Slabi gospodarski pokazatelji iz Njemačke pritisnuli su danas cijene dionica na europskim burzama, no gubici su znatno manji nego u prethodna dva dana jer je Europska središnja banka (ECB) poručila da će još dugo voditi vrlo labavu monetarnu politiku.
FTSEurofirst indeks 300 vodećih europskih dionica bio je oko 12,30 sati u minusu 0,1 posto, na 1.374 boda, nakon što je u prethodna dva dana potonuo gotovo 2 posto.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu