Uz solidan promet, na Zagrebačkoj je burzi Crobex indeks danas se približio najvišoj razini u posljednjih 15 mjeseci, a u fokusu ulagača bile su dionice turističkih kompanija i Podravke.
Crobex indeks završio je današnje trgovanje s dobitkom od 0,70 posto, na 1.881,47 bodova, blizu njegove najviše razine od 27. svibnja 2013. godine, kada je na zatvaranju iznosio 1.884 boda. Istodobno, Crobex10 ojačao je 0,64 posto, na 1.070,48 bodova. Redovni promet dionicama iznosio je 16,2 milijuna kuna, što je 2,4 milijuna kuna manje nego jučer.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu