Iz Adrisa su u srijedu poručili da je pravomoćnom dosudom Trgovačkog suda u Splitu okončan postupak, čime Adris postaje vlasnikom nekretnina hotela Marjan.
"Veselimo se novom izazovu. Split je strateško odredište u razvojnim planovima turističkog dijela Adris Grupe i na takav način pristupit ćemo realizaciji projekta Marjan", naglasili su u kratkoj izjavi iz Adrisa.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu