Opća Opasnost sinoć je održala odličan koncert u zagrebačkom klubu Sax! i žestokom rock svirkom oduševila svoje najvjernije obožavatelje. Jedan od najpopularnijih domaćih bendova koncert je započeo novim singlom "Gubim tlo pod nogama" koji je predstavljen 30. ožujka, a set listu od dvadesetak pjesama, Pero Galić i bend ispunili su i dobro poznatim hitovima s prethodnih albuma "Treba mi nešto jače od sna", "Amerika", "Ruski rulet", "Vrati se na svjetlo" te aktualnog "Rocker… To sam ja". Publiku, u kojoj su se našli i članovi sve brojnijeg Fan cluba Opće Opasnosti, posebno su razveselile starije pjesme benda poput "Opća Opasnost", "Grad", "Doktore" i "Treba mi nešto jače od sna", no vrlo emotivno i u jednom glasu su otpjevane i pjesme "Za svaku tvoju suzu", "Tvoje ime čuvam", "Pobjeg'o sam" i "Uzalud sunce sja" koje se mogu pronaći i na dvostrukom vinilu "Greatest Hits" objavljenom prije nepuna dva mjeseca u izdanju Croatia Recordsa.
Frontman Pero Galić je poslije koncerta za CMC televiziju izjavio: "Dogodilo se upravo to što smo mi priželjkivali, a ljudi su očito zbog toga došli ovdje da im bude dobro. Od prve do zadnje sekunde je bilo to neko zajedništvo, 100%..možda najbolje dosad u tim nekim atmosferama, ali vidio sam sve koji su bili tu večeras, to mi je super."
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu