/tdmj9 😛

P.S. Šalim se, nešto ipak pišu, samo pod svojim engleskim imenom pa ih zato valjda nisi našao tražeći onako na ruskom: http://www.aequipment.ru/eng/

hvala 🙂

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

A fascinira me ˝investitorsko˝razmišljanje. Prodaj sada kad je nisko i kupuj kad je visoko. Ja ne znam, dali isti prodaju sada za skijanje ili što? Ozb, nije mi jasno, ne vidim ratio u tome.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

WTF kaj je ovo ? Sto je požar u ADPL Solinu ili požar u glavama?

...

Požar većih razmjera ADPL, PTKM, KORF, !!!

Tko se to ustao na lijevu nogu ???

ADPL, KORF, PTKM, DDJH, BLJE sve dolje kordinirano [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@ Hao – baš. Da je požar ili tsunami pobrao postrojenje nebi ovako prodavali.
@ Loris, Bocvana – XY prodaje da bi kupio HT pred dividendu:) LOL

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

razišljam se napraviti jedan očajnički potez i rasprodati sve dionice koje su mi dubokim minusima i uložiti u budućnost a to je ADPL , bila kriza ili ne uvijek će se kupovati auti pa makar oni išli na zrak. Ako nitko ne bude htio kupovati kupovat će Rusi.

smo je pitanje hoće li ADPL još malo niže :/

kako je divno zahebavati automatski program [lol]

svi koji ste kupili po 97,xx ima da mi zahvalite …

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@loris
hvala

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Kakva će ovo raketa biti na prvi zeleni dan [proud]


razišljam se napraviti jedan očajnički potez i rasprodati sve dionice koje su mi dubokim minusima i uložiti u budućnost a to je ADPL , bila kriza ili ne uvijek će se kupovati auti pa makar oni išli na zrak. Ako nitko ne bude htio kupovati kupovat će Rusi.

smo je pitanje hoće li ADPL još malo niže :/

i ja sam danas prodavao skoro sve osim ERNT i ADPL i dokupio obje dionice…pa sad u hibernaciju do dividende [yawn]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


stanje 8.11.2011.

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. OAO HOLDING AUTOKOMPONENTI 1.259.875 30,00 Osnovni račun SANKT-PETERBURG, RUSIJA
2. ADP-ESOP D.O.O. 205.000 4,88 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. PBZ D.D. 197.038 4,69 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 174.004 4,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. BAKIĆ NENAD 126.368 3,01 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. ACM POTHVATI D.O.O. 90.532 2,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. BOBAN JOSIP 72.850 1,73 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 63.484 1,51 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 50.000 1,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 54,65

Danas, znači prije 3 dana (27.11)
1. OAO HOLDING AUTOKOMPONENTI 1.259.875 30,00 Osnovni račun SANKT-PETERBURG, RUSIJA
2. ADP-ESOP D.O.O. 205.600 4,90 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA (+600)
3. PBZ D.D. 192.809 4,59 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA (-4223)4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 174.004 4,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. BAKIĆ NENAD 126.968 3,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA (+600)
6. BOBAN JOSIP 72.850 1,73 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
7. ACM POTHVATI D.O.O. 64.532 1,54 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA (-25820)
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 62.484 1,49 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA (-1000)
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 50.000 1,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 53,94

Komentari????

Kad vremena nisu bila teška i kad novaca nije bilo malo???? Tko se toga sjeća???

Komentari na sto? Taj dan je protrgovano manje od 6000dionica, ove promjene su vjerojato preacivanja s skrbnickih racuna na privatne i obrnuzo, ovi ACM pothvati cesce to rade u zadnje vrjeme….Koga stvanro zanima o cemu je tu rjec i na koje racune su sjele te dionice iz top10 kupit ce knjigu dionicara no te info su tajne pa ih nesmije napisati an forum nazalost

...

Radi se o tri tjedna. Očigledno ACM pothvati doo izlaze ADPL.
Sa ova dva dana pojačane likvidnosti vjerovatno ispadaju iz TOP10.
Danas je mnogo firmi kojim treba likvidnost tako da me ovo ne čudi, pa i po ovim
cijenama.
Još par dana prodaje i gotovo.

New Report

Close