U namjeri da zagrize u Amazonov dio kolača tržišta knjiga Spotify je sklopio ugovore s najvećim svjetskim izdavačima da svojim pretplatnicima ponudi besplatno slušanje audioknjiga.
Korisnici Spotifya, koji ‘streaming’ tvrtki plaćaju pretplatu u Ujedinjenom Kraljevstvu i Australiji, moći će od ovog tjedna mjesečno slušati 15 sati audioknjiga bez dodatnih troškova, a nakon toga mogu platiti jedanaest dolara za još deset sati slušanja.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu