Željeznička veza između Sarajeva i Ploča bit će ponovo uspostavljena od 2. lipnja no trajat će samo do kraja kolovoza, najavili su iz sjedišta Željeznica Federacije BiH u Sarajevu. Sezonski vlak koji je istodobno jedina međunarodna željeznička veza kojom se može otputovati iz BiH uspostavlja se dok traje turistička sezona, a prometovat će vikendom odnosno petkom, subotom i nedjeljom.
Polasci iz Sarajeva planirani su u jutarnjim satima, a iz Ploča u 18 sati i 26 minuta. Karta u jednom pravcu stajat će 25 konvertibilnih maraka odnosno nešto manje od 13 eura dok je cijena povratne karte 41,40 KM odnosno nešto više od 21 eura.
Važna obavijest:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Poslovni.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Poslovni.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.Uključite se u raspravu