Zagrebačka Gisdata sklopila je 2,2 milijuna kuna vrijedan posao u Rusiji te najavila širenje prodaje na to tržište i tržišta ZND-a.
Boran Lončarić, predsjednik Uprave GDi Gisdate, kaže da su prodali licencije za integriranu bazu geopodataka “Atlas jugoistočne Europe” za automobilsku navigaciju tvrtki Navitel. Dodaje da je isporuka izvršena u roku od dva dana od potpisivanja ugovora, a sklopljen je bez fizičkog posjeta Moskvi.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu